d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1216821692170217121722299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Feb 8 2016 09:17am
Quote (Vismajor @ 8 Feb 2016 15:55)
Jók azek a kommentek, én ugyanezt csináltam, megnyugtató hogy ennyi az ötlet és nem én vagyok hülye
Barátaim nincsenek, de idegenek jófejek szoktak lenni ha írok nekik h ne törje már be az ancient 3.100 damos wohot csakme neki 40 dammal jobb van (példa csak, ilyen nem volt :((((( )
De ja, 3 GR kifarmolni 1100 bloodshardot, ezt mindet a wizzel költöm el. Csak shoulders és fejfedő, most egyelőre firebird settre megyek h magamtól tudjam farmolni a cuccokat
nah elment 4k bloodshard ismétlem csak shoulders és helm, lett 1 db tal sityak amit eltettem későbbre a többi mint értéktelen legendary és 1-2 set, a többi mind rare szar
cuebolni wohot próbáltam, de nem sok materialom volt szóval csak 30 wandot tudtam megcsinálni, persze no woh :(
Most én is azt csinálom h t10en leechelkedek de 1, alig esik valami aimt nem értek mert ua. run barbbal min 2-3 legendary o.0 2, eskü nehéz találni egy olyan gémet amit lecarryz egy kari és nekem akkor is csak annyi dolgom lenne h futkorászok ha történetesen tudnék is ölni, minden 3.-4. ilyen és azok is gyorsan megunják :c



Más: Ha két karim van és két leg gem mindkettő gearjében szerepel de obv nem dobja a grift mert már van.. Szóval hogy tudnék szert tenni ezekre a gemekre? Ha átrakom addig a wizre amíg runolok barbbal akkor kiesik az ami nincs?


ja, de en biztos nem lvleznek ket ugyanolyan gemet, csak rakd at arra a karira amivel jaccani fogsz azt kesz
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 8 2016 09:53am
Quote (Vismajor @ Feb 8 2016 02:55pm)
Jók azek a kommentek, én ugyanezt csináltam, megnyugtató hogy ennyi az ötlet és nem én vagyok hülye
Barátaim nincsenek, de idegenek jófejek szoktak lenni ha írok nekik h ne törje már be az ancient 3.100 damos wohot csakme neki 40 dammal jobb van (példa csak, ilyen nem volt :((((( )
De ja, 3 GR kifarmolni 1100 bloodshardot, ezt mindet a wizzel költöm el. Csak shoulders és fejfedő, most egyelőre firebird settre megyek h magamtól tudjam farmolni a cuccokat
nah elment 4k bloodshard ismétlem csak shoulders és helm, lett 1 db tal sityak amit eltettem későbbre a többi mint értéktelen legendary és 1-2 set, a többi mind rare szar
cuebolni wohot próbáltam, de nem sok materialom volt szóval csak 30 wandot tudtam megcsinálni, persze no woh :(
Most én is azt csinálom h t10en leechelkedek de 1, alig esik valami aimt nem értek mert ua. run barbbal min 2-3 legendary o.0 2, eskü nehéz találni egy olyan gémet amit lecarryz egy kari és nekem akkor is csak annyi dolgom lenne h futkorászok ha történetesen tudnék is ölni, minden 3.-4. ilyen és azok is gyorsan megunják :c



Más: Ha két karim van és két leg gem mindkettő gearjében szerepel de obv nem dobja a grift mert már van.. Szóval hogy tudnék szert tenni ezekre a gemekre? Ha átrakom addig a wizre amíg runolok barbbal akkor kiesik az ami nincs?


csak azok a leggemek nem esnek amik stashbe vannak, ha equippeled egy karival és másik karival elkezded ütni a griftet akkor ismét kiesik a hiányzó gem.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 8 2016 11:11am
Quote (sylke @ 8 Feb 2016 13:11)
most ezen mi a faszért sir mindenki?
van cube ami csinál rareböl uniqot, meg ott a bloodshard, amit lehet farmolni nagy karival, ilyen 1k bloodshard az 5db greater rift (25 blood shardba kerül minden a ringek/amuk/fegyok kivételével)
nekem kb 3k bloodshardbol meglett 3 full wizard set

az már más kérdés hogy woh még mindig nem esett se dropbol se gambleböl


Anno ros start utan jatszottam 2-3 hetet, esett 3 is.
Elegge l2p issuenak hangzik
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 13 2016 08:39pm
Sikerült kifarmolni mindet, ty
kivvée a hellfire amut
lenyomtam 10 runt, 10x4 az 40, ebből -10%az 36
aha, aztán van 14 setem
bugos fos (elvileg mp10en 90% h esik...)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 14 2016 01:41am
Quote (Vismajor @ Feb 14 2016 02:39am)
Sikerült kifarmolni mindet, ty
kivvée a hellfire amut
lenyomtam 10 runt, 10x4 az 40, ebből -10%az 36
aha, aztán van 14 setem
bugos fos (elvileg mp10en 90% h esik...)


van baj
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 14 2016 02:08am
Quote (rapiddani @ Feb 14 2016 08:41am)
van baj


az van, hellfire amu meg nincs
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 14 2016 02:37am
Quote (Vismajor @ Feb 14 2016 08:08am)
az van, hellfire amu meg nincs


ha szeretnéd és ez seasonbe vagy akkor nyitok neked portált van kb 10settem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 14 2016 06:23am
Quote (rapiddani @ Feb 14 2016 09:37am)
ha szeretnéd és ez seasonbe vagy akkor nyitok neked portált van kb 10settem


szeretném , király lenne
season igen
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 16 2016 04:49pm
>lvl 70en tök jól haladsz, pedig az elején majdnem feladtad
>4 perc maradt, megjön GR
>ghom
>exit
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 16 2016 06:00pm
Quote (Vismajor @ Feb 17 2016 12:49am)
>lvl 70en tök jól haladsz, pedig az elején majdnem feladtad
>4 perc maradt, megjön GR
>ghom
>exit


fejezd be ennek a szarnak a bumpolását pls mert senkit nem érdekel de hajnalban amikor várnám a kontentet bele kell kattintanom h olvasottnak jelölje

ha kérdezni/segitséget akarsz az oké, de ezeket a feeleket literally már a botom is unta
Go Back To Magyar Topic List
Prev1216821692170217121722299Next
Add Reply New Topic New Poll