☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev
1
21
22
23
24
25
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 19243
Replies: 1284
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#221
May 18 2011 12:58pm
Quote (Nerz8 @ May 18 2011 07:57pm)
ne
kérlek ne
már csak az hiányzik
majd irl mesélek a 14 éves lányról
meg az anyjáról
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#222
May 18 2011 12:58pm
Te egy igazi mestertroll vagy, minden tiszteletem a tiéd, taníts.
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#223
May 18 2011 12:59pm
Quote (Vismajor @ 18 May 2011 19:58)
majd irl mesélek a 14 éves lányról
meg az anyjáról
tehát akkor nyelvi problémáitok nem voltak? már ha értitek mire gondolok ,,,
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#224
May 18 2011 12:59pm
Quote (Nerz8 @ May 18 2011 07:59pm)
tehát akkor nyelvi problémáitok nem voltak? már ha értitek mire gondolok ,,,
all hozzászólás reported kocsogo
ReDEyeS
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,360.00
#225
May 18 2011 01:00pm
Quote (Nerz8 @ 18 May 2011 20:59)
tehát akkor nyelvi problémáitok nem voltak?
már ha értitek mire gondolok
,,,
xDDDDDDDDDDD
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#226
May 18 2011 01:00pm
egyébként az lenne az epik, ha bejelentené emberünk, hogy csak trollkodott.
This post was edited by Nerz8 on May 18 2011 01:00pm
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#227
May 18 2011 01:00pm
Quote (Nerz8 @ May 18 2011 08:00pm)
egyébként az lenne az epik, ha bejelentené, hogy emberünk, hogy csak trollkodott.
ne fesd az ördögöt a falra
EdwardElric
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold
:
1,565.00
#228
May 18 2011 01:00pm
hú
gyoznom kell xd nővér nővér ( szép teremtés
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#229
May 18 2011 01:01pm
Quote (Nerz8 @ 18 May 2011 19:00)
egyébként az lenne az epik, ha bejelentené, hogy emberünk, hogy csak trollkodott.
Quote (Smat @ 18 May 2011 18:58)
Te egy igazi mestertroll vagy, minden tiszteletem a tiéd, taníts.
Dec vat im tolkin öbáut.
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#230
May 18 2011 01:01pm
Quote (EdwardElric @ 19 May 2011 00:00)
hú
gyoznom kell xd nővér nővér ( szép teremtés
Most pedig képeket!!!!!4
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
21
22
23
24
25
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact