Quote (Atranaxia @ May 27 2016 12:36pm)
sajnos egy milliárdos költségvetésű blizzard ennyire futja
végtelen potencia a diablo 3 ban, de mégis itt tart
én se értem mi történik a diablosokkal, számomra pl grafikailag meg úgy az egész sokkal jobban bejön mint egy poe, de bazmeg hogy 4hónap alatt bevágnak seasonre 4 itemet, aztán mehettek hülyegyerekek ez így nem tudom mi. Mondjuk már ott vakartam a fejemet amikor berakják az AH + tradet, majd hogy megakadályozzák a black marketet kiveszik mindkettőt, amikor a játék értelme hogy csereberélsz. ez a kanai dolog amugy értelmes volt, tetszett is, játékosoknak is tetszett, de mivel 4 havonta van valami új a gémben így nem ártana azért valamit összekaparni ezeknek az agyhalottaknak.