d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1212223242535Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:37am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:33)
most épp? unatkozom
de egy óra múlva megyek zenélni :) me > u anytime baibai


hogy fulladnál bele egy kiskanál vízbe istenem :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 08:37am
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 03:29pm)
A régiektől el lehet várni, ismerik a járást pontosan tudják, mit hol kell megkérdezni, ellentétben az újakkal .. ?
Senki nem várja el, hogy keresd ki neki : )))))) ha nem tudod a választ csak ne anyázd le : )
Majd aki fejből tudja az leírja neki, ergo senki sem keresgélt : )


Persze. Első 10 alkalomnál így működik.

De majd ha te is itt leszel évek óta és már ezer "hogy kell titánt uppolni" kérdést láttál egy olyan valakitől, aki az össz-vissz 4 mondatában tucat gépelési hibát vét, akkor az is lehet, hogy te is be fogsz hányni valami irreleváns/szidalmazó hozzászólást.

Szóval dühítő, hogy van aki 10 másodpercet nem foglalkozik a saját kérésével, csak idejön és egyből beszennyezi a fórumot a topicjával aztán anyázik, meg szidja a subot amiért 1 percen belül nem kapott választ...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2011 08:38am
ez a thread szabályosan lángol
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:38am
Quote (Zayl @ 9 Mar 2011 16:36)
Látod, ez megint egy olyan szöveg, amivel senkit se aláztál le, senki sem
gondolja azt, hogy győztél, hanem mindenki körberöhög, és saját magadat
járatod le. Tudom, tudom, nem érdekel, de ha csak saját magadnak jobb érzés,
hogy "fúúúú, megint de jól elküldtem mindenkit a fenébe", akkor megint csak
a mondandóm első fele lesz érvényben. Kicsit lássál már túl saját magadon plz.


Zayl annyira egyberendezed a mondanivalód, hogy olyan wall of text feelingem van, hogy el se akarom olvasni :D
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 08:40am
Quote (Zayl @ Mar 9 2011 04:36pm)
Látod, ez megint egy olyan szöveg, amivel senkit se aláztál le, senki sem
gondolja azt, hogy győztél, hanem mindenki körberöhög, és saját magadat
járatod le. Tudom, tudom, nem érdekel, de ha csak saját magadnak jobb érzés,
hogy "fúúúú, megint de jól elküldtem mindenkit a fenébe", akkor megint csak
a mondandóm első fele lesz érvényben. Kicsit lássál már túl saját magadon plz.


hééé. ne verd már ilyen nagy dobra ezt az egészet. csak balinak meg tominak ennyire fontos ez az egész. ki mennyire van beilleszkedve és mennyire van megwarnolva. egy normális embert nem érdekli, mit gondol pár kocka róla egy fórumon. tudom, hogy nem offolok itt senkit és nem is szoktam, mert én sem megyek fejjel a falnak. ha szidni akarném, azt a valóságba tenném. és pont elég nekem, hogy tudom, nem több nálam josheide, csak mert abudhabiba tanul, mert én boldog vagyok a saját életemmel és ennyi. (és persze nem azon aggódok, hogy mi van már a neten meg mennyi warnja van ennek a nyomorultnak) vagyok a világban és jön aminek jönnie kell, nem fogok majd pont ilyeneken fennakadni

This post was edited by Epiphone on Mar 9 2011 08:41am
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 08:40am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 16:38)
Zayl annyira egyberendezed a mondanivalód, hogy olyan wall of text feelingem van, hogy el se akarom olvasni :D


Ahogy látom Epiphone-nak is ez lehet a gondja, mert az én írásaimra nem reagál. <_<
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 9 2011 08:42am
Jozef, Rici, Mikes topikjai jobbak voltak :(

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 9 2011 08:42am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:40)
hééé. ne verd már ilyen nagy dobra ezt az egészet. csak balinak meg tominak ennyire fontos ez az egész. ki mennyire van beilleszkedve és mennyire van megwarnolva. egy normális embert nem érdekli, mit gondol pár kocka róla egy fórumon. tudom, hogy nem offolok itt senkit és nem is szoktam, mert én sem megyek fejjel a falnak. ha szidni akarném, azt a valóságba tenném meg. és pont elég nekem, hogy tudom, hogy nem több nálam josheide, csak mert abudhabiba tanul, mert én boldog vagyok a saját életemmel és ennyi. (és persze nem azon aggódok, hogy mi van már a neten meg mennyi warnja van ennek a nyomorultnak) vagyok a világban és jön aminek jönnie kell, nem fogok majd pont ilyeneken fennakadni


erre szoktak azt mondani, boldogok a lelki szegenyek..
megwarnolva, szep magyar kifejezes..
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2011 08:43am
Quote (Epiphone @ Mar 9 2011 03:31pm)
tipikusan magadból indulsz ki, mint arabtomi :) és annyira leszarom ezt az oldalt már, hogy azt ti el se tudjátok hinni xd


nem is tudom ki kezdett multireportolgatni a vatta őj accjával, ha valaki véletlenül megsértette a kis lelkecskéjét. lejáratod magad, habzó szájjal hisztizel, aztán magadat tartod nyertesnek a végén...


tldr szánalom vagy
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:43am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:40)
hééé. ne verd már ilyen nagy dobra ezt az egészet. csak balinak meg tominak ennyire fontos ez az egész. ki mennyire van beilleszkedve és mennyire van megwarnolva. egy normális embert nem érdekli, mit gondol pár kocka róla egy fórumon. tudom, hogy nem offolok itt senkit és nem is szoktam, mert én sem megyek fejjel a falnak. ha szidni akarném, azt a valóságba tenném meg. és pont elég nekem, hogy tudom, hogy nem több nálam josheide, csak mert abudhabiba tanul, mert én boldog vagyok a saját életemmel és ennyi. (és persze nem azon aggódok, hogy mi van már a neten meg mennyi warnja van ennek a nyomorultnak) vagyok a világban és jön aminek jönnie kell, nem fogok majd pont ilyeneken fennakadni


de jót mosolyogtam ezen :DD azok után hogy már vagy 5x kibannoltak innen a picsába, de attól te még állandóan visszajössz, biztos tökre semleges neked ez a hely :D :)


Quote (Zayl @ 9 Mar 2011 16:40)
Ahogy látom Epiphone-nak is ez lehet a gondja, mert az én írásaimra nem reagál. <_<


hozzátenném, nem azt mondtam, hogy nem olvasom el, csak, hogy az az érzésem :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242535Next
Add Reply New Topic New Poll