d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1218021812182218321842299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 22 2016 10:02am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 22 2016 04:59pm)
Mennyire realis egy d4?


D2 volt eletem legjobb internetes jateka, legjobb feelingje is egyben, d3 elejen amig szet nem basztak a botokkal ugyan ezt ereztem
Ha jonne folytatas vagy valami nagy valtozas azt nagyon tudnam elvezni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 22 2016 10:05am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 22 2016 05:02pm)
D2 volt eletem legjobb internetes jateka, legjobb feelingje is egyben, d3 elejen amig szet nem basztak a botokkal ugyan ezt ereztem
Ha jonne folytatas vagy valami nagy valtozas azt nagyon tudnam elvezni


Sokan inkább egy D2 remake-nek örülnének.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 22 2016 10:06am
Quote (-joey- @ Aug 22 2016 06:05pm)
Sokan inkább egy D2 remake-nek örülnének.


mit változtatnál egy remakeban?
azonkívűl hogy botmentesre írnád
én nem látok rá sok esélyt tbh
d4-et meg meg se venném már kb :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2016 10:07am
nem hiszem h nagyon megérné a blizzardnak a genrebe bármit beleölnie kb
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 22 2016 10:08am
Quote (-joey- @ 22 Aug 2016 18:05)
Sokan inkább egy D2 remake-nek örülnének.


csak nemtom miert
inkabb uj dolgokat kene elvarni blizzardtol sztem

oke, enis jatszanek vele, de par hetnel tovabb nem fog lekotni
viszont ha nincs semmi bot/dupe, es mondjuk nincs enigma minden kibaszott karakteren, akkor talan jobb lenne

de sztem blizz nem fogja csak igy "eldobni" diablo 3at, amin 6+ evet dolgoztak, egy jo kieggel siman meg lehet menteni a gamet, az alap dolgok nagyon jok benne (combat, etc)

This post was edited by Floodban on Aug 22 2016 10:08am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 22 2016 10:10am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Aug 2016 18:07)
nem hiszem h nagyon megérné a blizzardnak a genrebe bármit beleölnie kb


ofc hogy megeri, nincs hearthstone/overwatch szinten, de a d3 igy is a top10 legtobb eladott gamek kozt van

This post was edited by Floodban on Aug 22 2016 10:11am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2016 10:10am
Quote (Floodban @ 22 Aug 2016 18:10)
ofc hogy megeri, nincs hearthstone/overwatch szinten, de a d3 igy is a top10 legjobb eladott gamek kozt van


igen, mivel kurva nagy volt a hype akkor
most már sehol se lenne ha kiadnának még egyet :D
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 22 2016 10:11am
Quote (Floodban @ Aug 22 2016 06:10pm)
ofc hogy megeri, nincs hearthstone/overwatch szinten, de a d3 igy is a top10 legjobb eladott gamek kozt van


naja
de a d4 már nem lesz :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2016 10:11am
Quote (Floodban @ 22 Aug 2016 18:08)
csak nemtom miert
inkabb uj dolgokat kene elvarni blizzardtol sztem

oke, enis jatszanek vele, de par hetnel tovabb nem fog lekotni
viszont ha nincs semmi bot/dupe, es mondjuk nincs enigma minden kibaszott karakteren, akkor talan jobb lenne

de sztem blizz nem fogja csak igy "eldobni" diablo 3at, amin 6+ evet dolgoztak, egy jo kieggel siman meg lehet menteni a gamet, az alap dolgok nagyon jok benne (combat, etc)


hát
"dolgoztak"
ros ota is csak faszt vernek kb, semmi mást, 2 éve 0 uj content került a játékba, miközben a poe meg 4 havonta kap uj ligát és kb fél évente uj kieget
biztos a pénz az oka, nem pedig a munka mentalitás hogy ne egy rakás kihányt szart csináljanak
pedig nem lenne nehéz ebböl jo gémet csinálni
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 22 2016 10:14am
mondjuk annyit írnak a linkben h jo lesz a blizzcon nem a d3 hue
Go Back To Magyar Topic List
Prev1218021812182218321842299Next
Add Reply New Topic New Poll