Quote (josheide @ Oct 9 2014 02:21pm)
Nincs olyan part akivel azonosulni tudtam, (reszben) ezert nem is szavaztam. Meg mert kulfoldon voltam es messze volt a kovetseg.....
De mikor a partokat merlegeltem akkor azert voltak olyanok, amiknek a legtobb alapveto elvevel azonosulni tudtam, meg ha a szemelyekkel nem is (DK) vagy olyanok amik nekem tetszo konkret javaslatokkal kampanyoltak (MSZP).
A jobbiknak is vannak elvetve jo javaslatai amiket el tudnek fogadni, de tulsagosan fundamentalis eleme a partnak a rasszizmus, ezert nem tudnam tamogatni.
na de ez az, hogy lehet így is véleményt alkotni egy nem kedvelt pártról (azaz igen, nem értem a szavazóit, de meg lehet érteni a szempontot, ami miatt oda ikszel, ugyanakkor nem szapulom magát az embert) és lehet így is, ahol a hergelés, a flameparti a lényeg, valamint a másik baszogatása csak azért, mert nem ért vele egyet:
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 02:23pm)
jó látni hogy jön az értelmiségi utánpótlás a jobbik szavazóinak