Quote (MarcusD @ 8 Oct 2016 13:58)
a diablo 3at már hagyni kéne a gecibe
a vanilla/launch annyira szar volt hogy szerintem nincs az az expansion ami kivenné ezt a negatív hozzáállást az emberekből
megnézel bármilyen online, nem diablos fórumot, mindenki csak a szar diablo 3ra emlékszik, legtöbbnek fogalma sincs hogy kijött a reaper of souls ami jelentősen játszhatóbbá tette a játékot imo
a diablo 4 esélytelennek tűnik de valami diablo 2 rework szerintem reális
vmi uj enginehez is vettek fel embereket
amugy d3 forumon is csak a szardobálás megy kb az összes topicban, alig van olyan, aki élvezi a játékot, és még azok is azt mondják hogy hihetetlenül szar