d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1212223242564Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 14 2011 07:16am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:15)
de BAZDTELIBE A JO EDES KURVA ANYADAT TE IDIOTA, MOST MONDOM TALALKOZOK VELED, DE IRJAL MAR EGY HELYSZINT MEG EGY IDO PONTOT, TE SZARHAZI
HAT CSAK TERELGETSZ OSSZEVISSZA EMBER


u mad
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 07:16am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:15)
de BAZDTELIBE A JO EDES KURVA ANYADAT TE IDIOTA, MOST MONDOM TALALKOZOK VELED, DE IRJAL MAR EGY HELYSZINT MEG EGY IDO PONTOT, TE SZARHAZI
HAT CSAK TERELGETSZ OSSZEVISSZA EMBER


ember adom a xanaxot :D
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:16am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 14 2011 01:16pm)
ember adom a xanaxot :D


ugyis xanax-os vagyok, johet, ha van nalad megis veszem.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:17am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:15pm)
de BAZDTELIBE A JO EDES KURVA ANYADAT TE IDIOTA, MOST MONDOM TALALKOZOK VELED, DE IRJAL MAR EGY HELYSZINT MEG EGY IDO PONTOT, TE SZARHAZI
HAT CSAK TERELGETSZ OSSZEVISSZA EMBER


a világhíres intellektus capslockban keres menedéket :(
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 07:17am
Quote (beni @ 14 Nov 2011 15:15)
igen, próbált ezzel jönni ő is ...sajnos az inboxomban pihen még mindig a pm


>

This post was edited by ecneB on Nov 14 2011 07:17am
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 14 2011 07:17am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:15pm)
de BAZDTELIBE A JO EDES KURVA ANYADAT TE IDIOTA, MOST MONDOM TALALKOZOK VELED, DE IRJAL MAR EGY HELYSZINT MEG EGY IDO PONTOT, TE SZARHAZI
HAT CSAK TERELGETSZ OSSZEVISSZA EMBER


Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 14 2011 07:17am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:15pm)
de BAZDTELIBE A JO EDES KURVA ANYADAT TE IDIOTA, MOST MONDOM TALALKOZOK VELED, DE IRJAL MAR EGY HELYSZINT MEG EGY IDO PONTOT, TE SZARHAZI
HAT CSAK TERELGETSZ OSSZEVISSZA EMBER


lol:)


This post was edited by KiteHawk on Nov 14 2011 07:18am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:17am
Quote (lakatosmegatron @ Nov 14 2011 02:17pm)
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.


az elvek csapodár természete
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:18am
Quote (beni @ Nov 14 2011 01:17pm)
a világhíres intellektus capslockban keres menedéket :(


latod ismet tereled a temat az helyett hogy irnal egy helyszint es egy idopontot?
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 14 2011 07:18am
Quote (beni @ Nov 14 2011 02:17pm)
az elvek csapodár természete


miket nem hoz ki az emberből a jsp
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242564Next
Closed New Topic New Poll