d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1216721682169217021712299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 7 2016 03:47pm
:( Ez tök szar hogy csak barb cuccok esnek ha barbárral játszom
Jó lenne ha a játék érzékelni hog yvan egy wizardom is, és akkor mindegy melyik karival játszom esne ilyen-olyan item is
Így sokkal többne játszanának imo a játékkal mert egyszerűbb lenne felruházni a másik karit
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 7 2016 03:51pm
Quote (Vismajor @ 7 Feb 2016 22:47)
:( Ez tök szar hogy csak barb cuccok esnek ha barbárral játszom
Jó lenne ha a játék érzékelni hog yvan egy wizardom is, és akkor mindegy melyik karival játszom esne ilyen-olyan item is
Így sokkal többne játszanának imo a játékkal mert egyszerűbb lenne felruházni a másik karit


multizni kell, wizard haverral

de egyedul kurvaszar gearelni masik karit, max annyit tudsz, hogy a kis karin koltod a blood shardot + craftolsz ra cube-bal
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Feb 8 2016 03:03am
Quote (Vismajor @ Feb 7 2016 10:47pm)
:( Ez tök szar hogy csak barb cuccok esnek ha barbárral játszom
Jó lenne ha a játék érzékelni hog yvan egy wizardom is, és akkor mindegy melyik karival játszom esne ilyen-olyan item is
Így sokkal többne játszanának imo a játékkal mert egyszerűbb lenne felruházni a másik karit


Ne, ez komoly hogy ennyire lekorlatoztak a gamet?
Mi a fasz ez
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 8 2016 04:04am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Feb 8 2016 10:03am)
Ne, ez komoly hogy ennyire lekorlatoztak a gamet?
Mi a fasz ez


Ha jól emlékszem ez már a RoS előtt is így volt (loot 2.0 vagy micsoda), hogy a talált tárgyak döntő része a karakternek kedvező statokat kapja, tehát wizard loot nagy része int/vita main statot fog kapni, DH loot pedig dex/vita stb. Azóta szerintem még jobban lekorlátozták, szinte csak class-specific tárgyakat kapsz. Amúgy amióta kiszedték a tradet megcsinálhatnák akár mikro-tranzakciós in-game purchase stílusura is a játékot, hogy ne kelljen már annyit dolgozni egy P800 fullperf kariért.

Istenem, minek olvasom ezt a topicot, csak felhúzom magam rajta minduntalan, hogy lehetett ennyire tönkrebaszni a Diablot.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 8 2016 05:11am
Quote (-joey- @ 8 Feb 2016 12:04)
Ha jól emlékszem ez már a RoS előtt is így volt (loot 2.0 vagy micsoda), hogy a talált tárgyak döntő része a karakternek kedvező statokat kapja, tehát wizard loot nagy része int/vita main statot fog kapni, DH loot pedig dex/vita stb. Azóta szerintem még jobban lekorlátozták, szinte csak class-specific tárgyakat kapsz. Amúgy amióta kiszedték a tradet megcsinálhatnák akár mikro-tranzakciós in-game purchase stílusura is a játékot, hogy ne kelljen már annyit dolgozni egy P800 fullperf kariért.

Istenem, minek olvasom ezt a topicot, csak felhúzom magam rajta minduntalan, hogy lehetett ennyire tönkrebaszni a Diablot.


most ezen mi a faszért sir mindenki?
van cube ami csinál rareböl uniqot, meg ott a bloodshard, amit lehet farmolni nagy karival, ilyen 1k bloodshard az 5db greater rift (25 blood shardba kerül minden a ringek/amuk/fegyok kivételével)
nekem kb 3k bloodshardbol meglett 3 full wizard set

az már más kérdés hogy woh még mindig nem esett se dropbol se gambleböl

This post was edited by sylke on Feb 8 2016 05:11am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 8 2016 05:17am
Quote (sylke @ Feb 8 2016 11:11am)
most ezen mi a faszért sir mindenki?
van cube ami csinál rareböl uniqot, meg ott a bloodshard, amit lehet farmolni nagy karival, ilyen 1k bloodshard az 5db greater rift (25 blood shardba kerül minden a ringek/amuk/fegyok kivételével)
nekem kb 3k bloodshardbol meglett 3 full wizard set

az már más kérdés hogy woh még mindig nem esett se dropbol se gambleböl


múlt héten 3 ancient wohot törtem be kb
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 8 2016 05:35am
Quote (rapiddani @ 8 Feb 2016 13:17)
múlt héten 3 ancient wohot törtem be kb


350 bottal nem nehéz
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Feb 8 2016 06:43am
Quote (sylke @ 8 Feb 2016 12:11)
most ezen mi a faszért sir mindenki?
van cube ami csinál rareböl uniqot, meg ott a bloodshard, amit lehet farmolni nagy karival, ilyen 1k bloodshard az 5db greater rift (25 blood shardba kerül minden a ringek/amuk/fegyok kivételével)
nekem kb 3k bloodshardbol meglett 3 full wizard set

az már más kérdés hogy woh még mindig nem esett se dropbol se gambleböl


mer nem cubeolod ki? 10 wandbol kijott nekem

karit gearelni ennel konnyebben sose lehetett mint most, ugyhogy en se ertem miert olyan gaz hogy a barb amivel jaccol actually olyan geart talal ami jo is neki
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Feb 8 2016 06:52am
irok egy hosszabb peldat mer unatkozom munka kozben tip top lel

felhuztam egy crusadert 70re, hogy megcsinaljam a gr55 season achit, ehhez 2 full set es a hozza tartozo legendaryk kellenek
6+6 set item, hammerdin weapon belt shield, invoker shield chest najo nem irom most vegig, de nagyjabol 20-25 legendary itemrol van szo, ami igy must have, cube itemeket hozzaadjuk akkor kicsit tobb
az egesz gearing 1 nap alatt megvolt ugy hogy cubeolsz itemet + 4man t10en leechelsz pub gameben, esetek nagyreszeben mindig van egy csavo aki lesolozza az egesz riftet es leszarjak hogy semmit se csinalsz csak mesz es lootolsz

pontosan nemtom menniy jatekido volt, 8-10 ora osszesen talan, es a kari gr55ot letolta problema nelkul 2 kulonbozo settel
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 8 2016 08:55am
Jók azek a kommentek, én ugyanezt csináltam, megnyugtató hogy ennyi az ötlet és nem én vagyok hülye
Barátaim nincsenek, de idegenek jófejek szoktak lenni ha írok nekik h ne törje már be az ancient 3.100 damos wohot csakme neki 40 dammal jobb van (példa csak, ilyen nem volt :((((( )
De ja, 3 GR kifarmolni 1100 bloodshardot, ezt mindet a wizzel költöm el. Csak shoulders és fejfedő, most egyelőre firebird settre megyek h magamtól tudjam farmolni a cuccokat
nah elment 4k bloodshard ismétlem csak shoulders és helm, lett 1 db tal sityak amit eltettem későbbre a többi mint értéktelen legendary és 1-2 set, a többi mind rare szar
cuebolni wohot próbáltam, de nem sok materialom volt szóval csak 30 wandot tudtam megcsinálni, persze no woh :(
Most én is azt csinálom h t10en leechelkedek de 1, alig esik valami aimt nem értek mert ua. run barbbal min 2-3 legendary o.0 2, eskü nehéz találni egy olyan gémet amit lecarryz egy kari és nekem akkor is csak annyi dolgom lenne h futkorászok ha történetesen tudnék is ölni, minden 3.-4. ilyen és azok is gyorsan megunják :c



Más: Ha két karim van és két leg gem mindkettő gearjében szerepel de obv nem dobja a grift mert már van.. Szóval hogy tudnék szert tenni ezekre a gemekre? Ha átrakom addig a wizre amíg runolok barbbal akkor kiesik az ami nincs?

This post was edited by Vismajor on Feb 8 2016 08:56am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1216721682169217021712299Next
Add Reply New Topic New Poll