Quote (ScooleRpety @ Sun, Feb 24 2008, 11:11pm)
Szeretném kikérni a véleményeteket
milyen karit érdemesebb kezdeni rogue caster vagy dex fighter?
Attól függ hogy melyikhez van jobb cuccod. Én most a caster karikat szeretem, mert a zsinórban háromszor nullát ütésektől már kihullott a hajam...
Quote (H4xooR @ Sun, Feb 24 2008, 10:46pm)
/e: de te nem HC-ban vagy t.t
dehogynem... csak ne a fighteremet nézd
A level 7es magenél vannak cuccok, amiket 22 ről rerollozva welleztem ki

(jó mondat lett)