Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 10 2014 04:47pm)
tassassin hálistennek meg voltak még 1 páran most nem emlékszek.
tass nem azért ment el mert topicokat nyitogattunk, hanem mert volt annyi esze, hogy rájött, hogy mindenki utálja,lenézi,kiröhögi, ostoba fasznak tartja
meg nem mellékesen előkerült több kép is róla + a családjáról aztán gondolom nem akart kockáztatni