d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1216217218219220327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2015 11:03am
majd egyszer összefoglalom és letaszítom szabikát a trónjáról
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jan 14 2015 12:00pm
Quote (Vismajor @ Jan 14 2015 06:03pm)
majd egyszer összefoglalom és letaszítom szabikát a trónjáról


13. félév
get on my level

also holnap megfogok bukni ebből a számviteles szarból és kicsapnak. ez az egy tárgyon múlik a diploma, but its just too complicated
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 14 2015 01:09pm
Quote (szabika @ 14 Jan 2015 19:00)
13. félév
get on my level

also holnap megfogok bukni ebből a számviteles szarból és kicsapnak. ez az egy tárgyon múlik a diploma, but its just too complicated


fuj ne is mondd
de kurvara gyulolom a szamvitelt, te jo eg
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2015 01:14pm
Quote (szabika @ Jan 14 2015 06:00pm)
13. félév
get on my level

also holnap megfogok bukni ebből a számviteles szarból és kicsapnak. ez az egy tárgyon múlik a diploma, but its just too complicated


nem értem hogy adhatnak neked diplomát
egy kicsit boldogít, hogy valószínűleg utána is így fogod élni az életedet és pont annyit fog érni a diplomád, mint amennyit tettél érte
lófaszt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 14 2015 01:18pm
Quote (szabika @ Jan 14 2015 07:00pm)
13. félév
get on my level

also holnap megfogok bukni ebből a számviteles szarból és kicsapnak. ez az egy tárgyon múlik a diploma, but its just too complicated


Mi bonyolult a szamvitelen? Gyülöltem en is, de csak a sok bemagolnivalo miatt.
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jan 14 2015 01:31pm
Quote (Karan2_Returned @ Jan 14 2015 08:18pm)
Mi bonyolult a szamvitelen? Gyülöltem en is, de csak a sok bemagolnivalo miatt.


nem sima számvitel, az már 3 éve megvan kb
de nemzetközi adó és könyvelési szabályzattal just breaking mah balls
Quote (llllllllllll @ Jan 14 2015 08:14pm)
nem értem hogy adhatnak neked diplomát
egy kicsit boldogít, hogy valószínűleg utána is így fogod élni az életedet és pont annyit fog érni a diplomád, mint amennyit tettél érte
lófaszt


lifemotto
Aki csak tanulással tudja elvégezni az iskolát, az megélni is csak munkából tud majd.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jan 15 2015 01:44pm
na még egy
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 15 2015 02:05pm
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2015 18:03)
majd egyszer összefoglalom és letaszítom szabikát a trónjáról


meg mindig varok Vis!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 15 2015 02:48pm
Quote (josheide @ Jan 15 2015 09:05pm)
meg mindig varok Vis!


Majd ha megvan a bsc
Haha miről beszelek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1216217218219220327Next
Add Reply New Topic New Poll