d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1216321642165216621672299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 24 2016 04:56pm
beraktam vmi rare itemet enchantolni, erre felugrik egy ablak hogy ha enchantolom akkor account bound lesz az item
ez most valamiféle önironia a játék részéröl vagy mi?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 24 2016 04:56pm
Quote (sylke @ Jan 25 2016 12:56am)
beraktam vmi rare itemet enchantolni, erre felugrik egy ablak hogy ha enchantolom akkor account bound lesz az item
ez most valamiféle önironia a játék részéröl vagy mi?


csak gondolta szól h még az utolsó nem account bound tárgyat is elbaszod
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 25 2016 01:44am
Az normalis h 3 seasonnyi (mind3 300+ paragonig) jatek alatt nem talaltam osszesen 2 unityt?

Pedig a season vege fele CSAK ringeket gamblezek

Ty blizz
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 25 2016 04:08am
Quote (MarcusD @ 25 Jan 2016 09:44)
Az normalis h 3 seasonnyi (mind3 300+ paragonig) jatek alatt nem talaltam osszesen 2 unityt?

Pedig a season vege fele CSAK ringeket gamblezek

Ty blizz


én miota kijött a ros azota nem találtam wand of woht
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 25 2016 06:35am
Quote (sylke @ 25 Jan 2016 11:08)
én miota kijött a ros azota nem találtam wand of woht


Lehet wizarddal is kene jatszani LOL XD
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 26 2016 02:47pm
fahri nem dobsz meg az acoddal?
Nosztalgiáznék kicsit a rossal :c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 26 2016 03:28pm
ez az eredeti stormshield skin a legjobb dolog ami ezzel a játékkal történhetett
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 27 2016 12:33am
Quote (Vismajor @ 26 Jan 2016 22:47)
fahri nem dobsz meg az acoddal?
Nosztalgiáznék kicsit a rossal :c


Dehogynem ugyan az az accom, már hsezni sincs időm szóval nem foglak zavarni.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 27 2016 05:21am
Quote (fahrii @ 27 Jan 2016 08:33)
Dehogynem ugyan az az accom, már hsezni sincs időm szóval nem foglak zavarni.


ez mér releváns?
lehet hsezni meg diablozni egyszerre
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 27 2016 08:15am
Quote (fahrii @ Jan 27 2016 07:33am)
Dehogynem ugyan az az accom, már hsezni sincs időm szóval nem foglak zavarni.


Nekem már nincs meg, el pmeled? Kodzi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1216321642165216621672299Next
Add Reply New Topic New Poll