d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1216521662167216821692299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 2 2016 05:58pm
Quote (Vismajor @ 3 Feb 2016 01:50)
Ha felmegyek lvl 70ig kapok 2 set itemet?
És milyen challengeket kell megcsinálni, ami a a season journeyben van?


ja
utána felmész torment 2re, ott megölöd kullet, akkor kapsz még +2 set itemet, és utána csinálsz egy 20as greater riftet, akkor kapod meg a maradék 2 set itemet
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 2 2016 06:46pm
Quote (sylke @ Feb 3 2016 12:58am)
ja
utána felmész torment 2re, ott megölöd kullet, akkor kapsz még +2 set itemet, és utána csinálsz egy 20as greater riftet, akkor kapod meg a maradék 2 set itemet


oké köszi
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 3 2016 10:40am
Quote (sylke @ Feb 3 2016 12:58am)
ja
utána felmész torment 2re, ott megölöd kullet, akkor kapsz még +2 set itemet, és utána csinálsz egy 20as greater riftet, akkor kapod meg a maradék 2 set itemet


Lehet retard vagyok de honnan lehet a 2 set itemet claimelni?
Megléptem lvl 70et kaptam két szép achit de ennyi, itemeket nem
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 3 2016 10:42am
Quote (Vismajor @ 3 Feb 2016 17:40)
Lehet retard vagyok de honnan lehet a 2 set itemet claimelni?
Megléptem lvl 70et kaptam két szép achit de ennyi, itemeket nem


Bal alsó sarok, boríték ikon.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 3 2016 10:44am
Quote (Vismajor @ 3 Feb 2016 00:26)
Fahri accján tolom, havermentes játékmód érdekelne


Akkor te pm-eltél rám AH-val kapcsolatban? Azt hittem Fahrii volt az.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 3 2016 10:45am
Quote (Genthor @ Feb 3 2016 05:42pm)
Bal alsó sarok, boríték ikon.


Mektaláltam köszi

Quote (Genthor @ Feb 3 2016 05:44pm)
Akkor te pm-eltél rám AH-val kapcsolatban? Azt hittem Fahrii volt az.


Én aha
Szart se tudok a játékról, kaptam egy menő sapit meg kesztyűt, most 250k dammal és 6.5m toughnessel kéne legyaknom torment 2n zoltánt, gondolom menni fog (nem)
:D

This post was edited by Vismajor on Feb 3 2016 10:46am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2016 11:52am
Quote (Genthor @ 3 Feb 2016 18:44)
Akkor te pm-eltél rám AH-val kapcsolatban? Azt hittem Fahrii volt az.


pár oldallal ezelőtt kérte el vis az accom
nekem értékesebb a szabadidőm annál hogy ilyen szarokkal játszak

habár minimálisan érdekel hova jutott a game 1,5 év alatt

This post was edited by fahrii on Feb 3 2016 11:53am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 3 2016 03:06pm
Kinyirtam egy goblint erre nyitott egy kaput vaultra
Hobbitból mintázták a pályát :D És a kis goblinokat kell gyilokolni még a nagy kövér is ott van a végén és kurva jó ahogy a ládáta fejére lehet csapkodni xd
meg adott 6m goldot meg 3 legendaryt
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 3 2016 07:06pm
Kicraftoltam egy olyan polearmot amia dott 170%ot erathquakre meg ha WC-t nyomok akkor tol egy earthquaket meg azt az új skillt egyszerre
Simán lenyomtam 20level riftet, 800% thing :D:D tormentX is elég rekt
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 4 2016 09:51am
Találtam egy ringet ami triggerel 33%ban 1.5 másodperces stunt ha lightingal csapkodok
Na most earthquake lgt runével van, ez triggereli ezt az effektet? Mivel folyamatos dmg és csapatban állnak a szörnyek rajta, azt gondolnám h csomó magatehetetlen mosnta vna folyamatosan de nem vettem észre ilyesmit

Amiatt kérdem mert,
Adott egy 388 str/41cd/5cc/7%cooldown red ring vs ez az effektes ring ami 460 str/460 vita/5.5cc de nincs cooldown red de van ez a 33% 1.5sec stun on lgt strike (wyrdward a ring am)
És a sebzés jobb a rare ringgel+a 7%cooldown red is fontos mert leapel+earthquake+wc-vel támadok és mindegyik cd-s, de ha a lgt triggeres stun fasza lenne akkor az elég nagy EHP

Másik kérdés:
Adott egy 580str/630vita/130allres/6ias ancient leg belt, vs 11% lgt dam/550 str/560vita/111 allres junik belt. 11%lgt dmg egy az egybe rájön a lgt sebzésemre? (earthquake) Mert ha y akk gondolom a 2. opció a fasza, hiába több a kiírt sebzésem az elsővel (6 ias miatt afaik)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1216521662167216821692299Next
Add Reply New Topic New Poll