d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1212223242539Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 27 2014 02:20am
Quote (Sanyika @ May 27 2014 10:16am)
ha vis nagyon szeretne joshival játszani átmehetek a 2. teambe :)


Osszesen nem lesz egy team elarulom neked
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
May 27 2014 02:22am
Quote (putincykavodka @ 27 May 2014 09:20)
Osszesen nem lesz egy team elarulom neked


miért ne lenne?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2014 02:24am
Quote (Sanyika @ 27 May 2014 10:22)
miért ne lenne?


mert a csapat fele lemondja stb
masik fele meg majd elmegy ejfel korul

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 27 2014 02:25am
Quote (GoreKnight9 @ May 27 2014 10:24am)
mert a csapat fele lemondja stb
masik fele meg majd elmegy ejfel korul


A harmadik "fele" mint pl xuborka aki beirta h jon igazabol soha nem is akart jonni
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 04:09am
Quote (Sanyika @ May 27 2014 09:16am)
ha vis nagyon szeretne joshival játszani átmehetek a 2. teambe :)

de most nézem, a második team is fullon van :(



Az alapján, amit tegnap beszéltünk, a team 2-ben Wili, dunaicapa, takii, smat, GeneralTT biztosan jön, DirtyDirty talán nem, Yvorii-vel tegnap konkrétan még nem beszéltem, tehát 6-an tuti megvagyunk, ha nem jön DirtyDirty, akkor még beférsz hozzánk
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
May 27 2014 04:30am
várom h kezdjük, fél7-kor érek haza
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 27 2014 04:45am
Amugy tenyleg nagyon optimista azt hinni hogy mindenki ittlesz.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 04:56am
Quote (josheide @ 27 May 2014 11:45)
Amugy tenyleg nagyon optimista azt hinni hogy mindenki ittlesz.


mikor lesz ez, és mikor lesznek szerverek?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 27 2014 04:58am
Quote (Ghostmasterq @ 27 May 2014 11:56)
mikor lesz ez, és mikor lesznek szerverek?


ma estefele, konkretat sose tudni
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 04:59am
Quote (josheide @ 27 May 2014 11:58)
ma estefele, konkretat sose tudni


jo, en megyek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242539Next
Add Reply New Topic New Poll