Quote (Karan2_Returned @ Jan 14 2015 08:18pm)
Mi bonyolult a szamvitelen? Gyülöltem en is, de csak a sok bemagolnivalo miatt.
nem sima számvitel, az már 3 éve megvan kb
de nemzetközi adó és könyvelési szabályzattal just breaking mah balls
Quote (llllllllllll @ Jan 14 2015 08:14pm)
nem értem hogy adhatnak neked diplomát
egy kicsit boldogít, hogy valószínűleg utána is így fogod élni az életedet és pont annyit fog érni a diplomád, mint amennyit tettél érte
lófaszt
lifemotto
Aki csak tanulással tudja elvégezni az iskolát, az megélni is csak munkából tud majd.