d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev1212223242530Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2014 10:00am
Quote (xGurke @ 10 Jun 2014 17:40)
varázsolni fogok
szorozd össze, hogy hány ilyen topic nyílt már minden nyomorékkal kapcsolatban * hányan hagyták el ezek közül a subot
most add hozzá az életkorodat
a szám amire gondolsz pont az életkorod


mi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2014 10:07am
Quote (TuskesVanek @ Jun 10 2014 03:57pm)
még mindig megy a vergődés?


all day erryday
sipákolnak mintha muszáj lenne
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 10 2014 10:34am
Quote (xGurke @ Jun 10 2014 04:40pm)
varázsolni fogok
szorozd össze, hogy hány ilyen topic nyílt már minden nyomorékkal kapcsolatban * hányan hagyták el ezek közül a subot
most add hozzá az életkorodat
a szám amire gondolsz pont az életkorod


azért jópár ilyen nyomorék elment sztem
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2014 10:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 10 2014 04:34pm)
azért jópár ilyen nyomorék elment sztem


pl?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2014 10:38am
Quote (xGurke @ 10 Jun 2014 18:35)
pl?


voltak ilyen randomok akik 1-2 napot rageltek, hogy juj milyen gonoszak itt az emberek aztán leléptek, a nevüket se tudom már
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 10 2014 10:47am
Quote (xGurke @ Jun 10 2014 05:35pm)
pl?


tassassin hálistennek meg voltak még 1 páran most nem emlékszek.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2014 10:47am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 10 2014 10:51am
Quote (xGurke @ Jun 10 2014 05:47pm)
http://i.imgur.com/ngZdhjD.gif


énis csináltam már ezt párszor mint a feka lel, magamra ismertem
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 10 2014 10:52am
Quote (xGurke @ 10 Jun 2014 17:35)
pl?


greendéjpéter, tass sincs itt, volt az a durexplay gyerek vagy kicsoda
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2014 10:53am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 10 2014 04:47pm)
tassassin hálistennek meg voltak még 1 páran most nem emlékszek.


tass nem azért ment el mert topicokat nyitogattunk, hanem mert volt annyi esze, hogy rájött, hogy mindenki utálja,lenézi,kiröhögi, ostoba fasznak tartja
meg nem mellékesen előkerült több kép is róla + a családjáról aztán gondolom nem akart kockáztatni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242530Next
Add Reply New Topic New Poll