Quote (Vismajor @ Feb 3 2016 01:21am)
Van valami zanszásított összefoglalás a d3ról?
Barbárral megyek, lvl 63 vagyok, de még masteren se tudok haladni mert szétverik a pofám, és amúgysem játszik senki, tormenten se mutat olyan játékot ahova csatlakozhatnék
Mit kéne runolnom h kapjak itemeket?
ros-haver
berakod auto configra
benthagyod egy éjjelt
felkesz reggel lvl max mara 100-200
stash telefosva legendaryval
kikukázod a low lvl legeket meg ami nem ancient bis, a maradekot felrakod a karira
jatszol 5 percet
visszarakod a haverod a gép elé
másnap megnézed ujra, felrakod a még esetlegesen hiányzó bis cuccokat
abbahagyod a játékot/benthagyod a havert ugy hogy adjon el a világon mindent, megy 1 hétig, összes challenge completed para 9k+ etc