Quote (netket @ 24 Oct 2021 19:23)
én komolyan gondolom hogy nem a rusheré alapesetben hanem FFA.
lvl60as ww barb vagyok, fizetek a rushért 300 fgt mert nagyon kell sürgősen és ezért soloba rusholnak. bossokhoz ugyanúgy lemegyek és wwzem őket habár nagyon csicska a damom de akkorse csak ülök a sarokban. esik mefiből 1 shako, miért lenne a rusheré? fizetek neki 300 fgt hogy servicet csináljon, és nem azért hogy mfeljen. az én quest loot tablem alapján esett a shako. miért ne lenne FFA és miért a rushert illetné meg a loot? mert neki nagyobb a fasza a szituációban ezért az ő kapzsisága élvez elsőbbséget? 1 logikus érvet nem láttam még azon túl hogy "unwritten code", meg hogy NEKI JÁR mert CSAK mert mindigis ígyvolt és ezután is ígykéne hogy legyen.
persze az fair, hogy lvl1es karival nemfogok a boss közelében rohangálni 7 player gameben meghalni 10x és hátráltatni a rusht, de nem csak az az 1 szituáció létezik
hát én az utóbbira gondoltam és rush alatt sztem a legtöbb ember is erre gondol, igy mar alapbol kicsit elbeszelunk egymas mellett
10 user(s) are reading this topic (2 guests, 2 anonymous): Fej,
ReDEyeS, v_t, Cpt_Ghost, Hellbundo, SteelMeetsSteel
pedig csak egy ártatlan kérdés volt :DD
This post was edited by Fej on Oct 24 2021 11:29am