Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:15pm)
de BAZDTELIBE A JO EDES KURVA ANYADAT TE IDIOTA, MOST MONDOM TALALKOZOK VELED, DE IRJAL MAR EGY HELYSZINT MEG EGY IDO PONTOT, TE SZARHAZI
HAT CSAK TERELGETSZ OSSZEVISSZA EMBER
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.