d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1212223242578Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2012 06:11pm
Quote (farki @ Aug 27 2012 10:50pm)
volt egy quest ahol egy béka disznóvá változtatott, hogy beférjek a szűk lyukakba és kiszedjem onnan a rosszindulatú kukacokat

http://i.imgur.com/nj9AQ.jpg


kipróbáltam milyen a performance beállítás, hát a szemem kiette, nem tudom hogy bírod :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 28 2012 06:43am
a pvp tényleg elég fun, mondjuk néha nem tudom mi történik, csak hadonászok :D
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 28 2012 12:16pm
Quote (Saenchai @ 28 Aug 2012 13:43)
a pvp tényleg elég fun, mondjuk néha nem tudom mi történik, csak hadonászok :D


wvw vagy spvp?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 28 2012 01:04pm
Quote (farki @ Aug 28 2012 08:16pm)
wvw vagy spvp?


sima

amúgy most már úgy vagyok vele, hogy ez a pvp csak arra jó, hogy felbassza az agyam, nem tudom ennyi nyomorék hogy gyűlik egy helyre, kb. a nagyanyám jobban tolja náluk
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 28 2012 01:40pm
Quote (Saenchai @ 28 Aug 2012 21:04)
sima

amúgy most már úgy vagyok vele, hogy ez a pvp csak arra jó, hogy felbassza az agyam, nem tudom ennyi nyomorék hogy gyűlik egy helyre, kb. a nagyanyám jobban tolja náluk


volt két tökjó angol haverom, akiket wowban ismertem meg, és ilyen arenabuzik voltak, erre most elmentek gwzni merhogy abban milyen jó lesz a pvp
én meg wowban is sorban kapom az agyvérzéseket az ilyen 47895348975 vs 478357345834 harcoktól, amikben gyakorlatilag kurvamindegy, mennyire tudsz játszani, ha egyszerre huszonhatan basznak agyon (gw meg elvileg erre van kihegyezve?)
nem is értem, hogy lehet azt szeretni
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 28 2012 02:19pm
Quote (bajcli @ 28 Aug 2012 20:40)
volt két tökjó angol haverom, akiket wowban ismertem meg, és ilyen arenabuzik voltak, erre most elmentek gwzni merhogy abban milyen jó lesz a pvp
én meg wowban is sorban kapom az agyvérzéseket az ilyen 47895348975 vs 478357345834 harcoktól, amikben gyakorlatilag kurvamindegy, mennyire tudsz játszani, ha egyszerre huszonhatan basznak agyon (gw meg elvileg erre van kihegyezve?)
nem is értem, hogy lehet azt szeretni


van a world vs world, az az amire te gondolsz
egymástól kell várakat meg tornyokat elfoglalni, vannak ilyen bikák is amik viszik a supplyt és meg kell védeni őket, supplyból lehet erősíteni a tornyokat, meg pl. várba ilyen tüzes katapultokat rakni stb
de amúgy ja, ilyen 600 ezer vs 600 ezer van
hangulatosnak nagyon hangulatos, de amúgy csak spameled az összes skilled és ennyi, nem sok mindent tudsz ott taktikázni (szerintem)
mivel 300 random emberrel vagy egy csapatban, ezért taktikát se tudom hogy lehetne megbeszélni, azon kívül hogy néha beírják chatbe h go ide vagy oda

de van ezen kívül a sPvp - structured pvp
itt 1v1-től kezdve 8v8-ig van minden, többféle játékmód, mindenki ugyanabban a gearben van (pvp vendoroktól ingyen átvariálhatod a statokat, hogy mittudomén a default critchances bow helyett te vitalityset akarsz)
szal kb olyan, mint d2ben mikor hero editorral legit karikat csináltunk, s úgy dueleztünk:D
itt van tournament mode is amivel elméletileg competitiven is lehet játszani
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 28 2012 02:21pm


soundtrack!
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 28 2012 05:55pm
Most dobtam:

:D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 28 2012 05:58pm
Quote (cowding @ Aug 29 2012 12:55am)
Most dobtam:http://3.imgland.net/7KDpLQT.png

:D


remélem nem adtad el lel
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 28 2012 06:00pm
Quote (farki @ 28 Aug 2012 21:19)
van a world vs world, az az amire te gondolsz
egymástól kell várakat meg tornyokat elfoglalni, vannak ilyen bikák is amik viszik a supplyt és meg kell védeni őket, supplyból lehet erősíteni a tornyokat, meg pl. várba ilyen tüzes katapultokat rakni stb
de amúgy ja, ilyen 600 ezer vs 600 ezer van
hangulatosnak nagyon hangulatos, de amúgy csak spameled az összes skilled és ennyi, nem sok mindent tudsz ott taktikázni (szerintem)
mivel 300 random emberrel vagy egy csapatban, ezért taktikát se tudom hogy lehetne megbeszélni, azon kívül hogy néha beírják chatbe h go ide vagy oda

de van ezen kívül a sPvp - structured pvp
itt 1v1-től kezdve 8v8-ig van minden, többféle játékmód, mindenki ugyanabban a gearben van (pvp vendoroktól ingyenátvariálhatod a statokat, hogy mittudomén a default critchances bow helyett te vitalityset akarsz)
szal kb olyan, mint d2ben mikor hero editorral legit karikat csináltunk, s úgy dueleztünk:D
itt van tournament mode is amivel elméletileg competitiven is lehet játszani


hello arathi basin bg
meg amugy ez mar gw 1 pvpben is benne volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242578Next
Add Reply New Topic New Poll