d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1217521762177217821792299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
May 27 2016 07:22am
Quote (rapiddani @ May 27 2016 12:58pm)
én se értem mi történik a diablosokkal, számomra pl grafikailag meg úgy az egész sokkal jobban bejön mint egy poe, de bazmeg hogy 4hónap alatt bevágnak seasonre 4 itemet, aztán mehettek hülyegyerekek ez így nem tudom mi. Mondjuk már ott vakartam a fejemet amikor berakják az AH + tradet, majd hogy megakadályozzák a black marketet kiveszik mindkettőt, amikor a játék értelme hogy csereberélsz. ez a kanai dolog amugy értelmes volt, tetszett is, játékosoknak is tetszett, de mivel 4 havonta van valami új a gémben így nem ártana azért valamit összekaparni ezeknek az agyhalottaknak.


amúgy nem is értem, pár hete kezdtem úgymond poe-zni, de amiket olvasgattam meg láttam sokkal jobban odafigyelnek a játékra.

sajnos nekem is a diablo 3 grafikája, animációk, hangulata sokkal jobban tetszik, de az, hogy 0 endgame van az nevetséges. amíg volt trade vanilla elején még jó is volt, de utána, mikor már mp 10 re összeraktál 100.000 goldból egy full barbárt semmire nem volt jó.

ha valaki meg climbolni akar griftel, kb annyi a dolga, hogy 0-24 ben keresi a zombis rifteket, full rng az egész



ezeket ha meglátom, mindig elmorzsolok 1-1 könnycseppet

értelmes trade + balanced pvp, ennyi kéne, hogy a #1 rpg legyen, de telibeszarják

season újítások: +100% dmg multiplier minden setre és 4-5 90% ban használhatatlan legendás tárgy

kanai cube megoldhatta volna az ahs dolgokat, ha nem lenne benne 1-2 op recept

de kösz blizz

This post was edited by Atranaxia on May 27 2016 07:22am
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
May 27 2016 07:23am


:(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 27 2016 07:49am
mindenki_jojjon_poezni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 27 2016 08:05am
Egyre jobb a játék, hála a folyamatos buffoknak ma már 1.000.000.000.000.000.000.000 crit sebzéseket tudsz bevinni a 999.000.000.000.000.000.000.000 HPs bossoknak.
Member
Posts: 24
Joined: Aug 10 2015
Gold: 13.37
May 27 2016 08:11am
Pont az ilyen dolgok miatt dontottem en is a poe mellett. :P
mar masodik nap p1kval rohangaltak a streamerek. Ahh, noty

This post was edited by ddrake on May 27 2016 08:13am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 27 2016 09:03am
Pedig mennyire király game volt mikor kijött, emlékszem syllel meg a faszomtudja meg kivel a runokra, estek a jo kis cuccok, linkeltük egymásnak, tiszta d2 feelinget adott az egész, mai napig tolnám ha lenne benne értelmes trade legalább :(
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 27 2016 09:05am
Quote (XxPiTyUkAxX @ May 27 2016 04:03pm)
Pedig mennyire király game volt mikor kijött, emlékszem syllel meg a faszomtudja meg kivel a runokra, estek a jo kis cuccok, linkeltük egymásnak, tiszta d2 feelinget adott az egész, mai napig tolnám ha lenne benne értelmes trade legalább :(


pok+azmo?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2016 09:12am
VALAKI POK+AZMO?
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 27 2016 09:14am
Jo is volt, azota sem tudott lekötni online game semennyire, max a dota
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 27 2016 09:18am
azért bennem még ott van halványan a remény, hogy valami expansal csinálnak egy értelmes játékot belőle, mert amugy minden patchnél élvezetes a gém pár napig, aztán rip

This post was edited by rapiddani on May 27 2016 09:20am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1217521762177217821792299Next
Add Reply New Topic New Poll