d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1216421652166216721682299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 29 2016 05:52am
nem értem ezt a játékot
torment 10en mondjuk 1 hitelek egy normál szörnyet, de az ajtot csak 2 hitböl ütöm szét
??
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 29 2016 05:58am
Quote (sylke @ 29 Jan 2016 12:52)
nem értem ezt a játékot
torment 10en mondjuk 1 hitelek egy normál szörnyet, de az ajtot csak 2 hitböl ütöm szét
??


csak az amerikai akciofilmekben lehet berugni egy ajtot lazan. A d3 torekszik valosaghu lenni.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 29 2016 05:59am
Quote (sylke @ Jan 29 2016 12:52pm)
nem értem ezt a játékot
torment 10en mondjuk 1 hitelek egy normál szörnyet, de az ajtot csak 2 hitböl ütöm szét
??


Vasalt tölgyfa.

Amúgy viccet félretéve: hogy lehet még mindig játszani ezzel a szeméttel?

This post was edited by -joey- on Jan 29 2016 06:01am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 29 2016 06:01am
Quote (josheide @ 29 Jan 2016 13:58)
csak az amerikai akciofilmekben lehet berugni egy ajtot lazan. A d3 torekszik valosaghu lenni.


tehát akkor eddig azért volt szar a játék, mert az élet is szar?

Quote (-joey- @ 29 Jan 2016 13:59)
Vasalt tölgyfa.

Amúgy viccet félretéve: hogy lehet még mindig játszani ezzel a szeméttel?


jo lett amugy, az eléggé fáj a játéknak hogy nincs benne trade, de a cubeos craftolás meg a bounty/rift/grift faszák lettek (már nem olyan kibaszottul unalmas mint amikor elöször berakták öket)


This post was edited by sylke on Jan 29 2016 06:04am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 2 2016 05:21pm
Van valami zanszásított összefoglalás a d3ról?
Barbárral megyek, lvl 63 vagyok, de még masteren se tudok haladni mert szétverik a pofám, és amúgysem játszik senki, tormenten se mutat olyan játékot ahova csatlakozhatnék
Mit kéne runolnom h kapjak itemeket?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 2 2016 05:25pm
Quote (Vismajor @ Feb 3 2016 01:21am)
Van valami zanszásított összefoglalás a d3ról?
Barbárral megyek, lvl 63 vagyok, de még masteren se tudok haladni mert szétverik a pofám, és amúgysem játszik senki, tormenten se mutat olyan játékot ahova csatlakozhatnék
Mit kéne runolnom h kapjak itemeket?


ros-haver

berakod auto configra

benthagyod egy éjjelt

felkesz reggel lvl max mara 100-200
stash telefosva legendaryval

kikukázod a low lvl legeket meg ami nem ancient bis, a maradekot felrakod a karira

jatszol 5 percet

visszarakod a haverod a gép elé
másnap megnézed ujra, felrakod a még esetlegesen hiányzó bis cuccokat

abbahagyod a játékot/benthagyod a havert ugy hogy adjon el a világon mindent, megy 1 hétig, összes challenge completed para 9k+ etc
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 2 2016 05:26pm
Quote (cowding @ Feb 3 2016 12:25am)
ros-haver

berakod auto configra

benthagyod egy éjjelt

felkesz reggel lvl max mara 100-200
stash telefosva legendaryval

kikukázod a low lvl legeket meg ami nem ancient bis, a maradekot felrakod a karira

jatszol 5 percet

visszarakod a haverod a gép elé
másnap megnézed ujra, felrakod a még esetlegesen hiányzó bis cuccokat

abbahagyod a játékot/benthagyod a havert ugy hogy adjon el a világon mindent, megy 1 hétig, összes challenge completed para 9k+ etc


Fahri accján tolom, havermentes játékmód érdekelne
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 2 2016 05:29pm
Quote (Vismajor @ 3 Feb 2016 01:26)
Fahri accján tolom, havermentes játékmód érdekelne


elmész lvl70ig, kapsz 2 itemet egy setböl ami jo a karira, utána megcsinálod a challengeket amik kellenek a set többi részéhez (ezek már elég izik a 2es set bonusszal), felrakod a full setet és mész torment 10en
ofc ez csak seasonben és csak elsö karival

This post was edited by sylke on Feb 2 2016 05:30pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 2 2016 05:32pm
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): cowding

inb4 bármi
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 2 2016 05:50pm
Quote (sylke @ Feb 3 2016 12:29am)
elmész lvl70ig, kapsz 2 itemet egy setböl ami jo a karira, utána megcsinálod a challengeket amik kellenek a set többi részéhez (ezek már elég izik a 2es set bonusszal), felrakod a full setet és mész torment 10en
ofc ez csak seasonben és csak elsö karival


Ha felmegyek lvl 70ig kapok 2 set itemet?
És milyen challengeket kell megcsinálni, ami a a season journeyben van?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1216421652166216721682299Next
Add Reply New Topic New Poll