d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev12122232425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jul 10 2013 08:51am
Quote (TouchCow @ Jul 10 2013 06:07am)
http://www.youtube.com/watch?v=Xyr0SX9Uhgc

kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő kell ahhoz, hogy így megtanuljon játszani az enber


az első fél óra tetszett. ha hazajövök megnézem az egészet imo
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2013 08:58am
Quote (takii @ 10 Jul 2013 16:51)
az első fél óra tetszett. ha hazajövök megnézem az egészet imo


miért nem játszod végig inkább?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 10 2013 09:18am
Quote (TouchCow @ 10 Jul 2013 14:48)
ja, de itt a csóka 16 karakterrel nyomja úgy, hogy összefosom tőle magam


Ja, de ha visszalapozol akkor volt egy kitana/jade videó, szerintem ott aki játszott az 100x jobban tolta mint aki a storysban, bár a tag meg a sima story azért másabb, szóval dno. Az biztos hogy kurva sokat kell vele gyakorolni, meg hát nem mindegyik karival lehet így játszani, biztos vannak olyanok amikre nem áll rá az ember keze, vagy nem tetszenek a combok etc.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 10 2013 09:22am


:DDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 10 2013 09:32am
két ököllel verem a billentyűt

szét basz az ideg :DD

nem valo ilyen játék nekem, majd beszerzek egy gamepadot :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 10 2013 09:37am
Quote (Inakwo @ 10 Jul 2013 15:32)
két ököllel verem a billentyűt

szét basz az ideg :DD

nem valo ilyen játék nekem, majd beszerzek egy gamepadot :D


Ha van régi ps2 controllered akkor vegyél hozzá egy usbs átalakítót, 300ft amazonról kb.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2013 09:38am
Quote (Smat @ 10 Jul 2013 17:37)
Ha van régi ps2 controllered akkor vegyél hozzá egy usbs átalakítót, 300ft amazonról kb.


Minden játék elismeri? Csak meg az a világ legjobb gamepadje. Akkor veszek olyat átalakítóval.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 10 2013 09:41am
Quote (Smat @ 10 Jul 2013 16:37)
Ha van régi ps2 controllered akkor vegyél hozzá egy usbs átalakítót, 300ft amazonról kb.


sajnos nincs de majd haverok között körbe kérdzeek mert nekik tuti van

köszi az infot
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 10 2013 09:41am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jul 2013 15:38)
Minden játék elismeri? Csak meg az a világ legjobb gamepadje. Akkor veszek olyat átalakítóval.


Amiket idáig kipróbáltam vele, f1, fifa, nfl, meg más autós játékok azokkal hibátlanul ment és felismerte elsőre.

Quote (Inakwo @ 10 Jul 2013 15:41)
sajnos nincs de majd haverok között körbe kérdzeek mert nekik tuti van

köszi az infot


Lehet van egy másfajta, ps2höz volt tartalék, ha esetleg érdekel és nem lesz nekem drága a posta akkor elküldöm átalakítóval együtt.

/e
Nvm, azt már rég elpasszoltam, soz.

This post was edited by Smat on Jul 10 2013 09:43am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 10 2013 10:34am
Quote (Inakwo @ Jul 10 2013 04:32pm)
két ököllel verem a billentyűt

szét basz az ideg :DD

nem valo ilyen játék nekem, majd beszerzek egy gamepadot :D


iktf
Go Back To Magyar Topic List
Prev12122232425Next
Add Reply New Topic New Poll