d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1218421852186218721882299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 7 2016 01:29pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 7 2016 07:18pm)
tulajdonképpen milyen hype, vagy contentet vártok?
nem tudok semmit az egészről, csak kérdezem, mi lehet reális, érdemes lesz-e újra játszani vele



szerintem egy kiegészítő, d4 az tuti felejtos
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 7 2016 01:35pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Oct 2016 21:18)
tulajdonképpen milyen hype, vagy contentet vártok?
nem tudok semmit az egészről, csak kérdezem, mi lehet reális, érdemes lesz-e újra játszani vele


kieg szintü cucc minimum
olyan munkákat hirdettek nemrég még az oldalukon, hogy egy diablo gémhez keresnek bizonyos pozicioban embereket (itt az a lényeg, hogy nem kifejezetten d3rol volt szo, mert olyan is volt ahova a d3-t irták)
a d3 teamnek szerintem a felét kibaszták/elmentek, aztán 1 honap mulva blizzcon és mindenhol hypeolták hogy ez egy izgalmas év lesz a diablonak, meg ugye 20 éves évfordulo
blizzard northos föemberke aki kitalálta a diablot (aztán az egész blizz north elment a faszba) az most belinkelt egy képet hogy épp a blizzardnál van
szoval én eléggé várom a blizzcont, nagyon remélem hogy vmi ujat mutatnak aminek semmi köze nem lesz a d3hoz, de valszeg igyis csak egy kieg lesz
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 7 2016 01:37pm
Quote (sylke @ Oct 7 2016 09:35pm)
kieg szintü cucc minimum
olyan munkákat hirdettek nemrég még az oldalukon, hogy egy diablo gémhez keresnek bizonyos pozicioban embereket (itt az a lényeg, hogy nem kifejezetten d3rol volt szo, mert olyan is volt ahova a d3-t irták)
a d3 teamnek szerintem a felét kibaszták/elmentek, aztán 1 honap mulva blizzcon és mindenhol hypeolták hogy ez egy izgalmas év lesz a diablonak, meg ugye 20 éves évfordulo
blizzard northos föemberke aki kitalálta a diablot (aztán az egész blizz north elment a faszba) az most belinkelt egy képet hogy épp a blizzardnál van
szoval én eléggé várom a blizzcont, nagyon remélem hogy vmi ujat mutatnak aminek semmi köze nem lesz a d3hoz, de valszeg igyis csak egy kieg lesz


ez elég jól hangzik
még talán megéljük hogy d4ben jól agyonverek mindenkit duelben)))))))))))))))))))))
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 7 2016 02:46pm
Quote (sylke @ Oct 7 2016 08:35pm)
kieg szintü cucc minimum
olyan munkákat hirdettek nemrég még az oldalukon, hogy egy diablo gémhez keresnek bizonyos pozicioban embereket (itt az a lényeg, hogy nem kifejezetten d3rol volt szo, mert olyan is volt ahova a d3-t irták)
a d3 teamnek szerintem a felét kibaszták/elmentek, aztán 1 honap mulva blizzcon és mindenhol hypeolták hogy ez egy izgalmas év lesz a diablonak, meg ugye 20 éves évfordulo
blizzard northos föemberke aki kitalálta a diablot (aztán az egész blizz north elment a faszba) az most belinkelt egy képet hogy épp a blizzardnál van
szoval én eléggé várom a blizzcont, nagyon remélem hogy vmi ujat mutatnak aminek semmi köze nem lesz a d3hoz, de valszeg igyis csak egy kieg lesz


De miert remeled hogy olyan ujat mutatnak aminek semmi koze nem lesz a d3hoz
En orulnek egy kiegnek ami jatszhatova teszi a gamet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 7 2016 02:48pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Oct 2016 22:46)
De miert remeled hogy olyan ujat mutatnak aminek semmi koze nem lesz a d3hoz
En orulnek egy kiegnek ami jatszhatova teszi a gamet


mert egy kieggel szerintem nem lehetne kijavitani a gémet
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 7 2016 02:59pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 7 2016 10:46pm)
De miert remeled hogy olyan ujat mutatnak aminek semmi koze nem lesz a d3hoz
En orulnek egy kiegnek ami jatszhatova teszi a gamet


mindennemű trade nélkül nem lehet hack and slast csinálni, nincsenek normális itemek csak 1-2 bis/liga minden kasztra ami egyébként ugyis kiesik max 1 hét alatt (meg ugye freebe is kapsz egy halom top tier geart), unalmas szarok a buildek, nincs goldsink/normális gamble, szar az egész craftrendszer a spawnolható + fix pre/suffixekig lemenve, az über bossok, rendszer és a reward is egy vicc, cowlevel meg easter eggek vaultal meg fancy rainbowshireval lettek helyettesitve amiknek szerintem közük nincs a diabló légköréhez (ez mondjuk sok helyen a core gameben is érződik nálam de w/e)
és ezt most hirtelen tekerés közben irtam, még nagyon gondolkodni se kellett azon h mi szar


Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 7 2016 03:07pm
Akkor feladtam a reményt skacok
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 7 2016 03:25pm
kb beraknak egy tradet, leveszik ezt az istentelen ratyi dropratet, pár fasza itemmel es mar élvezhető is lenne

szerintem kibaszott sok potenciál van ebben a szutyokban, ha eddig nem valami értelmi sérültek dolgoztak volna rajta akkor jo game lenne, de imo meg mindig lehet az ha jo kezekbe kerül es befejezik ezt a 11eves színvonalat
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 8 2016 04:21am
Jöjjenek az rw-k. Enigmát akarok, Hoto-t, meg Cta-t.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 8 2016 05:58am
a diablo 3at már hagyni kéne a gecibe
a vanilla/launch annyira szar volt hogy szerintem nincs az az expansion ami kivenné ezt a negatív hozzáállást az emberekből
megnézel bármilyen online, nem diablos fórumot, mindenki csak a szar diablo 3ra emlékszik, legtöbbnek fogalma sincs hogy kijött a reaper of souls ami jelentősen játszhatóbbá tette a játékot imo

a diablo 4 esélytelennek tűnik de valami diablo 2 rework szerintem reális

This post was edited by MarcusD on Oct 8 2016 05:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1218421852186218721882299Next
Add Reply New Topic New Poll