Quote (Saenchai @ 16 May 2011 17:02)
ja,ráadásul elment ilyen populáris,sláger irányba,és mostanában ömlik a rinyadubstep
minden underground, amit felkapnak erre a sorsra jut.
ha 1-2 éve mutatsz egy dubsteppet egy divatzenét hallgató egyénnek, akkor kb az lett volna a reakciója, hogy MIEZASZAR?
most meg mindenki oda-vissza van érte...