d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1218521862187218821892299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 8 2016 06:44am
Quote (MarcusD @ 8 Oct 2016 13:58)
a diablo 3at már hagyni kéne a gecibe
a vanilla/launch annyira szar volt hogy szerintem nincs az az expansion ami kivenné ezt a negatív hozzáállást az emberekből
megnézel bármilyen online, nem diablos fórumot, mindenki csak a szar diablo 3ra emlékszik, legtöbbnek fogalma sincs hogy kijött a reaper of souls ami jelentősen játszhatóbbá tette a játékot imo

a diablo 4 esélytelennek tűnik de valami diablo 2 rework szerintem reális


vmi uj enginehez is vettek fel embereket
amugy d3 forumon is csak a szardobálás megy kb az összes topicban, alig van olyan, aki élvezi a játékot, és még azok is azt mondják hogy hihetetlenül szar
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 8 2016 09:16am
blizzz why dont you make a trancelater program for this game
i allways join game with players that dont understand one word what i am saying in english

eléggé gold ez a forum
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 8 2016 09:27am
Quote (sylke @ 8 Oct 2016 13:44)
vmi uj enginehez is vettek fel embereket
amugy d3 forumon is csak a szardobálás megy kb az összes topicban, alig van olyan, aki élvezi a játékot, és még azok is azt mondják hogy hihetetlenül szar


persze mert ros release óta (két és fél év) az új content az kb. a kunai's cube volt. azon kívül csak beraktak új setteket meg mindig buffolták az éppen aktuális szar spelleket/seteket.

de mondjuk 1-másfél éve azért fun volt 1-2 hétig season release után a játék imo

This post was edited by MarcusD on Oct 8 2016 09:27am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 9 2016 06:59am
Blizzard has announced a special celebration of the Diablo universe's 20th anniversary during BlizzCon. It will be taking place just outside the BlizzCon grounds and you won't need a ticket to participate!

inb4 idén a kukák mellett lesz
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 9 2016 07:19am
Quote (sylke @ 9 Oct 2016 13:59)
Blizzard has announced a special celebration of the Diablo universe's 20th anniversary during BlizzCon. It will be taking place just outside the BlizzCon grounds and you won't need a ticket to participate!

inb4 idén a kukák mellett lesz


berakják a recepcióra azt a három embert aki még a diablos csapatnál van
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 9 2016 07:20am
Quote (sylke @ Oct 9 2016 12:59pm)
Blizzard has announced a special celebration of the Diablo universe's 20th anniversary during BlizzCon. It will be taking place just outside the BlizzCon grounds and you won't need a ticket to participate!

inb4 idén a kukák mellett lesz


csinálnak 2 diablos szobrot amivel lehet fotózkodni 1 sátorban

kell a hely a nagyobb wcknek bent

This post was edited by Atranaxia on Oct 9 2016 07:20am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 14 2016 07:52am
https://blizzcon.com/en-us/schedule#fri-nov-4
Diablo 20th Anniversary
5:00PM - 5:45PM

micsoda 45 perces hype

Well...at least it's bigger than the bathroom this year.

EDIT: Spoke too soon. Bathroom on the far right looks about the same size as the Diablo booth....

röhögök

This post was edited by sylke on Oct 14 2016 07:59am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 14 2016 09:03am
Quote (sylke @ 14 Oct 2016 14:52)
https://blizzcon.com/en-us/schedule#fri-nov-4
Diablo 20th Anniversary
5:00PM - 5:45PM

micsoda 45 perces hype

Well...at least it's bigger than the bathroom this year.

EDIT: Spoke too soon. Bathroom on the far right looks about the same size as the Diablo booth....

röhögök


mondjuk a tobbezer ember kozul szerintem tobb embernek lesz ingere pisilni/kakilni, mint diablo-related contentet nezegetni, mar csak az emberi mivoltukbol kiindulva is
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 14 2016 09:19am
Quote (bajcli @ 14 Oct 2016 17:03)
mondjuk a tobbezer ember kozul szerintem tobb embernek lesz ingere pisilni/kakilni, mint diablo-related contentet nezegetni, mar csak az emberi mivoltukbol kiindulva is


szomoru
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev1218521862187218821892299Next
Add Reply New Topic New Poll