d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Elektronikus Zene Topic
Prev1212223242535Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 16 2011 08:16am
Quote (Saenchai @ 16 May 2011 10:53)
amit te keresel az az izraeli dizsifullon :D

Didrapest
Electro sun
Vibe Tribe
Indra


ez a vibe tribe jóság! mindjárt rákeresek a többire is.

huh, magon fent van a discography. fck yea

This post was edited by Nerz8 on May 16 2011 08:18am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 16 2011 08:18am
Quote (Nerz8 @ May 16 2011 02:16pm)
ez a vibe tribe jóság! mindjárt rákeresek a többire is.


vibe tribe - lfobia
vibe tribe - in core

ezek a lek jóbak!
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 16 2011 08:18am
Quote (Rezs @ 16 May 2011 15:18)
vibe tribe - lfobia
vibe tribe - in core

ezek a lek jóbak!


http://www.youtube.com/watch?v=OvNOa6S-jyw&feature=related

most épp ez megy. imádom ezt a hangzást, ami 5:07től szól :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 16 2011 10:01am
hihetetlen mekkora divat lett a dubstep...
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 16 2011 10:02am
Quote (Nerz8 @ May 16 2011 06:01pm)
hihetetlen mekkora divat lett a dubstep...


ja,ráadásul elment ilyen populáris,sláger irányba,és mostanában ömlik a rinyadubstep
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 16 2011 10:05am
Quote (Saenchai @ 16 May 2011 17:02)
ja,ráadásul elment ilyen populáris,sláger irányba,és mostanában ömlik a rinyadubstep


minden underground, amit felkapnak erre a sorsra jut.

ha 1-2 éve mutatsz egy dubsteppet egy divatzenét hallgató egyénnek, akkor kb az lett volna a reakciója, hogy MIEZASZAR?

most meg mindenki oda-vissza van érte...
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 16 2011 10:17am
Quote (Nerz8 @ May 16 2011 06:05pm)
minden underground, amit felkapnak erre a sorsra jut.

ha 1-2 éve mutatsz egy dubsteppet egy divatzenét hallgató egyénnek, akkor kb az lett volna a reakciója, hogy MIEZASZAR?

most meg mindenki oda-vissza van érte...


szerencsére a goa még mindig elég underground :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 16 2011 10:19am
Quote (Saenchai @ 16 May 2011 17:17)
szerencsére a goa még mindig elég underground :D


hát az biztos. ozorán kívül most nem is tudnék goa partit mondani 8D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 16 2011 10:21am
Quote (Nerz8 @ 16 May 2011 18:19)
hát az biztos. ozorán kívül most nem is tudnék goa partit mondani 8D


annó (2 éve kb) rendszeresen volt k2 backyardon goa, meg goaszerdák a kuplungban, na meg az összes szabadtéri partyn tuti volt egy goa rész

This post was edited by Ad4mz on May 16 2011 10:21am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 16 2011 10:23am
Quote (Ad4mz @ 16 May 2011 17:21)
annó (2 éve kb) rendszeresen volt k2 backyardon goa, meg goaszerdák a kuplungban, na meg az összes szabadtéri partyn tuti volt egy goa rész


yy, a k2t azt tudtam. mondjuk más körökben mozgok, szóval valószínűleg ezért.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242535Next
Add Reply New Topic New Poll