d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev12122232425197Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 08:27am
Quote (Oberon_os @ Dec 25 2009 02:01pm)
Szerintem:
-horogkeresztet használni, miközben szimpatizálsz magával az eszmével amit a náci birodalom "épített", és közben azt mondogatot hogy ez nem horogkereszt hanem egy japó írájsel egyik része, hogy is mondjam.. enyhén szólva is gyáva féreg dolog. Ha azért használod amiért, vállald fel. (szánalmas szinpatizálni náci ideológiával Magyarországon, de ez más tészta, és többször ki lett fejtve)
-Az, hogy még kik használják, de hogy egyértelműen kinek mi jut róla az eszébe, megint más tészta. Egy ideológiának ez a szimbóluma, mely embereket _gyalázott_ meg, és itt nem az a legsúlyosabb dolog, hogy ölt, hanem az hogy emberi mivoltukat taposta páros lábbal sárba. Ha xyz kitalálná hogy a magyarokat ki kéne irtani, és papírvágókést tenne a zászlajára, kiirtanák a 3/4 családodat, te mit szólnál ahhoz, ha valaki papírvágókést lóbálna előtted?

Van egy alapvető illem, szolidaritás más emberek felé, amit áthágni már több, mint bunkóság - szerintem. Vannak dolgok amikkel viccelni nem lehet, de még csak nem is polgárpukkasztás ha direkt azért használod: mert aki felháborodik, nem kényeskedésből teszi azt, hanem joggal, innentől meg nem polgárpukkasztásról van szó (lásd pl: kapitánygeci régi autofail "poénos" sige).


sztem az a viccesh vki fenn akad ezen egy forumon
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 25 2009 08:29am
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 12:18pm)
ja pl evilsosa :angry:

lajo én azt akarom kérdezni h a modoknak külön forum van? mert mikor rákattintok a last postodra általában i dont have permissions to view... ? :)


ha már a multikról van szó...
Oh wai'
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 25 2009 08:44am
Quote (Oberon_os @ 25 Dec 2009 14:01)
Szerintem:
-horogkeresztet használni, miközben szimpatizálsz magával az eszmével amit a náci birodalom "épített", és közben azt mondogatot hogy ez nem horogkereszt hanem egy japó írájsel egyik része, hogy is mondjam.. enyhén szólva is gyáva féreg dolog. Ha azért használod amiért, vállald fel. (szánalmas szinpatizálni náci ideológiával Magyarországon, de ez más tészta, és többször ki lett fejtve)
-Az, hogy még kik használják, de hogy egyértelműen kinek mi jut róla az eszébe, megint más tészta. Egy ideológiának ez a szimbóluma, mely embereket _gyalázott_ meg, és itt nem az a legsúlyosabb dolog, hogy ölt, hanem az hogy emberi mivoltukat taposta páros lábbal sárba. Ha xyz kitalálná hogy a magyarokat ki kéne irtani, és papírvágókést tenne a zászlajára, kiirtanák a 3/4 családodat, te mit szólnál ahhoz, ha valaki papírvágókést lóbálna előtted?

Van egy alapvető illem, szolidaritás más emberek felé, amit áthágni már több, mint bunkóság - szerintem. Vannak dolgok amikkel viccelni nem lehet, de még csak nem is polgárpukkasztás ha direkt azért használod: mert aki felháborodik, nem kényeskedésből teszi azt, hanem joggal, innentől meg nem polgárpukkasztásról van szó (lásd pl: kapitánygeci régi autofail "poénos" sige).


Szerintem meg ha az európai unió szívügye hogy Magyarországon is legalizálják a vöröscsillagot meg a sarló kalapácsot, "Vessünk fátylat a múltra alapon" akkor a horogkeresztet is simán rehabilitálhatnák, lassan úgy is meghal az a generáció akiknek közvetlenül szenvedést okozott és bevallom hogy szerény véleményem szerint nagyon jól néz ki. Most akkor erre mit mondasz? :huh:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 25 2009 08:56am
Quote (ElCapitano @ 25 Dec 2009 14:44)
Szerintem meg ha az európai unió szívügye hogy Magyarországon is legalizálják a vöröscsillagot meg a sarló kalapácsot, "Vessünk fátylat a múltra alapon" akkor a horogkeresztet is simán rehabilitálhatnák, lassan úgy is meghal az a generáció akiknek közvetlenül szenvedést okozott és bevallom hogy szerény véleményem szerint nagyon jól néz ki. Most akkor erre mit mondasz? :huh:


És szerinted az jó dolog, hogy sarló-kalapács és vörös csillag oké legyen itt? Egy olyan rendszer szimbóluma, aminek védelmezésének nevében tinédzsereket zártak börtönbe és várták meg hogy 18 legyen, majd dróttal összekötve kezüket felakasztották, emberek félelemben éltek, tiszta szavazás, mint olyan nem létezett, satöbbisatöbbi?
Kurvára nem kell fátylat vetni a múltra. Van, amit nem felejtünk (nem szabad felejtenünk): ezt vagy okulásképpen a múltnak (különböző diktatúrák a hozzájuk tartozó terrorral), vagy büszkeségből magunknak (pl Trianon) _muszáj_ megőriznünk. Ezekkel viccelődni, a mögöttes tartalmat elhanyagolni és kifigurázni, szimplán butaság.

Quote (BeneGessir @ 25 Dec 2009 14:27)
sztem az a viccesh vki fenn akad ezen egy forumon


Szerintem meg az a szánalmas hogy valaki ezzel viccelődik.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 25 2009 09:02am
Quote (Oberon_os @ 25 Dec 2009 15:56)
És szerinted az jó dolog, hogy sarló-kalapács és vörös csillag oké legyen itt? Egy olyan rendszer szimbóluma, aminek védelmezésének nevében tinédzsereket zártak börtönbe és várták meg hogy 18 legyen, majd dróttal összekötve kezüket felakasztották, emberek félelemben éltek, tiszta szavazás, mint olyan nem létezett, satöbbisatöbbi?
Kurvára nem kell fátylat vetni a múltra. Van, amit nem felejtünk (nem szabad felejtenünk): ezt vagy okulásképpen a múltnak (különböző diktatúrák a hozzájuk tartozó terrorral), vagy büszkeségből magunknak (pl Trianon) _muszáj_ megőriznünk. Ezekkel viccelődni, a mögöttes tartalmat elhanyagolni és kifigurázni, szimplán butaság.



Szerintem meg az a szánalmas hogy valaki ezzel viccelődik.


A postom második részében erre próbáltam rávílágítani csak lemaradt irónia /irónia tag...
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 09:04am
Quote (Oberon_os @ Dec 25 2009 03:56pm)
És szerinted az jó dolog, hogy sarló-kalapács és vörös csillag oké legyen itt? Egy olyan rendszer szimbóluma, aminek védelmezésének nevében tinédzsereket zártak börtönbe és várták meg hogy 18 legyen, majd dróttal összekötve kezüket felakasztották, emberek félelemben éltek, tiszta szavazás, mint olyan nem létezett, satöbbisatöbbi?
Kurvára nem kell fátylat vetni a múltra. Van, amit nem felejtünk (nem szabad felejtenünk): ezt vagy okulásképpen a múltnak (különböző diktatúrák a hozzájuk tartozó terrorral), vagy büszkeségből magunknak (pl Trianon) _muszáj_ megőriznünk. Ezekkel viccelődni, a mögöttes tartalmat elhanyagolni és kifigurázni, szimplán butaság.



Szerintem meg az a szánalmas hogy valaki ezzel viccelődik.


sztem gecinagy xd
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2009 09:44am
Quote (BeneGessir @ Dec 25 2009 04:04pm)
sztem gecinagy xd


Gratulálok
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 25 2009 12:31pm
Quote (BeneGessir @ Dec 25 2009 04:04pm)
sztem gecinagy xd


szerintem se vicces :s

pedig én általában szarrá röhögöm magam mindenen
Member
Posts: 2,736
Joined: Apr 13 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 25 2009 12:36pm
Quote (R3m3dy @ Dec 25 2009 07:31pm)
szerintem se vicces :s

pedig én általában szarrá röhögöm magam mindenen


büszke lehetsz magadra
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 25 2009 12:40pm
nem hittem, h megel egy ilyen topicot a hunsub, plane karacsonykor.
inkabb le sem irom a velemenyem... nem gondolom, h akiknek cimeznem azoknak lenne ertelme leirni...
Go Back To Magyar Topic List
Prev12122232425197Next
Add Reply New Topic New Poll