d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1212223242548Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 8 2014 03:52am
Quote (Fej @ Aug 8 2014 10:47am)
hat nem azt amit en szeretnek ;( kollegak leszavaztak a jokai bableves miatt es a masik etterembe mentunk, igy jokai meg zoldseges tengeri halfile


azért a bableves se szar :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 8 2014 03:54am
Quote (Fej @ Aug 8 2014 11:47am)
hat nem azt amit en szeretnek ;( kollegak leszavaztak a jokai bableves miatt es a masik etterembe mentunk, igy jokai meg zoldseges tengeri halfile


hát ezt elbasztátok
nem szabadott volna hagynod magad
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 8 2014 03:55am
Quote (Saenchai @ 8 Aug 2014 10:54)
hát ezt elbasztátok
nem szabadott volna hagynod magad


egyedul annyira nem jo kajalni :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 8 2014 03:57am
Quote (Fej @ Aug 8 2014 11:55am)
egyedul annyira nem jo kajalni :D


a munkatársaid tuti fideszesek
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 8 2014 03:59am
Quote (Saenchai @ 8 Aug 2014 10:57)
a munkatársaid tuti fideszesek


:DD

nem igazan, sot jellemzoen az elmult par honapban az ebed mindig arrol szol, hogy eppen mit csinalt vitya
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 8 2014 04:08am
Quote (Fej @ Aug 8 2014 11:59am)
:DD

nem igazan, sot jellemzoen az elmult par honapban az ebed mindig arrol szol, hogy eppen mit csinalt vitya


azt így legyen étvágyad
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 8 2014 04:53am
Quote (Fej @ Aug 8 2014 09:59am)
:DD

nem igazan, sot jellemzoen az elmult par honapban az ebed mindig arrol szol, hogy eppen mit csinalt vitya


mielőtt nekiláttok elmondtok érte egy imát
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 8 2014 05:23am
vegyes gombás pörköltet csináltunk hugommal gnocchival
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 8 2014 05:24am
Quote (anyd @ 8 Aug 2014 13:23)
vegyes gombás pörköltet csináltunk hugommal gnocchival


húgod jó csaj?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 8 2014 05:29am
lecsó van ebédre (füstölt szalonna-kolbász-virsli)

a gyomrom már tiltakozik a reggeli hagymás rántotta miatt, de leszarom :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242548Next
Add Reply New Topic New Poll