d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1212223242541Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,936
Joined: Sep 26 2006
Gold: 1,290.50
Jun 21 2010 02:54pm
Quote (Saenchai @ Jun 21 2010 08:52pm)
mi a helyzet,rég voltál errefelé


hát, nézegettem unalmas perceimben a fórumot, csak sosem postoltam. megvagyok köszönöm, most, hogy vége az érettséginek, elkezdtem újra edzeni, bulizni, és össze szedtem egy leányzót is. elvégre, itt a nyár, ki kell élvezni :)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2010 02:56pm
Quote (fezzy @ Jun 21 2010 10:54pm)
hát, nézegettem unalmas perceimben a fórumot, csak sosem postoltam. megvagyok köszönöm, most, hogy vége az érettséginek, elkezdtem újra edzeni, bulizni, és össze szedtem egy leányzót is. elvégre, itt a nyár, ki kell élvezni :)


akkor igazi noliffer egyén vagy
Member
Posts: 4,936
Joined: Sep 26 2006
Gold: 1,290.50
Jun 21 2010 02:57pm
Quote (Saenchai @ Jun 21 2010 08:56pm)
akkor igazi noliffer egyén vagy


ahogy mondod
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 21 2010 02:58pm
Pont akkor megyek el meccset nézni mikor ilyen jó topicok vannak -.-
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 21 2010 02:59pm
Quote (Saenchai @ 21 Jun 2010 21:56)
akkor igazi noliffer egyén vagy


de ö be ismerni nem ugy mnitt a tobbi
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2010 02:59pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 21 2010 10:58pm)
Pont akkor megyek el meccset nézni mikor ilyen jó topicok vannak -.-


hát ja,mondjuk vagy 4 oldalról én is lemaradtam :(
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 21 2010 03:32pm
Quote (Saenchai @ 21 Jun 2010 22:59)
hát ja,mondjuk vagy 4 oldalról én is lemaradtam :(


Egyébként elolvasva a postot meg a topicot:

Jozef - tök szimpatikus amit írsz, van benne pár hülyeség, de azért gl!

alexxx2 - omg
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 21 2010 03:34pm
Egyébként elolvasva a postot meg a topicot:

alexxx2 - tök szimpatikus amit írsz, van benne pár hülyeség, de azért gl!

Jozef - omg
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 21 2010 03:34pm
Quote (bajcli @ 21 Jun 2010 23:34)
Egyébként elolvasva a postot meg a topicot:

alexxx2 - tök szimpatikus amit írsz, van benne pár hülyeség, de azért gl!

Jozef - omg


Szokás szerint: banatasz :C
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2010 03:35pm
Quote (bajcli @ Jun 21 2010 11:34pm)
Egyébként elolvasva a postot meg a topicot:

alexxx2 - tök szimpatikus amit írsz, van benne pár hülyeség, de azért gl!

Jozef - omg


leszarja a véleményed :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242541Next
Add Reply New Topic New Poll