d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1212223242579Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 18 2014 09:17am
basszatok meg hogy nem szerdan v csutortokon van
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 18 2014 10:22am
Quote (GoreKnight9 @ 18 Sep 2014 16:17)
basszatok meg hogy nem szerdan v csutortokon van


sry but not sorry
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 18 2014 10:25am
Quote (josheide @ Sep 18 2014 05:22pm)
sry but not sorry


Quote (josheide @ Sep 16 2014 12:40pm)
Mit szolnatok jovohet keddhez / szerdahoz egy jofele subos sorozeshez ?
Sajnos en meg mindig nem ismerek jo helyeket Pesten de szivesen segitek szervezni!
Vanek teged is sok szeretettel latunk! Vegre elsimithatnad az ellenteteket a forum oszlopos tagjaival. Ne felj meg soha nem volt balhe jsps talin.


asd
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 18 2014 10:30am
Quote (anyd @ 18 Sep 2014 17:25)
asd


Tudom faj, de valaki kenytelen meghozni a donteseket.

Beismerem hogy pl. a hely kivalasztasahoz en voltam kb. az egyik legkevesbe kompetens ember, de az idopontra hatekonyabb modszer nincs.
Ha elkezdunk varialni mindenki csak sir, es nekem kene kivalasztanom hogy akkor veguli ki erjen ra es ki nem...
Biztosabb rabokni egy idopontra es rakenyszeriteni az embereket hogy alkalmazkodjanak. (plane hogy az emberek fele hajlamos dodgeolni)
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 18 2014 10:31am
Quote (josheide @ Sep 18 2014 06:30pm)
Tudom faj, de valaki kenytelen meghozni a donteseket.

Beismerem hogy pl. a hely kivalasztasahoz en voltam kb. az egyik legkevesbe kompetens ember, de az idopontra hatekonyabb modszer nincs.
Ha elkezdunk varialni mindenki csak sir, es nekem kene kivalasztanom hogy akkor veguli ki erjen ra es ki nem...
Biztosabb rabokni egy idopontra es rakenyszeriteni az embereket hogy alkalmazkodjanak. (plane hogy az emberek fele hajlamos dodgeolni)


nehez a vezetok elete
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 18 2014 11:10am
Quote (josheide @ 18 Sep 2014 18:30)
Tudom faj, de valaki kenytelen meghozni a donteseket.

Beismerem hogy pl. a hely kivalasztasahoz en voltam kb. az egyik legkevesbe kompetens ember, de az idopontra hatekonyabb modszer nincs.
Ha elkezdunk varialni mindenki csak sir, es nekem kene kivalasztanom hogy akkor veguli ki erjen ra es ki nem...
Biztosabb rabokni egy idopontra es rakenyszeriteni az embereket hogy alkalmazkodjanak. (plane hogy az emberek fele hajlamos dodgeolni)


yolo only once

mind1 legkozelebb szerdan csapassunk vmit
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 18 2014 11:16am
Quote (josheide @ Sep 18 2014 05:30pm)
Tudom faj, de valaki kenytelen meghozni a donteseket.

Beismerem hogy pl. a hely kivalasztasahoz en voltam kb. az egyik legkevesbe kompetens ember, de az idopontra hatekonyabb modszer nincs.
Ha elkezdunk varialni mindenki csak sir, es nekem kene kivalasztanom hogy akkor veguli ki erjen ra es ki nem...
Biztosabb rabokni egy idopontra es rakenyszeriteni az embereket hogy alkalmazkodjanak. (plane hogy az emberek fele hajlamos dodgeolni)


En nem szoktam dodgeolni :( de erezzetek jol magatok.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 18 2014 11:18am
Quote (anyd @ 18 Sep 2014 18:16)
En nem szoktam dodgeolni :( de erezzetek jol magatok.


multkor is dodgeoltál amikor patriknál voltunk :D
amúgy meg csütörtökön is csinálhatunk valamit levi, ne érezd magad elhagyatottnak <3
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 18 2014 12:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 18 2014 06:18pm)
multkor is dodgeoltál amikor patriknál voltunk :D
amúgy meg csütörtökön is csinálhatunk valamit levi, ne érezd magad elhagyatottnak <3


Attól még nem szoktam. Amikor dolgozok vagy suliba vagyok akkor nyilván nem tudok elmenni :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 18 2014 04:25pm
Quote (anyd @ 18 Sep 2014 19:44)
Attól még nem szoktam. Amikor dolgozok vagy suliba vagyok akkor nyilván nem tudok elmenni :D


jó az mindegy, hogy miért dodgeolsz :3
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242579Next
Add Reply New Topic New Poll