Quote (N4aBz @ Aug 24 2010 05:08pm)
gz, szerintem simán megérte.
dekár hogy nincs group cataba

Hát igen.. ott sokkal haladósabb, bár.. én lvl 35ig egyedül mentem úgy, hogy 20fgnél többet nem költöttem a karakteremre és ment azért a 10 monster / regen ami nem olyan rossz szerintem, főleg h közben bármi is esik, ha esik az a tiéd, nincs az, h elveszik előled