d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1217421752176217721782299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24
Joined: Aug 10 2015
Gold: 13.37
May 26 2016 03:31pm
Ugy nez ki season kezdesrol mar lemaradtam, de latom nemsok keresnivalom lenne ott. gr-en a barbok sehol sincsenek. Csak tudnam miert a wizzardot buffoljak szarasig. :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 26 2016 03:44pm
Quote (ddrake @ 26 May 2016 23:31)
Ugy nez ki season kezdesrol mar lemaradtam, de latom nemsok keresnivalom lenne ott. gr-en a barbok sehol sincsenek. Csak tudnam miert a wizzardot buffoljak szarasig. :D


valoszinüleg azért, mert ros ota a legszarabb class volt eddig
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 26 2016 03:49pm
Quote (sylke @ May 26 2016 10:44pm)
valoszinüleg azért, mert ros ota a legszarabb class volt eddig


eddig

előbb voltam egy riften ahol két wizzard folyamatosan robbant

igen, folyamatosan, mindent egyhitelt

én is gecinagyot ütök a dh-val, de azért na
Member
Posts: 24
Joined: Aug 10 2015
Gold: 13.37
May 26 2016 05:02pm
Regebben, meg paragon elott gusztustalanul sokat csapattam wizarddal, aztan becsomoltem, beleuntam, es tobbe nemvolt olyan karakterem. Neztem az elobb streamet, es fene tudja, valamiert ujra kedvetkaptam a wizzhez. kovetkezo seasonban talan kezdek is egyet. :)

This post was edited by ddrake on May 26 2016 05:06pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 27 2016 12:55am
Quote (TrollBoss @ May 26 2016 09:49pm)
eddig

előbb voltam egy riften ahol két wizzard folyamatosan robbant

igen, folyamatosan, mindent egyhitelt

én is gecinagyot ütök a dh-val, de azért na


hát azért egy kenyeresebb griften hullanak azok is mint a legyek, ez a T10 meg eléggé buta, kb eléred a 70et, pofánbasznak a fullsettel és lehet gurulni ott
Member
Posts: 24
Joined: Aug 10 2015
Gold: 13.37
May 27 2016 06:32am
Nemtudom miert kellett azt a setes dolgot bevezetni. Igy is 1-2 nap es barmelyik setet kigyujtod,
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
May 27 2016 06:36am
Quote (ddrake @ May 27 2016 12:32pm)
Nemtudom miert kellett azt a setes dolgot bevezetni. Igy is 1-2 nap es barmelyik setet kigyujtod,


sajnos egy milliárdos költségvetésű blizzard ennyire futja

végtelen potencia a diablo 3 ban, de mégis itt tart
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 27 2016 06:58am
Quote (Atranaxia @ May 27 2016 12:36pm)
sajnos egy milliárdos költségvetésű blizzard ennyire futja

végtelen potencia a diablo 3 ban, de mégis itt tart


én se értem mi történik a diablosokkal, számomra pl grafikailag meg úgy az egész sokkal jobban bejön mint egy poe, de bazmeg hogy 4hónap alatt bevágnak seasonre 4 itemet, aztán mehettek hülyegyerekek ez így nem tudom mi. Mondjuk már ott vakartam a fejemet amikor berakják az AH + tradet, majd hogy megakadályozzák a black marketet kiveszik mindkettőt, amikor a játék értelme hogy csereberélsz. ez a kanai dolog amugy értelmes volt, tetszett is, játékosoknak is tetszett, de mivel 4 havonta van valami új a gémben így nem ártana azért valamit összekaparni ezeknek az agyhalottaknak.
Member
Posts: 24
Joined: Aug 10 2015
Gold: 13.37
May 27 2016 07:05am
En elozo seasonban jatszottam, es gren jott egy support wd, es lagtol fekudt mindenki. :D Emlekszem wizzardnal ugyan ez volt meg reges regen, mikor crypt runok menok voltak. A build nem jut mar az eszembe.
Ebben a seasonban a lagot megoldottak mar?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 27 2016 07:12am
Quote (Atranaxia @ 27 May 2016 14:36)
sajnos egy milliárdos költségvetésű blizzard ennyire futja

végtelen potencia a diablo 3 ban, de mégis itt tart


te mit tennél vele ha ennyi potenciált látsz benne?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1217421752176217721782299Next
Add Reply New Topic New Poll