d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1218121822183218421852299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 22 2016 10:26am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 22 2016 04:59pm)
Mennyire realis egy d4?


semennyire
d3 expansion vagy d2 hd lesz

aztan majd megint alulmuljak az elvarasokat szoval lehet hogy csak kijön minden karira egy új fizetős skin hehe

This post was edited by lacketto on Aug 22 2016 10:26am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 22 2016 10:29am
Quote (lacketto @ Aug 22 2016 06:26pm)
semennyire
d3 expansion vagy d2 hd lesz

aztan majd megint alulmuljak az elvarasokat szoval lehet hogy csak kijön minden karira egy új fizetős skin hehe


röhögök
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 22 2016 11:52am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 22 2016 05:06pm)
mit változtatnál egy remakeban?
azonkívűl hogy botmentesre írnád
én nem látok rá sok esélyt tbh
d4-et meg meg se venném már kb :D


A botmentesség nyilván alap, de legalábbis nehezítsék meg annyira, hogy VSG programozója megdolgozzon a pénzéért. Emellett ami nagyon fontos lenne, hogy a mostani grafikai standard-nek megfelelően scalezzék fel a játékot.

Ha picit mélyebben beleásod magad, itt pl. leírnak egy rakás olyan bugot, aminek jó része a mai napig nem lett kijavítva: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6037267083 Van közöttük olyan is, ami már ~15 éves.

Ha ezeket megkapnánk, más nagyon nem is kellene, mert alapvetően a játék jó úgy ahogy van. Ha túlságosan átszabják, akkor oda a D2-feel. 1-2 új über level esetleg belefér, olyan amihez masszív csapatmunka kell - ehhez meríthetnének ötleteket híres régi modokból.

Ennyi.

This post was edited by -joey- on Aug 22 2016 11:54am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 22 2016 12:02pm
Quote (-joey- @ Aug 22 2016 07:52pm)
A botmentesség nyilván alap, de legalábbis nehezítség meg annyira, hogy VSG programozója megdolgozzon a pénzéért.. Emellett ami nagyon fontos lenne, hogy a mostani grafikai standard-nek megfelelően scalezzék fel a játékot.

Ha picit mélyebben beleásod magad, itt pl. leírnak egy rakás olyan bugot, aminek jó része a mai napig nem lett kijavítva: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6037267083 Van közöttük olyan is, ami már ~15 éves.

Ha ezeket megkapnánk, más nagyon nem is kellene, mert alapvetően a játék jó úgy ahogy van. Ha túlságosan átszabják, akkor oda a D2-feel. 1-2 új über level esetleg belefér, olyan amihez masszív csapatmunka kell - ehhez meríthetnének ötleteket híres régi modokból.

Ennyi.


jah, ilyesmit én is el tudnék képzelni, kár hogy nem sok esély van rá
lehetne hova fejleszteni nehézségben is a játékot pedig, mert ma már olyan videokát lát az ember hogy ut-t leütik itemek nélkül és hasonlók :D
btw, ebből a pala hammer nem hiszem hogy bug volt, azóta amugyis "fixed" tehat mindegy, meg valószínűleg a smite dmg is jó úgy ahogy van
meg ennek nagy része olyan, hogy úgyse számít igazán, akkora apróságok, az hogy a horadric cubeos bennmaradt annak még örülök is
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
Sep 2 2016 12:24pm
Sziasztok!

Sima 3mal sokat játszottam, most megvettem a kiegészítőjét. Sokan játszatok még vele? Van külön channel a magyaroknak a diablon belül? Van valami hasznos tanácsotok? Inferno szinten végig vittem act1-2 öt most vagyok így 62. A cuccokat ugyanúgy el lehet adni itt d2jsp-n mint anno d2-be ? Amióta megszűnt az aukciós ház egyáltalán nem játszottam vele, szóval az üzletelésről semmit nem tudok, most hogyan müködik.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 2 2016 12:33pm
Quote (perfect_maf @ Sep 2 2016 06:24pm)
Sziasztok!

Sima 3mal sokat játszottam, most megvettem a kiegészítőjét. Sokan játszatok még vele? Van külön channel a magyaroknak a diablon belül? Van valami hasznos tanácsotok? Inferno szinten végig vittem act1-2 öt most vagyok így 62. A cuccokat ugyanúgy el lehet adni itt d2jsp-n mint anno d2-be ? Amióta megszűnt az aukciós ház egyáltalán nem játszottam vele, szóval az üzletelésről semmit nem tudok, most hogyan müködik.


wow, nem gondoltam volna, hogy ezzel a játékkal botokon kívül bárki játszik
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
Sep 2 2016 12:34pm
Quote (llllllllllll @ Sep 2 2016 06:33pm)
wow, nem gondoltam volna, hogy ezzel a játékkal botokon kívül bárki játszik


uhh ennyire szar a helyzet???? :D
bátyám megvettem ps4re aztán meghozta a kedvem.... megbánom?

This post was edited by perfect_maf on Sep 2 2016 12:35pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 2 2016 01:11pm
Quote (perfect_maf @ Sep 2 2016 08:34pm)
uhh ennyire szar a helyzet???? :D
bátyám megvettem ps4re aztán meghozta a kedvem.... megbánom?


meg
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 16 2016 10:00am
https://blizzcon.com/en-us/news/20288667/get-a-sneak-peek-at-the-blizzcon-2016-in-game-goodies



*Diablo III in-game content for PC/Mac version only. To redeem Overwatch in-game content for PlayStation 4 or Xbox One, players must link their Battle.net account to a PlayStation Network® account or Xbox Live® account respectively. For more information on account linking, visit https://us.battle.net/support/en/article/linking-your-battlenet-account-on-consoles.

†Bonus StarCraft II goodie will also be available separately—more details to come.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 24 2016 07:58am
vannak ilyen bopos cosmetic itemek amik esnek gém közben
EZEKNEK MI A FASZÉRT NEM TUDTAK VALAMI SZINT ADNI?
alig lehet észrevenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1218121822183218421852299Next
Add Reply New Topic New Poll