Quote (Ghostmasterq @ Apr 8 2013 12:27pm)
persze
ez a legegyszerűbb
siránkozni amiatt,hogy szar minden, ahelyett, hogy tennél valamit ellene
ha szar minden, ismétlem MINDEN
akkor mit tudnék tenni
ami még nem szar az azzá válik
az emberek tönkretesznek mindent