d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev121222324254976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 24 2008 11:00am
ohmygod. R.I.P.-eltem mage-val T.T

igaz nem volt nála sok érték de volt 1 rohadt jo charmom (low lvl-re rohadt jo smile.gif),csak azt sajnálom. sad.gif

Btw well monster ölt le 1 szép crit-el. Pedig előtte majdnem az összes wellmobot megöltem t.t
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 24 2008 11:20am
175fgért vettem lvl30 kardot xd
icon_pointl.gif noob

hc ls ofc.
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Feb 24 2008 02:39pm
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=15530079&f=273

esetleg aki meel chart szeretne csinálni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 24 2008 03:41pm
Quote (H4xooR @ Sun, Feb 24 2008, 06:00pm)
ohmygod. R.I.P.-eltem mage-val T.T

igaz nem volt nála sok érték de volt 1 rohadt jo charmom (low lvl-re rohadt jo smile.gif),csak azt sajnálom. sad.gif

Btw well monster ölt le 1 szép crit-el. Pedig előtte majdnem az összes wellmobot megöltem t.t


hanyas voltál? :' ( nézz körül nálam ha érdekel vmi akkor dobj egy pmet smile.gif van pár türhető charmom
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 24 2008 03:46pm
Quote (beni @ Sun, 24 Feb 2008, 23:41)
hanyas voltál? :' ( nézz körül nálam ha érdekel vmi akkor dobj egy pmet smile.gif van pár türhető charmom


csak lvl 10 de a charmot sajnálom meg a cuccokat amiket akkor vettem sad.gif

ty az ajánlatot szét nézek tongue.gif

/e: de te nem HC-ban vagy t.t

This post was edited by H4xooR on Feb 24 2008 03:48pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 24 2008 03:47pm
Quote (H4xooR @ Sun, Feb 24 2008, 10:46pm)
csak lvl 10 de a charmot sajnálom meg  a cuccokat amiket akkor vettem sad.gif

ty az ajánlatot szét nézek tongue.gif


Magical copper dagger
Damage: 9 to 16
+185 Max Life


pl ez szép kis darab szerintem smile.gif kár, hogy nincs rajta intel :\

This post was edited by beni on Feb 24 2008 03:48pm
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Feb 24 2008 04:11pm
Szeretném kikérni a véleményeteket

milyen karit érdemesebb kezdeni rogue caster vagy dex fighter?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 24 2008 04:16pm
Quote (ScooleRpety @ Sun, Feb 24 2008, 11:11pm)
Szeretném kikérni a véleményeteket

milyen karit érdemesebb kezdeni rogue caster vagy dex fighter?


Attól függ hogy melyikhez van jobb cuccod. Én most a caster karikat szeretem, mert a zsinórban háromszor nullát ütésektől már kihullott a hajam...

Quote (H4xooR @ Sun, Feb 24 2008, 10:46pm)


/e: de te nem HC-ban vagy t.t


dehogynem... csak ne a fighteremet nézd
A level 7es magenél vannak cuccok, amiket 22 ről rerollozva welleztem ki tongue.gif (jó mondat lett)
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Feb 24 2008 04:26pm
Quote (beni @ Sun, Feb 24 2008, 11:16pm)
Attól függ hogy melyikhez van jobb cuccod. Én most a caster karikat szeretem, mert a zsinórban háromszor nullát ütésektől már kihullott a hajam...


én is utálom már a nullákat... ezért szeretném tudni ki mit ajánlj
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 24 2008 04:33pm
Quote (ScooleRpety @ Sun, Feb 24 2008, 11:26pm)
én is utálom már a nullákat... ezért szeretném tudni ki mit ajánlj


Maged volt már? Én eddig nem szimpatizáltam nagyon vele, mindig is inkább a mellee karik áltak hozzám közelebb de elég jó dolog, nem üt folyton mellé. Egy jó ice charmmal szinte mindig ugyanannyit sebzek az ellenfélen, ráadásul elég erős és a healelés sem okoz problélmát, mert simán nagyobbat sebzel mint amennyit az ellenfél gyógyítja magát.

Dex fighteremnél az volt kiakasztó, hogy sorban ütöttem a nullákat miközben ő visszahealelte magát 50%-ra.

Mind a kettő jó kari, (és ugye nagyon cuccfüggő az egész játék) de mivel már volt mellee karid szerintem próbálkozhatsz egy casterrel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev121222324254976Next
Closed New Topic New Poll