d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12172182192202215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 8 2013 06:26am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Apr 2013 14:25)
:D :D
na erre mit fog válaszolni :D


Nem tudom de biztos valami keleti bölcsességet :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 06:27am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 13:26)
persze
ez a legegyszerűbb
ignoráns viselkedést felvenni, ahelyett, hogy normálisan beszélnél másokkal


persze
ez a legegyszerűbb
siránkozni amiatt,hogy szar minden, ahelyett, hogy tennél valamit ellene
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 06:27am
Quote (Thomas Cross @ 8 Apr 2013 13:26)
Nem tudom de biztos valami keleti bölcsességet :D



:D
egy XDDDDDDDDDDDDDDvel lerendezte :D
xd
:D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2013 06:28am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Apr 2013 14:25)
:D :D
na erre mit fog válaszolni :D


Keveset postolsz és emiatt annyira subtle vagy, hogy elhiszik neked, jelly vagyok.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 06:28am
Quote (Ghostmasterq @ Apr 8 2013 12:27pm)
persze
ez a legegyszerűbb
siránkozni amiatt,hogy szar minden, ahelyett, hogy tennél valamit ellene


ha szar minden, ismétlem MINDEN
akkor mit tudnék tenni

ami még nem szar az azzá válik
az emberek tönkretesznek mindent
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 06:28am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 13:28)
ha szar minden, ismétlem MINDEN
akkor mit tudnék tenni

ami még nem szar az azzá válik
az emberek tönkretesznek mindent


:D
értem :D
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 06:28am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 14:28)
ha szar minden, ismétlem MINDEN
akkor mit tudnék tenni

ami még nem szar az azzá válik
az emberek tönkretesznek mindent


megölni magad
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 06:29am
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 12:28pm)
megölni magad


szerezz nekem egy pisztolyt
vagy valami emberkét pisztollyal, aki fejbelő
esküszöm felmegyek pestre azért a golyóért
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 06:30am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 13:29)
szerezz nekem egy pisztolyt
vagy valami emberkét pisztollyal, aki fejbelő
esküszöm felmegyek pestre azért a golyóért



snoopdog lerendezi neked :D
ő egy vadálat :D
lol :D
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 8 2013 06:30am
Quote (Rawen @ 8 Apr 2013 14:28)
Keveset postolsz és emiatt annyira subtle vagy, hogy elhiszik neked, jelly vagyok.


"DZSELI HÉTÖR!

This is Athene! Best Paladin in the World, Best Protoss in the World! Best gamer in the World!"
Go Back To Magyar Topic List
Prev12172182192202215001Next
Closed New Topic New Poll