Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Oct 2016 21:18)
tulajdonképpen milyen hype, vagy contentet vártok?
nem tudok semmit az egészről, csak kérdezem, mi lehet reális, érdemes lesz-e újra játszani vele
kieg szintü cucc minimum
olyan munkákat hirdettek nemrég még az oldalukon, hogy egy diablo gémhez keresnek bizonyos pozicioban embereket (itt az a lényeg, hogy nem kifejezetten d3rol volt szo, mert olyan is volt ahova a d3-t irták)
a d3 teamnek szerintem a felét kibaszták/elmentek, aztán 1 honap mulva blizzcon és mindenhol hypeolták hogy ez egy izgalmas év lesz a diablonak, meg ugye 20 éves évfordulo
blizzard northos föemberke aki kitalálta a diablot (aztán az egész blizz north elment a faszba) az most belinkelt egy képet hogy épp a blizzardnál van
szoval én eléggé várom a blizzcont, nagyon remélem hogy vmi ujat mutatnak aminek semmi köze nem lesz a d3hoz, de valszeg igyis csak egy kieg lesz