d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1217621772178217921802299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 27 2016 09:20am
Quote (rapiddani @ 27 May 2016 16:18)
azért bennem még ott halványan a remény, hogy valami expansal csinálnak egy értelmes játékot belőle, mert amugy minden patchnél élvezetes a gém pár napig, aztán rip


Majd talan a d4.
Member
Posts: 24
Joined: Aug 10 2015
Gold: 13.37
May 27 2016 09:24am
En azokat az idoket kedveltem, mikor act3ra rengeteg act2 runt kellett menni, hogy gearelodj. Emlekszem haverral az act2es runokra, esett 11 darab ilvl63as item. + elitek olese elott tsen = he baszod atvetted mar az mf geart? :D :D
+ a Belial first lookra, majd leestunk a szekrol.

This post was edited by ddrake on May 27 2016 09:25am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 27 2016 10:05am
vanilla diablobol annyi maradt meg, hogy lépten nyomon bugos szar volt, meg mindenki tolta az exploitot, meg mindent lenerfeltek
2 évbe telt nekik kijavitani a wdnek az egyetlen spelljét amivel lehetett haladni
tényleg jo gém volt hehe

inkább gyertek poezni, mert SOKKAL jobb játék
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
May 27 2016 10:09am
Quote (sylke @ May 27 2016 05:05pm)
vanilla diablobol annyi maradt meg, hogy lépten nyomon bugos szar volt, meg mindenki tolta az exploitot, meg mindent lenerfeltek
2 évbe telt nekik kijavitani a wdnek az egyetlen spelljét amivel lehetett haladni
tényleg jo gém volt hehe

inkább gyertek poezni, mert SOKKAL jobb játék


kösz patrik
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 27 2016 10:11am
Quote (Nerz8_Returned @ 27 May 2016 18:09)
kösz patrik


patrik minden gémben amikor elöször játszik vele neki megy a falnak, hogy megnézze be lehet-e esni mögé
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 27 2016 10:44am
Quote (sylke @ May 27 2016 06:11pm)
patrik minden gémben amikor elöször játszik vele neki megy a falnak, hogy megnézze be lehet-e esni mögé


fun fact
általában belehet
Member
Posts: 24
Joined: Aug 10 2015
Gold: 13.37
May 28 2016 05:49am
Quote (sylke @ May 27 2016 06:05pm)
mindenki tolta az exploitot,


Emlekszem en csak egyszer hasznaltam ki a lehetoseget, mikor wizzarddal magunkra teleportaltunk, es elnyomtuk az arcanet. :D immortality
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 28 2016 06:10am
Quote (sylke @ May 27 2016 06:11pm)
patrik minden gémben amikor elöször játszik vele neki megy a falnak, hogy megnézze be lehet-e esni mögé


xdddddddd
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 30 2016 10:57am
Ez a rainbow portrait eléggé buzis.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 19 2016 02:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1217621772178217921802299Next
Add Reply New Topic New Poll