Quote (Flutter @ Jun 19 2014 01:11pm)
eleg madek vagytok
foleg mesh, bar ez nem meglepo
nem majd barátságosan fog kozeledni ricihez
Quote (Senee @ Jun 19 2014 01:11pm)
mert attól jobb lesz hogy itt maradtok ö is itt marad (mert nem fog elmenni csak mert gyűlölködtök) és akkor folyamatába csak a marakodás megy minden topicban
kajak erre van igényetek, élni se bírnátok nélküle ne lehessen basztatni vkit
fasznak van erre igenye. azokat is megértem akik mar csak rohognek ezen, de en legszívesebben kibannolnam ricit az internetrol