d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1212223242569Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 20 2010 11:34am


Nekem ilyen purem van!
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Feb 20 2010 11:59am
@Krisz: Grat! :)

Életem első DKS Rex mage tripje, második kill:

Azt, hogy "Zerker?" azelőtt írtam be, mielőtt kiesett volna, csak későn küldtem el. :D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 20 2010 12:02pm
Quote (Sajage @ 20 Feb 2010 18:59)
@Krisz: Grat! :)

Életem első DKS Rex mage tripje, második kill:
http://img710.imageshack.us/img710/3905/100220182439.jpg
Azt, hogy "Zerker?" azelőtt írtam be, mielőtt kiesett volna, csak későn küldtem el. :D


Gz noob :D
Kevés
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 20 2010 12:43pm
kipróbálom már milyen ez a game. úgyis unatkozom
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 20 2010 12:57pm
Quote (H4xooR @ 20 Feb 2010 19:43)
kipróbálom már milyen ez a game. úgyis unatkozom


Helyes.
A tutorial idegesítő lehet kicsit, de onnantól fun. Ha kell segítség szólj.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 20 2010 01:06pm
Quote (Klontar @ 20 Feb 2010 19:57)
Helyes.
A tutorial idegesítő lehet kicsit, de onnantól fun. Ha kell segítség szólj.


kirpróbáltam. unalmas,a tutnál feladtam mert nagyon lassú a játékmenet (számomra) a grafika meglepően kellemes
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 20 2010 01:09pm
Quote (H4xooR @ 20 Feb 2010 20:06)
kirpróbáltam. unalmas,a tutnál feladtam mert nagyon lassú a játékmenet (számomra) a grafika meglepően kellemes


Mondom, ezt az új tutorialt én is utálom.
a régi tutorial islandes volt jó, mert az kb. elmagyarázta az egészet/kipróbáltad/mehettél
Ez az új szörnyű, de próbáld meg befejezni ^^
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 21 2010 05:41am
Valakinek van skillerje?
Banned
Posts: 5,703
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Feb 27 2010 06:15pm
valaki megmondaná hogy itt a bot legit e? :)
most tolom az első karimat, és ahogy olvasgatok wc-vel lehet a legjobban keresni!
így hát gondoltam sok idő manualba, és leszek 1 botot, csak félek hogy nem legit és banolnak érte!
valaki segítsen plz!
thx.

This post was edited by DegreeZ on Feb 27 2010 06:15pm
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Feb 27 2010 06:25pm
Quote (DegreeZ @ 28 Feb 2010 01:15)
valaki megmondaná hogy itt a bot legit e? :)
most tolom az első karimat, és ahogy olvasgatok wc-vel lehet a legjobban keresni!
így hát gondoltam sok idő manualba, és leszek 1 botot, csak félek hogy nem legit és banolnak érte!
valaki segítsen plz!
thx.


semmilyen játékban sem legit a botozás te buta
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242569Next
Add Reply New Topic New Poll