d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1218321842185218621872299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 30 2016 01:18pm
who want a recurring fresh experience

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 30 2016 01:20pm
Quote (MarcusD @ Sep 30 2016 07:16pm)
tudod annyira sok a content a két season között, 1 hétbe telik patchelni a játékot



hat eddig fel év volt a 2item amit beleraktak szóval ez biztató
Member
Posts: 4,477
Joined: Jun 21 2010
Gold: 178.50
Oct 2 2016 08:48pm
Sziasztok!
Elég új vagyok D3-ban, tulajdonképpen most kezdtem el. Mint látom most lesz nemsokára új season, és ezzel kapcsolatban felmerült bennem egy kérdés.
Ha most végigvittem a játékot tudok játszani adventure modban. Új seasonban ismét végig kel vinni, hogy tudjak játszani, vagy egyből kezdhetek adventure modban is ?

A válaszokat előre is köszi :)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 3 2016 12:01am
Quote (kiszol @ Oct 3 2016 02:48am)
Sziasztok!
Elég új vagyok D3-ban, tulajdonképpen most kezdtem el. Mint látom most lesz nemsokára új season, és ezzel kapcsolatban felmerült bennem egy kérdés.
Ha most végigvittem a játékot tudok játszani adventure modban. Új seasonban ismét végig kel vinni, hogy tudjak játszani, vagy egyből kezdhetek adventure modban is ?

A válaszokat előre is köszi :)



egyből fogsz tudni adv nyomni
Member
Posts: 4,477
Joined: Jun 21 2010
Gold: 178.50
Oct 3 2016 05:39am
Quote (rapiddani @ Oct 3 2016 08:01am)
egyből fogsz tudni adv nyomni


Köszönöm a választ ! :)
:hail:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 7 2016 10:43am
Quote (sylke @ Oct 7 2016 04:32pm)


inb4 bejelntik majd blizzconon, hogy d3 ban a klánokban a memebrek számát 150 ről 300 ra emelik
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 7 2016 10:53am
Quote (Atranaxia @ 7 Oct 2016 18:43)
inb4 bejelntik majd blizzconon, hogy d3 ban a klánokban a memebrek számát 150 ről 300 ra emelik


még mindig jobb, mint 2015ben, amikor a wc mellett volt egy kis d3 szoba(truestory), ahova senki nem ment + egy kurva szot nem mondott rola senki egész blizzcon alatt
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 7 2016 12:32pm
Quote (sylke @ Oct 7 2016 04:53pm)
még mindig jobb, mint 2015ben, amikor a wc mellett volt egy kis d3 szoba(truestory), ahova senki nem ment + egy kurva szot nem mondott rola senki egész blizzcon alatt


emlékszem, a wc majdnem nagyobb volt mint a d3 rész :D

de hát ha már az utóbbi 3-4 patchben kb annyi újítás volt, hogy bekerült + 10 item és reworkoltek 3 setet, ideje 1 kis hypenak és contentnek
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 7 2016 01:18pm
Quote (Atranaxia @ Oct 7 2016 07:32pm)
emlékszem, a wc majdnem nagyobb volt mint a d3 rész :D

de hát ha már az utóbbi 3-4 patchben kb annyi újítás volt, hogy bekerült + 10 item és reworkoltek 3 setet, ideje 1 kis hypenak és contentnek


tulajdonképpen milyen hype, vagy contentet vártok?
nem tudok semmit az egészről, csak kérdezem, mi lehet reális, érdemes lesz-e újra játszani vele
Go Back To Magyar Topic List
Prev1218321842185218621872299Next
Add Reply New Topic New Poll