d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1212223242527Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 19 2014 07:09am
Quote (Flutter @ 19 Jun 2014 14:51)
azert engem erdekelne most mi a bajotok ricivel
mesht basztatja, de azt meg is ertem
gurke beleszolt, azota ra is ugrik

mashoz nem is latom hogy hozzaszolna
a szokasos hulyesegeit meg nem kell komolyan venni, azt hinne az ember erre mar rajottetek 6 ev alatt


ilyen postok után vajon mit érzel
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 19 2014 07:09am
Quote (AngryBug @ Jun 19 2014 02:04pm)
eddig is tudtam mekkora egy fasz, akkor vrt meg az egyik legjobb haverom volt es pont akkor jatszotta el vele azt amit meshel
mikor elkezdtem vele gamelni, azthittem mégis tud normalis lenni.. de most tudtam meg milyen valójában.
amíg az embernek nincsenek úgymond személyes problémái vele, még jóhogy nem zavarja


nem gondoltam hogy a bogárnak vannak negativ érzelmei
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 19 2014 07:11am
eleg madek vagytok

foleg mesh, bar ez nem meglepo
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 19 2014 07:11am
mert attól jobb lesz hogy itt maradtok ö is itt marad (mert nem fog elmenni csak mert gyűlölködtök) és akkor folyamatába csak a marakodás megy minden topicban
kajak erre van igényetek, élni se bírnátok nélküle ne lehessen basztatni vkit
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 19 2014 07:15am
Quote (Flutter @ Jun 19 2014 01:11pm)
eleg madek vagytok

foleg mesh, bar ez nem meglepo


nem majd barátságosan fog kozeledni ricihez

Quote (Senee @ Jun 19 2014 01:11pm)
mert attól jobb lesz hogy itt maradtok ö is itt marad (mert nem fog elmenni csak mert gyűlölködtök) és akkor folyamatába csak a marakodás megy minden topicban
kajak erre van igényetek, élni se bírnátok nélküle ne lehessen basztatni vkit


fasznak van erre igenye. azokat is megértem akik mar csak rohognek ezen, de en legszívesebben kibannolnam ricit az internetrol
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 07:17am
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 Jun 2014 15:09)
nem gondoltam hogy a bogárnak vannak negativ érzelmei


mérgesbogár
Jun 19 2014 07:19am
Inappropriate Post Content
Jun 19 2014 07:20am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 19 2014 07:21am
Quote (Rawen @ Jun 19 2014 01:17pm)
mérgesbogár


azám
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 07:21am
Quote (AngryBug @ Jun 19 2014 03:15pm)
nem majd barátságosan fog kozeledni ricihez


l


Igen
Legalabbis ezt tette egy darabig, mondhatjuk
Aztan egyszer csak elszallt az agya :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242527Next
Add Reply New Topic New Poll