Quote (Floodban @ 22 Aug 2016 18:08)
csak nemtom miert
inkabb uj dolgokat kene elvarni blizzardtol sztem
oke, enis jatszanek vele, de par hetnel tovabb nem fog lekotni
viszont ha nincs semmi bot/dupe, es mondjuk nincs enigma minden kibaszott karakteren, akkor talan jobb lenne
de sztem blizz nem fogja csak igy "eldobni" diablo 3at, amin 6+ evet dolgoztak, egy jo kieggel siman meg lehet menteni a gamet, az alap dolgok nagyon jok benne (combat, etc)
hát
"dolgoztak"
ros ota is csak faszt vernek kb, semmi mást, 2 éve 0 uj content került a játékba, miközben a poe meg 4 havonta kap uj ligát és kb fél évente uj kieget
biztos a pénz az oka, nem pedig a munka mentalitás hogy ne egy rakás kihányt szart csináljanak
pedig nem lenne nehéz ebböl jo gémet csinálni