Quote (ElCapitano @ Jul 16 2014 06:57am)
Ja ja ez már nekem is lejött, de azért az is elgondolkodtató, hogy mennyire normális ha egy amúgy értelmes ember egy circa 30 ember által használt subforumon 16 éves tardnak adja ki magát.
Nem o az elso. Annyira konzistensen tard, hogy itt tenyleg nem stimmel valami
Senee csajnak adja ki magat facebookon
Kajni krealt maganak egy masik fiokot akivel beszelgethetett es dicserhette magat
Sok viz lefolyt mar a hunsub dunajan