d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
Prev12122232425114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 26 2008 02:45pm
Quote (Floodban @ Wed, 26 Nov 2008, 21:45)
komolyan nevetseges amit muvelnek az eternityben, fontolora veszem h lelepjek


Fejtsd ki. ;o
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Nov 26 2008 02:46pm
Quote (Floodban @ Wed, Nov 26 2008, 09:45pm)
komolyan nevetseges amit muvelnek az eternityben, fontolora veszem h lelepjek


mesélj biggrin.gif


e:A Bushido meleg tűzhelyénél akad hely szerintem egy fáradt vándornak wink.gif

This post was edited by Vharimatras on Nov 26 2008 02:46pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 26 2008 02:46pm
Quote (Floodban @ Wed, Nov 26 2008, 09:45pm)
komolyan nevetseges amit muvelnek az eternityben, fontolora veszem h lelepjek


neee
azzal elveszted forumos karaktered varázsát!
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 26 2008 02:47pm
Quote (Anarkin @ Wed, 26 Nov 2008, 21:45)
Fejtsd ki. ;o


hat itt biztos nem fogom
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Nov 26 2008 02:48pm
Quote (Floodban @ Wed, Nov 26 2008, 09:47pm)
hat itt biztos nem fogom


ménem? sad.gif


Egy kis gyűlölködés sosem árt
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 26 2008 02:49pm
Quote (Floodban @ Wed, Nov 26 2008, 09:47pm)
hat itt biztos nem fogom


Pedig én is kíváncsi lennék. Mondjuk eléggé látszott már az indulásnál, hogy mire megy ki a játék. Boldog boldogtalan bekerül, csak hogy ők legyenek a legnagyobb wannabe guild. De ezt az owner changet nem vártam.

Quote (Vharimatras @ Wed, Nov 26 2008, 09:48pm)
ménem? sad.gif


Egy kis gyűlölködés sosem árt


vouch rofl.gif

Még egy érdekesség tongue.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=13&i=505
* 50 Fg Entrance fee for 0% warn, 1,000 Fg fee for 10% warn, 10,000 Fg fee for 20% warn, you get the picture we hate people with warns this fee must be paid to nobrow with in 48 hours of acceptance
biggrin.gif

This post was edited by beni on Nov 26 2008 03:00pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 27 2008 09:21am
Quote (beni @ Wed, 26 Nov 2008, 21:49)
vouch rofl.gif

Még egy érdekesség tongue.gif

<A target=_blank href="http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=13&i=505">http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=13&i=505</A>
* 50 Fg Entrance fee for 0% warn, 1,000 Fg fee for 10% warn, 10,000 Fg fee for 20% warn, you get the picture we hate people with warns this fee must be paid to nobrow with in 48 hours of acceptance
biggrin.gif


ki az a hülye aki ad 10k fg-t hogy oda belépjen? ...
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 1 2008 02:03am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 1 2008 02:10am
Quote (Janou @ Mon, Dec 1 2008, 08:03am)


Go Back To Magyar Topic List
Prev12122232425114Next
Add Reply New Topic New Poll