d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1218621872188218921902299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 18 2016 01:24am
Quote (Atranaxia @ 16 Oct 2016 07:01)


En orulnek egy diablo 0nak
Igazabol nem is mert ugyis elbasznak
Member
Posts: 20
Joined: Oct 17 2016
Gold: 0.00
Oct 20 2016 06:11am
Sziasztok ha valaki tudna ne kem segiteni azt megköszönném.Nem rég kezdtem el a diablo hárommal foglalkozni.Elég nehezen vettem rá magam hogy befejezzem a kettőt,már csak a régi idők emléke miatt is.Na de nem a lényegre térek,szeretnék egy kis segitséget kérni,mert kezdtem egy crusadert.Olyan játékosok válaszát várnám akik ténylegesen nagyon értenek hozzá,első kőrben egy buildot szeretnék kérni ami használható,másodlagosan pedig pár tanácsot is elfogadok lévén hogy most kezdtem,és nincs meg az a rutin mint a diablo kettőbe volt.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 20 2016 06:16am
Quote (Imi2017 @ Oct 20 2016 02:11pm)
Sziasztok ha valaki tudna ne kem segiteni azt megköszönném.Nem rég kezdtem el a diablo hárommal foglalkozni.Elég nehezen vettem rá magam hogy befejezzem a kettőt,már csak a régi idők emléke miatt is.Na de nem a lényegre térek,szeretnék egy kis segitséget kérni,mert kezdtem egy crusadert.Olyan játékosok válaszát várnám akik ténylegesen nagyon értenek hozzá,első kőrben egy buildot szeretnék kérni ami használható,másodlagosan pedig pár tanácsot is elfogadok lévén hogy most kezdtem,és nincs meg az a rutin mint a diablo kettőbe volt.


térj vissza a 2-höz, sokkal jobb game
innen már senki nem játszik a 3-al érdemben szerintem így buildet máshol keresnék a helyedben
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 20 2016 06:29am
Quote (Imi2017 @ Oct 20 2016 12:11pm)
Sziasztok ha valaki tudna ne kem segiteni azt megköszönném.Nem rég kezdtem el a diablo hárommal foglalkozni.Elég nehezen vettem rá magam hogy befejezzem a kettőt,már csak a régi idők emléke miatt is.Na de nem a lényegre térek,szeretnék egy kis segitséget kérni,mert kezdtem egy crusadert.Olyan játékosok válaszát várnám akik ténylegesen nagyon értenek hozzá,első kőrben egy buildot szeretnék kérni ami használható,másodlagosan pedig pár tanácsot is elfogadok lévén hogy most kezdtem,és nincs meg az a rutin mint a diablo kettőbe volt.


holnap lesz uj season, addig ne is kezd el
google daiblofans
Member
Posts: 20
Joined: Oct 17 2016
Gold: 0.00
Oct 20 2016 06:39am
A szezon engem nem érint már csak azért sem mert nem szezonban játszom hanem szimplán hardcore és már van egy 400-as paragornos crusaderem.Nem rossz de nem is vagyok teljesen elégedett.Mellesleg max akkor játszanék szezonban ha lennének magyar játékosok de ahogy eddig tapasztaltam ez nem igen van igy.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 20 2016 06:49am
imi2017_jojjon_poezni
vagy grimdawnozni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2016 06:56am
Quote (Imi2017 @ Oct 20 2016 01:39pm)
A szezon engem nem érint már csak azért sem mert nem szezonban játszom hanem szimplán hardcore és már van egy 400-as paragornos crusaderem.Nem rossz de nem is vagyok teljesen elégedett.Mellesleg max akkor játszanék szezonban ha lennének magyar játékosok de ahogy eddig tapasztaltam ez nem igen van igy.


vannak magyar guildek
legalábbis tavasszal még biztos volt mert bent voltam egyben 6-7 ember mindig volt online

nem tudom hogy működik a kereső, hogy nyelv szerint is lehet-e
de ha nem akkor írj be olyat h harcosok meg magyar meg HUN meg hungary vagy ilyesmi
tuti ad ki olyanokat amiben még van 1-2 online tag

de minek akarsz magyarokkal játszani
(e: nyakadraválasztották a fideszt xD)

This post was edited by Senee on Oct 20 2016 06:57am
Member
Posts: 20
Joined: Oct 17 2016
Gold: 0.00
Oct 20 2016 09:02am
Azért talán lesznek holnap lelkes jelentkezők.Valaki holnap szezon nyolcba?:)Részemről kis hc már csak azért is mivel régen is csak hc jöhetett szóba.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 20 2016 09:04am
Quote (Imi2017 @ Oct 20 2016 04:02pm)
Azért talán lesznek holnap lelkes jelentkezők.Valaki holnap szezon nyolcba?:)Részemről kis hc már csak azért is mivel régen is csak hc jöhetett szóba.


Hc nalam nem jöhet szoba sajnos :wacko:
Member
Posts: 20
Joined: Oct 17 2016
Gold: 0.00
Oct 20 2016 09:10am
Persze nem azt mondtam,hogy nem vagyok hajlandó kompromisszumra de elsődlegesen arra gondoltam.De mindenképpen szeretném ha lenne holnapra egy magyar csapat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1218621872188218921902299Next
Add Reply New Topic New Poll