Quote (Saenchai @ 21 Jul 2014 12:30)
miért, szerinted a társadalmi nyomáson kívül miért kezd el cigizni valaki? mikor először szívsz cigit, szétmarja a tüdőd, szédülsz, rosszul vagy tőle, kurvára kellemetlen az egész
mikor meg először iszol sört, akkor keserű és undorító
>társadalmi nyomás miatt dohányozni
gurke hol találsz ilyen képeket, nevetek
This post was edited by MarcusD on Jul 21 2014 05:06am