d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1216621672168216921702299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 4 2016 10:35am
Quote (Vismajor @ 4 Feb 2016 16:51)
Találtam egy ringet ami triggerel 33%ban 1.5 másodperces stunt ha lightingal csapkodok
Na most earthquake lgt runével van, ez triggereli ezt az effektet? Mivel folyamatos dmg és csapatban állnak a szörnyek rajta, azt gondolnám h csomó magatehetetlen mosnta vna folyamatosan de nem vettem észre ilyesmit

Amiatt kérdem mert,
Adott egy 388 str/41cd/5cc/7%cooldown red ring vs ez az effektes ring ami 460 str/460 vita/5.5cc de nincs cooldown red de van ez a 33% 1.5sec stun on lgt strike (wyrdward a ring am)
És a sebzés jobb a rare ringgel+a 7%cooldown red is fontos mert leapel+earthquake+wc-vel támadok és mindegyik cd-s, de ha a lgt triggeres stun fasza lenne akkor az elég nagy EHP

Másik kérdés:
Adott egy 580str/630vita/130allres/6ias ancient leg belt, vs 11% lgt dam/550 str/560vita/111 allres junik belt. 11%lgt dmg egy az egybe rájön a lgt sebzésemre? (earthquake) Mert ha y akk gondolom a 2. opció a fasza, hiába több a kiírt sebzésem az elsővel (6 ias miatt afaik)


szerintem inkabb gyere lolozni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 4 2016 10:37am
Quote (Vismajor @ 4 Feb 2016 17:51)
Találtam egy ringet ami triggerel 33%ban 1.5 másodperces stunt ha lightingal csapkodok
Na most earthquake lgt runével van, ez triggereli ezt az effektet? Mivel folyamatos dmg és csapatban állnak a szörnyek rajta, azt gondolnám h csomó magatehetetlen mosnta vna folyamatosan de nem vettem észre ilyesmit

Amiatt kérdem mert,
Adott egy 388 str/41cd/5cc/7%cooldown red ring vs ez az effektes ring ami 460 str/460 vita/5.5cc de nincs cooldown red de van ez a 33% 1.5sec stun on lgt strike (wyrdward a ring am)
És a sebzés jobb a rare ringgel+a 7%cooldown red is fontos mert leapel+earthquake+wc-vel támadok és mindegyik cd-s, de ha a lgt triggeres stun fasza lenne akkor az elég nagy EHP

Másik kérdés:
Adott egy 580str/630vita/130allres/6ias ancient leg belt, vs 11% lgt dam/550 str/560vita/111 allres junik belt. 11%lgt dmg egy az egybe rájön a lgt sebzésemre? (earthquake) Mert ha y akk gondolom a 2. opció a fasza, hiába több a kiírt sebzésem az elsővel (6 ias miatt afaik)


jo ennyire azért ne vedd komolyan a játékot
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 4 2016 10:49am
Pedig jó móka a game egyelőre
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Feb 4 2016 10:50am
Quote (Vismajor @ Feb 4 2016 06:49pm)
Pedig jó móka a game egyelőre


erősen gyanítom, h ha a kezedbe adnék egy fadarabot te azzal is eljátszanál órákig még megunnád :S
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 4 2016 05:52pm
Quote (Vismajor @ Feb 4 2016 05:49pm)
Pedig jó móka a game egyelőre


nagyon

1 miliárd th-val berohanni a mobok közé miközbe megölik magukat a thornssal
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 4 2016 10:39pm
4 órán át röhögtem :D
Mármegvan ugye a full sett, de mondom megcsinálom ezt a set dungeon izémizét
Először emg se nagyon találtam, jutubról tudtam meg h hol van
és ja...kihívás
bossokat öld leap+stomp+earthquake kombóval ölheted CSAK
1 percen át 10 másodpercenként legalább egy kis gecit ölj meg fagyasztva
+ölj meg mindenkit leglaább 4:30 alatt


Na ez 4 órát át tartott :D Kibaszott kis GIMBek ahelyett h rámjönnének elrohannak a gecibe, élmény volt :D



ja és persze nem kaptam meg az újra az egész settet
tökjó h elején annyit ír hogy GYERE BÓNUSZOLNI EGÉSZ SZETTET KAPSZ AJIBA
Azt se tudtam h IV chapter van
Aztán első után nem volt aji megnézem ja lol... Felénél anno meguntam mondom most lenyomom
Mégis mi a kurva jó abban h full setet ad de csak akkor ha lenyomsz egy küldit amihez a full set kell
tökjó

This post was edited by Vismajor on Feb 4 2016 10:45pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 4 2016 11:02pm
Quote (Vismajor @ 5 Feb 2016 05:39)
4 órán át röhögtem :D
Mármegvan ugye a full sett, de mondom megcsinálom ezt a set dungeon izémizét
Először emg se nagyon találtam, jutubról tudtam meg h hol van
és ja...kihívás
bossokat öld leap+stomp+earthquake kombóval ölheted CSAK
1 percen át 10 másodpercenként legalább egy kis gecit ölj meg fagyasztva
+ölj meg mindenkit leglaább 4:30 alatt


Na ez 4 órát át tartott :D Kibaszott kis GIMBek ahelyett h rámjönnének elrohannak a gecibe, élmény volt :D



ja és persze nem kaptam meg az újra az egész settet
tökjó h elején annyit ír hogy GYERE BÓNUSZOLNI EGÉSZ SZETTET KAPSZ AJIBA
Azt se tudtam h IV chapter van
Aztán első után nem volt aji megnézem ja lol... Felénél anno meguntam mondom most lenyomom
Mégis mi a kurva jó abban h full setet ad de csak akkor ha lenyomsz egy küldit amihez a full set kell
tökjó


en nemtom, te mirol beszelsz, de szerintem sehol nem irja a jatek, hogy a set dungeon barmilyen setet adna ajandekba, az achit ad meg cosmetic szarsagokat
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 5 2016 12:13am
Quote (Vismajor @ 5 Feb 2016 06:39)
4 órán át röhögtem :D
Mármegvan ugye a full sett, de mondom megcsinálom ezt a set dungeon izémizét
Először emg se nagyon találtam, jutubról tudtam meg h hol van
és ja...kihívás
bossokat öld leap+stomp+earthquake kombóval ölheted CSAK
1 percen át 10 másodpercenként legalább egy kis gecit ölj meg fagyasztva
+ölj meg mindenkit leglaább 4:30 alatt


Na ez 4 órát át tartott :D Kibaszott kis GIMBek ahelyett h rámjönnének elrohannak a gecibe, élmény volt :D



ja és persze nem kaptam meg az újra az egész settet
tökjó h elején annyit ír hogy GYERE BÓNUSZOLNI EGÉSZ SZETTET KAPSZ AJIBA
Azt se tudtam h IV chapter van
Aztán első után nem volt aji megnézem ja lol... Felénél anno meguntam mondom most lenyomom
Mégis mi a kurva jó abban h full setet ad de csak akkor ha lenyomsz egy küldit amihez a full set kell
tökjó


Azért nálad vannak gondok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2016 01:04am
Quote (bajcli @ Feb 5 2016 06:02am)
en nemtom, te mirol beszelsz, de szerintem sehol nem irja a jatek, hogy a set dungeon barmilyen setet adna ajandekba, az achit ad meg cosmetic szarsagokat


bonusnál azt irta job boldalt ha teljesitem a küldiket akkor kiskutyát+teljes setet+meg új avát kapsz
aztán most h ezt leirtam rájöttem h az én fogyatékosságom mert ahogy csináltad a küldiket kaptam meg a settet
okok
Quote (fahrii @ Feb 5 2016 07:13am)
Azért nálad vannak gondok


nem cska éccakai kockulás
Member
Posts: 619
Joined: Feb 19 2015
Gold: 200.00
Feb 5 2016 03:05pm
Még mindig szar a játék. - Paragon 800-as barb vallomása.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1216621672168216921702299Next
Add Reply New Topic New Poll