Quote (Saenchai @ Jun 21 2010 08:52pm)
mi a helyzet,rég voltál errefelé
hát, nézegettem unalmas perceimben a fórumot, csak sosem postoltam. megvagyok köszönöm, most, hogy vége az érettséginek, elkezdtem újra edzeni, bulizni, és össze szedtem egy leányzót is. elvégre, itt a nyár, ki kell élvezni
