d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1218219220221222473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 24 2021 11:02am
Quote (netket @ Oct 24 2021 06:51pm)
https://i.imgur.com/pP4NR4q.png


legbázisoltabb legmegvilágosultabb nézőpont @ d2jsp


eléggé olyan érzésem van, hogy itt nem az már a lényeg, hogy a másik féle variációt megértse az ember, hanem hogy a képébe tolja, hogy "tessék, itt egy olyan ember aki egyetért velem, milyen fasza ember, nem?"
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2021 11:19am
ezt biztosan nem fogom vegigolvasni :D

de aki szerint a loot nem a rusheré, azt sztem ő maga sem gondolja komolyan
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 11:20am
Quote (takii @ Oct 24 2021 07:02pm)
eléggé olyan érzésem van, hogy itt nem az már a lényeg, hogy a másik féle variációt megértse az ember, hanem hogy a képébe tolja, hogy "tessék, itt egy olyan ember aki egyetért velem, milyen fasza ember, nem?"


igen.

ettől függetlenül sosem fogom megérteni a másik féle variációt, mivel én ha rusholok és fizetnek érte csak akkor lennék azon a nézőponton hogy enyém a loot is 100%osan hogyha a kapzsiság motiválna. a kapzsiságon meg mit értsek meg?
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 11:23am
Quote (Fej @ Oct 24 2021 07:19pm)
ezt biztosan nem fogom vegigolvasni :D

de aki szerint a loot nem a rusheré, azt sztem ő maga sem gondolja komolyan


én komolyan gondolom hogy nem a rusheré alapesetben hanem FFA.

lvl60as ww barb vagyok, fizetek a rushért 300 fgt mert nagyon kell sürgősen és ezért soloba rusholnak. bossokhoz ugyanúgy lemegyek és wwzem őket habár nagyon csicska a damom de akkorse csak ülök a sarokban. esik mefiből 1 shako, miért lenne a rusheré? fizetek neki 300 fgt hogy servicet csináljon, és nem azért hogy mfeljen. az én quest loot tablem alapján esett a shako. miért ne lenne FFA és miért a rushert illetné meg a loot? mert neki nagyobb a fasza a szituációban ezért az ő kapzsisága élvez elsőbbséget? 1 logikus érvet nem láttam még azon túl hogy "unwritten code", meg hogy NEKI JÁR mert CSAK mert mindigis ígyvolt és ezután is ígykéne hogy legyen.

persze az fair, hogy lvl1es karival nemfogok a boss közelében rohangálni 7 player gameben meghalni 10x és hátráltatni a rusht, de nem csak az az 1 szituáció létezik

This post was edited by netket on Oct 24 2021 11:23am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2021 11:27am
Quote (netket @ 24 Oct 2021 19:23)
én komolyan gondolom hogy nem a rusheré alapesetben hanem FFA.

lvl60as ww barb vagyok, fizetek a rushért 300 fgt mert nagyon kell sürgősen és ezért soloba rusholnak. bossokhoz ugyanúgy lemegyek és wwzem őket habár nagyon csicska a damom de akkorse csak ülök a sarokban. esik mefiből 1 shako, miért lenne a rusheré? fizetek neki 300 fgt hogy servicet csináljon, és nem azért hogy mfeljen. az én quest loot tablem alapján esett a shako. miért ne lenne FFA és miért a rushert illetné meg a loot? mert neki nagyobb a fasza a szituációban ezért az ő kapzsisága élvez elsőbbséget? 1 logikus érvet nem láttam még azon túl hogy "unwritten code", meg hogy NEKI JÁR mert CSAK mert mindigis ígyvolt és ezután is ígykéne hogy legyen.

persze az fair, hogy lvl1es karival nemfogok a boss közelében rohangálni 7 player gameben meghalni 10x és hátráltatni a rusht, de nem csak az az 1 szituáció létezik


hát én az utóbbira gondoltam és rush alatt sztem a legtöbb ember is erre gondol, igy mar alapbol kicsit elbeszelunk egymas mellett

10 user(s) are reading this topic (2 guests, 2 anonymous): Fej, ReDEyeS, v_t, Cpt_Ghost, Hellbundo, SteelMeetsSteel

pedig csak egy ártatlan kérdés volt :DD

This post was edited by Fej on Oct 24 2021 11:29am
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 11:31am
Quote (Fej @ Oct 24 2021 07:27pm)
hát én az utóbbira gondoltam és rush alatt sztem a legtöbb ember is erre gondol, igy mar alapbol kicsit elbeszelunk egymas mellett

10 user(s) are reading this topic (2 guests, 2 anonymous): Fej, ReDEyeS, v_t, Cpt_Ghost, Hellbundo, SteelMeetsSteel

pedig csak egy ártatlan kérdés volt :DD


hát ott meg szerintem fel se kéne merülnie ennek a kérdésnek alapból, mert mégis ki a faszom az aki lvl1es karival rohangál mefi körül hogy lootolni tudjon. ilyet még nemis láttam szerintem
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2021 11:33am
Quote (netket @ 24 Oct 2021 19:31)
hát ott meg szerintem fel se kéne merülnie ennek a kérdésnek alapból, mert mégis ki a faszom az aki lvl1es karival rohangál mefi körül hogy lootolni tudjon. ilyet még nemis láttam szerintem


rush sztem az esetek 90%-ában pedig ezt jelenti, pl grush

amúgy ha húzom a lvl60-as IK barbot akkor is enyém a loot szvsz
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 11:33am
Quote (Fej @ Oct 24 2021 07:33pm)
rush sztem az esetek 90%-ában pedig ezt jelenti, pl grush

amúgy ha húzom a lvl60-as IK barbot akkor is enyém a loot szvsz


ha ingyen húzod akkor nyilván. ha fizet érte akkor miért lenne a tiéd? kivéve ha valami jelentéktelen összegért húzod pl 10 fg vagy dno
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2021 11:37am
azé a loot aki feltudja venni mert ha nem igy gondoltak volna a keszitok, akkor personal loot lenne meg rollozgatas mint wowban
ha meg megegyeztek valamiben, akkor mindenki ahhoz tartsa magát, ennyire pofon egyszeru szerintem a helyzet, hiaba veri magat barki a foldhoz semmi moralis folenye nem lesz
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 24 2021 11:37am
Quote (Fej @ 24 Oct 2021 19:27)
hát én az utóbbira gondoltam és rush alatt sztem a legtöbb ember is erre gondol, igy mar alapbol kicsit elbeszelunk egymas mellett

10 user(s) are reading this topic (2 guests, 2 anonymous): Fej, ReDEyeS, v_t, Cpt_Ghost, Hellbundo, SteelMeetsSteel

pedig csak egy ártatlan kérdés volt :DD


hááát én se gondoltam, hogy kirobbantom a 3. subháborút :D

Amúgy igazából számomra az a furcsa, hogy ez 10 oldalon keresztül ment. Én az első oldalon megkaptam a választ: sokan különbözően értelmezik ezt a kérdést érdemes lefektetni az elején a szabályokat és akkor minden fasza.

Elvekről subon sztem 10 éve nem kívánok vitatkozni :D

This post was edited by ReDEyeS on Oct 24 2021 11:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1218219220221222473Next
Add Reply New Topic New Poll