Quote (Imi2017 @ Oct 20 2016 01:39pm)
A szezon engem nem érint már csak azért sem mert nem szezonban játszom hanem szimplán hardcore és már van egy 400-as paragornos crusaderem.Nem rossz de nem is vagyok teljesen elégedett.Mellesleg max akkor játszanék szezonban ha lennének magyar játékosok de ahogy eddig tapasztaltam ez nem igen van igy.
vannak magyar guildek
legalábbis tavasszal még biztos volt mert bent voltam egyben 6-7 ember mindig volt online
nem tudom hogy működik a kereső, hogy nyelv szerint is lehet-e
de ha nem akkor írj be olyat h harcosok meg magyar meg HUN meg hungary vagy ilyesmi
tuti ad ki olyanokat amiben még van 1-2 online tag
de minek akarsz magyarokkal játszani
(e: nyakadraválasztották a fideszt xD)
This post was edited by Senee on Oct 20 2016 06:57am