d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev12122232425381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 24 2010 09:08am
Quote (LindaPpP @ Aug 24 2010 04:02pm)
Vettem 1 új axet, remélem megérte a 35fgt...

Legendary ultimanium axe
Level Req: 55
Damage: 207 to 248

+69% Enhanced Effect
+2 Strength
+1% Experience Gained
+1 Life Regen
+1 to 1 Life per Attack
+1 to 6 Mana per Kill
+1% Mind Numb


gz, szerintem simán megérte.

dekár hogy nincs group cataba :(
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 24 2010 09:12am
Quote (N4aBz @ Aug 24 2010 05:08pm)
gz, szerintem simán megérte.

dekár hogy nincs group cataba :(


Hát igen.. ott sokkal haladósabb, bár.. én lvl 35ig egyedül mentem úgy, hogy 20fgnél többet nem költöttem a karakteremre és ment azért a 10 monster / regen ami nem olyan rossz szerintem, főleg h közben bármi is esik, ha esik az a tiéd, nincs az, h elveszik előled :P
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 24 2010 09:19am
Quote (LindaPpP @ Aug 24 2010 04:12pm)
Hát igen.. ott sokkal haladósabb, bár.. én lvl 35ig egyedül mentem úgy, hogy 20fgnél többet nem költöttem a karakteremre és ment azért a 10 monster / regen ami nem olyan rossz szerintem, főleg h közben bármi is esik, ha esik az a tiéd, nincs az, h elveszik előled :P


hát jah. senki nincs cataban, álltam vagy 10 percig senki nem joinolt. na mindegy megyek wellezni.
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Aug 24 2010 09:38am
Quote (LindaPpP @ 24 Aug 2010 17:05)
Én is így gondoltam, meg ahogy így nézegettem az árakat a "piacon" nem nagyon volt ennél jobb ár - ee arányban.


Én mondtam hogy irj ha kel(vagy akartam idk :D )l vmi adtam volna ennyi fgert egy 112ee clubot lvl 55 ofc . na mindegy :D
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 24 2010 10:02am
Quote (Ateec @ Aug 24 2010 05:38pm)
Én mondtam hogy irj ha kel(vagy akartam idk :D )l vmi adtam volna ennyi fgert egy 112ee clubot lvl 55 ofc . na mindegy :D


Feltétlenül tedd azt nekem lécci !
Majd valahonnan kerítek rá fgt a közeljövőben ^_^

Azt írtad, h adnál , ha átmennék a guildedbe, azért nem jelentkeztem :(
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 24 2010 10:04am
19 nao fuckyeah.

amúgy vennék sok slotos itemeket !
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 24 2010 10:09am
van pár Tier III [ lvl 0 ] armorom charmom + 3 eis-el.
10 FG / db
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Aug 24 2010 10:20am
Quote (LindaPpP @ 24 Aug 2010 18:02)
Feltétlenül tedd azt nekem lécci !
Majd valahonnan kerítek rá fgt a közeljövőben ^_^

Azt írtad, h adnál , ha átmennék a guildedbe, azért nem jelentkeztem :(


Pedig ha átjönnél adnék még pár cuccot :)
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 24 2010 10:28am
Quote (Ateec @ 24 Aug 2010 18:20)
Pedig ha átjönnél adnék még pár cuccot :)


Necsajozz :baby:
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 24 2010 10:40am
Quote (Ateec @ Aug 24 2010 06:20pm)
Pedig ha átjönnél adnék még pár cuccot :)


Így is eleget kaptam már tőled ^_^
Nagyon szépen köszönöm még1 szer.. így azért már teljesen másképpen haladok ^_^

Quote (Psyclon @ Aug 24 2010 06:28pm)
Necsajozz :baby:


:unsure:

This post was edited by LindaPpP on Aug 24 2010 10:40am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12122232425381Next
Closed New Topic New Poll