d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev1212223
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 2 2013 03:49pm
Quote (fahrii @ Feb 2 2013 10:44pm)
Nem is tudtam, hogy ennek a Tomcat gyereknek köszönhetjük a Revenge of... sorozatot :D


on*
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 2 2013 04:05pm
Quote (fahrii @ Feb 2 2013 11:44pm)
Nem is tudtam, hogy ennek a Tomcat gyereknek köszönhetjük a Revenge of... sorozatot :D


mindenkit megbasztam benne

asszem az army-s részben van 1 cigánykurva, akit ha megbaszol, akkor aidses leszel
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 2 2013 04:16pm
Quote (Saenchai @ 2 Feb 2013 23:05)
mindenkit megbasztam benne

asszem az army-s részben van 1 cigánykurva, akit ha megbaszol, akkor aidses leszel


jah még mindig emlékszem rá, epic egy játék volt (mind3)

This post was edited by fahrii on Feb 2 2013 04:16pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 3 2013 09:58am
Quote (Saenchai @ Feb 2 2013 11:05pm)
mindenkit megbasztam benne

asszem az army-s részben van 1 cigánykurva, akit ha megbaszol, akkor aidses leszel


wtf, miez
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 3 2013 11:40am
Quote (Vismajor @ Feb 3 2013 04:58pm)
wtf, miez


tomcat csinált még a 90-es években ilyen elmebeteg játékokat
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2013 11:43am
Quote (Eoghan @ 3 Feb 2013 18:40)
tomcat csinált még a 90-es években ilyen elmebeteg játékokat


kurva jó volt, álló fasszal játszottam végig 8 évesen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223
Add Reply New Topic New Poll