Quote (sylke @ May 27 2016 05:05pm)
vanilla diablobol annyi maradt meg, hogy lépten nyomon bugos szar volt, meg mindenki tolta az exploitot, meg mindent lenerfeltek
2 évbe telt nekik kijavitani a wdnek az egyetlen spelljét amivel lehetett haladni
tényleg jo gém volt hehe
inkább gyertek poezni, mert SOKKAL jobb játék
kösz patrik