Quote (bajcli @ 17 Feb 2016 13:36)
mert van, akit erdekel?
komolyan nem hiszem el, hogy itt van par ember, aki masfel eve bombol, hogy URISTEN MIERT POSTOL EBBE A TOPIKBA MEG VALAKI, mintha szemelyes sertes lenne iranyukba, hogy valakinek van pofaja egy jatekkal jatszani
ehhez mennyire kell elmebetegnek lenni?
nekem nem faj, de nem akarom elhinni hogy tenyleg van akit ez erdekel (meg sztem ez az elso postom hosszu honapok ota a topikba)
This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 17 2016 06:37am