d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev12122232425129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2011 12:58pm
Quote (Nerz8 @ May 18 2011 07:57pm)
ne
kérlek ne



már csak az hiányzik


majd irl mesélek a 14 éves lányról
meg az anyjáról
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 12:58pm
Te egy igazi mestertroll vagy, minden tiszteletem a tiéd, taníts.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 12:59pm
Quote (Vismajor @ 18 May 2011 19:58)
majd irl mesélek a 14 éves lányról
meg az anyjáról


tehát akkor nyelvi problémáitok nem voltak? már ha értitek mire gondolok ,,,
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2011 12:59pm
Quote (Nerz8 @ May 18 2011 07:59pm)
tehát akkor nyelvi problémáitok nem voltak? már ha értitek mire gondolok ,,,


all hozzászólás reported kocsogo
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
May 18 2011 01:00pm
Quote (Nerz8 @ 18 May 2011 20:59)
tehát akkor nyelvi problémáitok nem voltak? már ha értitek mire gondolok ,,,


xDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 01:00pm
egyébként az lenne az epik, ha bejelentené emberünk, hogy csak trollkodott.

This post was edited by Nerz8 on May 18 2011 01:00pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 18 2011 01:00pm
Quote (Nerz8 @ May 18 2011 08:00pm)
egyébként az lenne az epik, ha bejelentené, hogy emberünk, hogy csak trollkodott.


ne fesd az ördögöt a falra
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
May 18 2011 01:00pm




























gyoznom kell xd nővér nővér ( szép teremtés :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 01:01pm
Quote (Nerz8 @ 18 May 2011 19:00)
egyébként az lenne az epik, ha bejelentené, hogy emberünk, hogy csak trollkodott.


Quote (Smat @ 18 May 2011 18:58)
Te egy igazi mestertroll vagy, minden tiszteletem a tiéd, taníts.




Dec vat im tolkin öbáut.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 01:01pm
Quote (EdwardElric @ 19 May 2011 00:00)




























gyoznom kell xd nővér nővér ( szép teremtés :)


Most pedig képeket!!!!!4
Go Back To Magyar Topic List
Prev12122232425129Next
Closed New Topic New Poll