4 órán át röhögtem

Mármegvan ugye a full sett, de mondom megcsinálom ezt a set dungeon izémizét
Először emg se nagyon találtam, jutubról tudtam meg h hol van
és ja...kihívás
bossokat öld leap+stomp+earthquake kombóval ölheted CSAK
1 percen át 10 másodpercenként legalább egy kis gecit ölj meg fagyasztva
+ölj meg mindenkit leglaább 4:30 alatt
Na ez 4 órát át tartott

Kibaszott kis GIMBek ahelyett h rámjönnének elrohannak a gecibe, élmény volt

ja és persze nem kaptam meg az újra az egész settet
tökjó h elején annyit ír hogy GYERE BÓNUSZOLNI EGÉSZ SZETTET KAPSZ AJIBA
Azt se tudtam h IV chapter van
Aztán első után nem volt aji megnézem ja lol... Felénél anno meguntam mondom most lenyomom
Mégis mi a kurva jó abban h full setet ad de csak akkor ha lenyomsz egy küldit amihez a full set kell
tökjó
This post was edited by Vismajor on Feb 4 2016 10:45pm