d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1212223242558Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:32pm
Quote (xGurke @ Mon, May 25 2009, 08:32pm)
Nem a gyerekkel van bajom, mert az tény, h nincs szebb dolog annál amikor 1 picúr is csatlakozik a családhoz ^^
Csak kicsit szarul esett le az egész, és sikerült félreérteni 1-2 dolgot is ... De ha igaz, akkor természetesen GZ és legyetek jó szülők ^^


fájt?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 25 2009 12:33pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:28)
az már nem a mi szegénységi bizonyítványunk hogy ami egy életről szól azt ennyire tudják értékelni.


:rofl:

attól, hogy egy életről szól, még kurvára nem érdekli az emberek 90%-át, és aki ezen fennakad meg hőbörög, az meg is érdemli, hogy ilyenek basszák el a kedvét.

a telefosásról meg annyit, hogy ha mindenki azt írja be, hogy "gz", az is telefosás, mégis mindenki örül, mert gratuláltak, dejó.
vagy... nem örül, mert érzi, hogy ez is csak egy szar spam, viszont attól még a postolónak lehetett is jó a szándéka, azon túl, hogy rohadtul nem érdekli két számára ismeretlen ember élete, mégiscsak sok sikert akar kívánni röviden.

na, ilyenkor ki tesz igazságot?

az egész hozzáállás kérdése, ha valaki csak hőbörögni tud a sok semmitmondó hosszászóláson, okosabban teszi, ha "erre a retek helyre csak retek témát lehet nyitni" hozzáállással inkább leszarja ezt az egész retek helyet, és nem nyit több témát, mert ha leáll hisztizni, meg oltogatni gyakorlatilag mindenkit, aki nem fél témába vágó oldalt gépel le, akkor csak hülyét csinál magából + saját magával baszik ki, mert neki lesz magas a cukra, nem annak a nyolcvan embernek, aki spammelt.
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 12:34pm
Quote (ecneB @ Mon, 25 May 2009, 20:32)
Ha nehézséget okoz, akkor tényleg go vissza tanulni.. Megnyugtatlak, az ált isk. köszönő viszonyban nincs a további tanuláshoz képest! :>


akkor inkább elmegyek péknek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:34pm
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 06:32pm)
fájt?


kicsit
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:37pm
Quote (bajcli @ Mon, May 25 2009, 08:33pm)
:rofl:

attól, hogy egy életről szól, még kurvára nem érdekli az emberek 90%-át, és aki ezen fennakad meg hőbörög, az meg is érdemli, hogy ilyenek basszák el a kedvét.

a telefosásról meg annyit, hogy ha mindenki azt írja be, hogy "gz", az is telefosás, mégis mindenki örül, mert gratuláltak, dejó.
vagy... nem örül, mert érzi, hogy ez is csak egy szar spam, viszont attól még a postolónak lehetett is jó a szándéka, azon túl, hogy rohadtul nem érdekli két számára ismeretlen ember élete, mégiscsak sok sikert akar kívánni röviden.

na, ilyenkor ki tesz igazságot?

az egész hozzáállás kérdése, ha valaki csak hőbörögni tud a sok semmitmondó hosszászóláson, okosabban teszi, ha "erre a retek helyre csak retek témát lehet nyitni" hozzáállással inkább leszarja ezt az egész retek helyet, és nem nyit több témát, mert ha leáll hisztizni, meg oltogatni gyakorlatilag mindenkit, aki nem fél témába vágó oldalt gépel le, akkor csak hülyét csinál magából + saját magával baszik ki, mert neki lesz magas a cukra, nem annak a nyolcvan embernek, aki spammelt.


és szerinted nem egyszerűbb beírni annyit hogy gz minthogy "nemhiszemelmertúgyiskamuztokésamúgysevagytokcsak12évesekstbstbstb".
tőlem elég messze áll az idegeskedés...sőt inkább szakadtam a röhögéstől hogy mekkora szánalom ez az egész kockológia ^^
+ gondolhatod hogy nem azért nyitottam a témát mert össze akartam baszni mindenkivel.

This post was edited by BiceBoca on May 25 2009 12:38pm
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:37pm
Quote (xGurke @ Mon, May 25 2009, 08:34pm)
kicsit


ok.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:38pm
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 06:37pm)
és szerinted nem egyszerűbb beírni annyit hogy gz minthogy "nemhiszemelmertúgyiskamuztokésamúgysevagytokcsak12évesekstbstbstb".
tőlem elég messze áll az idegeskedés...sőt inkább szakadtam a röhögéstől hogy mekkora szánalom ez az egész kockológia ^^


ne bánts minket légyszíves
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 25 2009 12:38pm
Quote (xGurke @ Mon, 25 May 2009, 20:34)
kicsit


akkor majd a szülés hogy fog!
a feleséged ripityára tördeli a kézfejed :D
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:39pm
Quote (xGurke @ Mon, May 25 2009, 08:38pm)
ne bánts minket légyszíves


YO
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 12:40pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:37)
és szerinted nem egyszerűbb beírni annyit hogy gz minthogy "nemhiszemelmertúgyiskamuztokésamúgysevagytokcsak12évesekstbstbstb".
tőlem elég messze áll az idegeskedés...sőt inkább szakadtam a röhögéstől hogy mekkora szánalom ez az egész kockológia ^^
+ gondolhatod hogy nem azért nyitottam a témát mert össze akartam baszni mindenkivel.


Hat, jo neked...
Amugy nagyreszt egyetertek Bajclival.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242558Next
Add Reply New Topic New Poll