Quote (TrollBoss @ Jan 16 2015 11:48pm)
nincs valakinek ismerőse pszichológia szakon?
vagy zsan?
érdekelne mennyire kemény
ismerősünk oda jár, full 5ös ösztöndij meg minden
még ő is azt mondja, hogy teljesen bullshit az egész
zsanzsa is pszichót hallgat(ott?)
This post was edited by llllllllllll on Jan 16 2015 07:25pm