Quote (Floodban @ Wed, Nov 26 2008, 09:47pm)
hat itt biztos nem fogom
Pedig én is kíváncsi lennék. Mondjuk eléggé látszott már az indulásnál, hogy mire megy ki a játék. Boldog boldogtalan bekerül, csak hogy ők legyenek a legnagyobb wannabe guild. De ezt az owner changet nem vártam.
Quote (Vharimatras @ Wed, Nov 26 2008, 09:48pm)
ménem?

Egy kis gyűlölködés sosem árt
vouch

Még egy érdekesség
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=13&i=505* 50 Fg Entrance fee for 0% warn, 1,000 Fg fee for 10% warn, 10,000 Fg fee for 20% warn, you get the picture we hate people with warns this fee must be paid to nobrow with in 48 hours of acceptance
This post was edited by beni on Nov 26 2008 03:00pm