d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1216921702171217221732299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 17 2016 02:21am
Quote (cowding @ Feb 17 2016 01:00am)
fejezd be ennek a szarnak a bumpolását pls mert senkit nem érdekel de hajnalban amikor várnám a kontentet bele kell kattintanom h olvasottnak jelölje

ha kérdezni/segitséget akarsz az oké, de ezeket a feeleket literally már a botom is unta


OOo bocsi h arra használom fel a fórumot amire való
Wait be is megyek az összes olyan jatektopikba amivel nem jatszom (az összes kivéve ez és cs) és megkérem az oda posztolokat hogy fejezzek be mert nem érdekel
Plane amennyit posztolok ide, ezzel együtt a 6. Kb
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 17 2016 02:25am
Quote (Vismajor @ Feb 17 2016 09:21am)
OOo bocsi h arra használom fel a fórumot amire való
Wait be is megyek az összes olyan jatektopikba amivel nem jatszom (az összes kivéve ez és cs) és megkérem az oda posztolokat hogy fejezzek be mert nem érdekel
Plane amennyit posztolok ide, ezzel együtt a 6. Kb


Pont akartam én is javasolni, hogy ahelyett, hogy D3-ról beszélsz egy D3 topicban, inkább spammelj te is autista képeket meg MLG Peppa Pig-et és akkor menő leszel.
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Feb 17 2016 03:55am
Quote (Vismajor @ Feb 17 2016 08:21am)
OOo bocsi h arra használom fel a fórumot amire való
Wait be is megyek az összes olyan jatektopikba amivel nem jatszom (az összes kivéve ez és cs) és megkérem az oda posztolokat hogy fejezzek be mert nem érdekel
Plane amennyit posztolok ide, ezzel együtt a 6. Kb


nekem régi vanillás feeleket idéz elő, mikor eladtam egy rare cuccot 80 euróért ect.
legalább életben tartja valaki ezt a topikot

This post was edited by Atranaxia on Feb 17 2016 03:55am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 17 2016 05:25am
Quote (cowding @ Feb 17 2016 12:00am)
fejezd be ennek a szarnak a bumpolását pls mert senkit nem érdekel de hajnalban amikor várnám a kontentet bele kell kattintanom h olvasottnak jelölje

ha kérdezni/segitséget akarsz az oké, de ezeket a feeleket literally már a botom is unta


hát mondjuk valóban több értelme van minden gémhez beírni hogy mit talált a botod
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 17 2016 06:31am
Quote (Atranaxia @ 17 Feb 2016 10:55)
nekem régi vanillás feeleket idéz elő, mikor eladtam egy rare cuccot 80 euróért ect.
legalább életben tartja valaki ezt a topikot


de minek :wacko:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 17 2016 06:36am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Feb 2016 13:31)
de minek :wacko:


mert van, akit erdekel?

komolyan nem hiszem el, hogy itt van par ember, aki masfel eve bombol, hogy URISTEN MIERT POSTOL EBBE A TOPIKBA MEG VALAKI, mintha szemelyes sertes lenne iranyukba, hogy valakinek van pofaja egy jatekkal jatszani

ehhez mennyire kell elmebetegnek lenni?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 17 2016 06:36am
Quote (bajcli @ 17 Feb 2016 13:36)
mert van, akit erdekel?

komolyan nem hiszem el, hogy itt van par ember, aki masfel eve bombol, hogy URISTEN MIERT POSTOL EBBE A TOPIKBA MEG VALAKI, mintha szemelyes sertes lenne iranyukba, hogy valakinek van pofaja egy jatekkal jatszani

ehhez mennyire kell elmebetegnek lenni?


nekem nem faj, de nem akarom elhinni hogy tenyleg van akit ez erdekel (meg sztem ez az elso postom hosszu honapok ota a topikba)

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 17 2016 06:37am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 17 2016 06:46am
Quote (bajcli @ Feb 17 2016 01:36pm)
mert van, akit erdekel?

komolyan nem hiszem el, hogy itt van par ember, aki masfel eve bombol, hogy URISTEN MIERT POSTOL EBBE A TOPIKBA MEG VALAKI, mintha szemelyes sertes lenne iranyukba, hogy valakinek van pofaja egy jatekkal jatszani

ehhez mennyire kell elmebetegnek lenni?


Nekem d3 részleg a kedvencem, minden napra van egy topik hogy "this game is crap lol its not even game it's crap crap
Faszom kivan tényleg
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Feb 17 2016 06:52am
Quote (cowding @ 17 Feb 2016 02:00)
fejezd be ennek a szarnak a bumpolását pls mert senkit nem érdekel de hajnalban amikor várnám a kontentet bele kell kattintanom h olvasottnak jelölje

ha kérdezni/segitséget akarsz az oké, de ezeket a feeleket literally már a botom is unta


azt hiszem ideje vtibi kalandjai topikokat felelsztenem a zsenialis jatekaimat es torteneseket megorokitendo
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Feb 17 2016 07:21am
Quote (bajcli @ Feb 17 2016 02:36pm)
mert van, akit erdekel?

komolyan nem hiszem el, hogy itt van par ember, aki masfel eve bombol, hogy URISTEN MIERT POSTOL EBBE A TOPIKBA MEG VALAKI, mintha szemelyes sertes lenne iranyukba, hogy valakinek van pofaja egy jatekkal jatszani

ehhez mennyire kell elmebetegnek lenni?


kerdezd az osszes dotast pls, eleg sokan vannak :DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1216921702171217221732299Next
Add Reply New Topic New Poll