d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1212223242534Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 15 2014 11:56am
Quote (RRC @ Jul 15 2014 06:55pm)
szerintem amúgy semmi gond vele, csak ti vagytok retardáltak a szokás szerint


((((:

amúgy tényleg úgy viselkedik mint egy 16 éves akit sosem basztak rendesen tarkón

This post was edited by jarabekg on Jul 15 2014 11:56am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 15 2014 11:56am
Quote (RRC @ 15 Jul 2014 19:55)
szerintem amúgy semmi gond vele, csak ti vagytok retardáltak a szokás szerint


akkor ez most reported
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2014 12:02pm
Quote (Anarkin @ 15 Jul 2014 19:43)
na de kié


jó kérdés de a filmes meg a könyv topicban is látszott, hogy nem 16 éves + állandóan előjönnek olyan dolgok mint ebben a topicban
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 15 2014 12:05pm
Quote (Rawen @ Jul 15 2014 07:02pm)
jó kérdés de a filmes meg a könyv topicban is látszott, hogy nem 16 éves + állandóan előjönnek olyan dolgok mint ebben a topicban


ja, obv hogy multi vagyok, mert nem vagyok olyan csőlátású meg sötét mint te 2x évesen? gg -.-
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 16 2014 12:57am
Quote (Rawen @ 15 Jul 2014 20:02)
jó kérdés de a filmes meg a könyv topicban is látszott, hogy nem 16 éves + állandóan előjönnek olyan dolgok mint ebben a topicban


Ja ja ez már nekem is lejött, de azért az is elgondolkodtató, hogy mennyire normális ha egy amúgy értelmes ember egy circa 30 ember által használt subforumon 16 éves tardnak adja ki magát.

This post was edited by ElCapitano on Jul 16 2014 12:58am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 16 2014 01:04am
Quote (ElCapitano @ Jul 16 2014 07:57am)
Ja ja ez már nekem is lejött, de azért az is elgondolkodtató, hogy mennyire normális ha egy amúgy értelmes ember egy circa 30 ember által használt subforumon 16 éves tardnak adja ki magát.


Mar reg nem subforum vagyunk pajtas
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jul 16 2014 02:59am
Jo ez a topic.
Nem emlékszik valaki 1 szamurájos játékra? 4 emberrel lehetett menni egyszerre
és mind1-iknek volt külön inventori meg valami specko képessége
felülnézetes volt azt hiszem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 16 2014 03:05am
Quote (harcikacsa17 @ Jul 16 2014 09:59am)
Jo ez a topic.
Nem emlékszik valaki 1 szamurájos játékra? 4 emberrel lehetett menni egyszerre
és mind1-iknek  volt külön inventori meg valami specko képessége
felülnézetes volt azt hiszem


commandos
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 03:22am
Quote (ElCapitano @ Jul 16 2014 06:57am)
Ja ja ez már nekem is lejött, de azért az is elgondolkodtató, hogy mennyire normális ha egy amúgy értelmes ember egy circa 30 ember által használt subforumon 16 éves tardnak adja ki magát.


Nem o az elso. Annyira konzistensen tard, hogy itt tenyleg nem stimmel valami
Senee csajnak adja ki magat facebookon
Kajni krealt maganak egy masik fiokot akivel beszelgethetett es dicserhette magat
Sok viz lefolyt mar a hunsub dunajan
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 16 2014 03:24am
Quote (xGurke @ Jul 16 2014 11:22am)
Nem o az elso. Annyira konzistensen tard, hogy itt tenyleg nem stimmel valami
Senee csajnak adja ki magat facebookon
Kajni krealt maganak egy masik fiokot akivel beszelgethetett es dicserhette magat
Sok viz lefolyt mar a hunsub dunajan


a hanyatló nyugat küldi közénk bomlasztó ügynökeit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242534Next
Add Reply New Topic New Poll