d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1217721782179218021812299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 19 2016 02:48am
Quote (Genthor @ 19 Jun 2016 10:36)


pont tegnap beszéltünk tsen arrol, hogy minden d3 patchban hozzá irnak egy nullát a szar spellekhez

Damage increased from 340% to 950% weapon damage
Damage increased from 575% to 1330% weapon damage
Damage increased from 880% weapon damage over 10 hits to 1380% weapon

nem csalodtam
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 19 2016 04:02am
hat ha már megint ennyi lesz az újítás (2 szájbabaszott új item) akkor bizony a kurva anyjukat

This post was edited by rapiddani on Jun 19 2016 04:03am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 19 2016 04:04am
Quote (rapiddani @ 19 Jun 2016 12:02)
hat ha már megint ennyi lesz az újítás akkor bizony a kurva anyjukat


en azt szeretnem hinni hogy azert lassultak most be, mert a kovi kiegen dolgoznak gozerovel, blizzconra legyen ertelmes allapotban
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 19 2016 04:06am
Quote (Floodban @ Jun 19 2016 10:04am)
en azt szeretnem hinni hogy azert lassultak most be, mert a kovi kiegen dolgoznak gozerovel, blizzconra legyen ertelmes allapotban


de ez aug végén lesz megint live, arra már lefog menni a blizzcon is, inkább várnák meg és ilyen hulladék noteal ne basznák fel az agyamat
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 19 2016 04:07am
Quote (rapiddani @ 19 Jun 2016 12:06)
de ez aug végén lesz megint live, arra már lefog menni a blizzcon is, inkább várnák meg és ilyen hulladék noteal ne basznák fel az agyamat


blizzcon az novemberben van, wat.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 19 2016 04:11am
Quote (Floodban @ Jun 19 2016 10:07am)
blizzcon az novemberben van, wat.


November 4–5, 2016 · Anaheim, CA

mégrosszabb ikszdéh, kajak azt hittem nyáron lesz

This post was edited by rapiddani on Jun 19 2016 04:11am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jun 20 2016 10:58pm
Quote (rapiddani @ 19 Jun 2016 12:02)
hat ha már megint ennyi lesz az újítás (2 szájbabaszott új item) akkor bizony a kurva anyjukat


Nem megy a bolt?
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2016 12:25am
Quote (Floodban @ Jun 19 2016 10:04am)
en azt szeretnem hinni hogy azert lassultak most be, mert a kovi kiegen dolgoznak gozerovel, blizzconra legyen ertelmes allapotban


de egy xx emberből álló csapatról beszélünk akiknek volt 2-3 hónapjuk alkotni valamit

ennyi újítást 1 ember ki tud találni 3 nap alatt

szerintem direkt basszák már el a dolgokat, lehetetlen ennyire nem csinálni semmit egy potenciálisan jó játékkal
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 21 2016 02:58am
Quote (Atranaxia @ 21 Jun 2016 08:25)
de egy xx emberből álló csapatról beszélünk akiknek volt 2-3 hónapjuk alkotni valamit

ennyi újítást 1 ember ki tud találni 3 nap alatt

szerintem direkt basszák már el a dolgokat, lehetetlen ennyire nem csinálni semmit egy potenciálisan jó játékkal


imo nem direkt csinálják, inkább csak ennyire nem értenek hozzá
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 21 2016 03:13am
Quote (sylke @ Jun 21 2016 09:58am)
imo nem direkt csinálják, inkább csak ennyire nem értenek hozzá


A Diablo azóta szar, amióta a Blizzard North kivált a cégből. Ha jól emlékszem a D2 1.10 volt az utolsó, amiben még az eredeti arcok működtek közre.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1217721782179218021812299Next
Add Reply New Topic New Poll