Quote (H4xooR @ 20 Feb 2010 20:06)
kirpróbáltam. unalmas,a tutnál feladtam mert nagyon lassú a játékmenet (számomra) a grafika meglepően kellemes
Mondom, ezt az új tutorialt én is utálom.
a régi tutorial islandes volt jó, mert az kb. elmagyarázta az egészet/kipróbáltad/mehettél
Ez az új szörnyű, de próbáld meg befejezni ^^