Quote (Sanyika @ May 27 2014 09:16am)
ha vis nagyon szeretne joshival játszani átmehetek a 2. teambe

de most nézem, a második team is fullon van

Az alapján, amit tegnap beszéltünk, a team 2-ben Wili, dunaicapa, takii, smat, GeneralTT biztosan jön, DirtyDirty talán nem, Yvorii-vel tegnap konkrétan még nem beszéltem, tehát 6-an tuti megvagyunk, ha nem jön DirtyDirty, akkor még beférsz hozzánk