Quote (Zayl @ Mar 9 2011 04:36pm)
Látod, ez megint egy olyan szöveg, amivel senkit se aláztál le, senki sem
gondolja azt, hogy győztél, hanem mindenki körberöhög, és saját magadat
járatod le. Tudom, tudom, nem érdekel, de ha csak saját magadnak jobb érzés,
hogy "fúúúú, megint de jól elküldtem mindenkit a fenébe", akkor megint csak
a mondandóm első fele lesz érvényben. Kicsit lássál már túl saját magadon plz.
hééé. ne verd már ilyen nagy dobra ezt az egészet. csak balinak meg tominak ennyire fontos ez az egész. ki mennyire van beilleszkedve és mennyire van megwarnolva. egy normális embert nem érdekli, mit gondol pár kocka róla egy fórumon. tudom, hogy nem offolok itt senkit és nem is szoktam, mert én sem megyek fejjel a falnak. ha szidni akarném, azt a valóságba tenném. és pont elég nekem, hogy tudom, nem több nálam josheide, csak mert abudhabiba tanul, mert én boldog vagyok a saját életemmel és ennyi. (és persze nem azon aggódok, hogy mi van már a neten meg mennyi warnja van ennek a nyomorultnak) vagyok a világban és jön aminek jönnie kell, nem fogok majd pont ilyeneken fennakadni
This post was edited by Epiphone on Mar 9 2011 08:41am