d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1216121622163216421652299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 14 2016 10:48am
Quote (Genthor @ 14 Jan 2016 17:35)
Kezd valaki season karaktert holnap?


A mazochistak.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 14 2016 10:49am
Quote (Genthor @ 14 Jan 2016 18:35)
Kezd valaki season karaktert holnap?


ugytudom nerd8 csinal 1 javat, de nem biztos
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 14 2016 10:51am
Quote (Genthor @ 14 Jan 2016 17:35)
Kezd valaki season karaktert holnap?


ha haveromnak van kedve akkor játszunk amíg megunjuk, tehát kb. 1 hétig
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 14 2016 10:54am
Quote (bajcli @ 14 Jan 2016 17:37)
nem biztos, de van ra esely

Ha kezdesz, akkor akár együtt is mehetnénk.


Quote (josheide @ 14 Jan 2016 17:48)
A mazochistak.

Genthor_TheMazochist


Quote (bazdmegmarnemtudom @ 14 Jan 2016 17:49)
ugytudom nerd8 csinal 1 javat, de nem biztos

Remélem psn javát csinál, a méreg jól leszívja a monszták életerejét.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 14 2016 01:03pm
Quote (bajcli @ 14 Jan 2016 17:37)
nem biztos, de van ra esely


this
eloszor bulizni kell, aztan ejjel lehet, hogy felnezek... csak tudnam mit kezdjek, mi lesz a meta
wizarddal kezdem imo, de majd thorns crusadert akarok, ptr-en jatszottam vele, nagyon fun
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2016 01:05pm
Quote (Genthor @ Jan 14 2016 05:35pm)
Kezd valaki season karaktert holnap?


én igen, thorns crusit szeretnék összerakni én is

This post was edited by TrollBoss on Jan 14 2016 01:06pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 14 2016 02:30pm
Quote (Moonflow @ 14 Jan 2016 20:03)
this
eloszor bulizni kell, aztan ejjel lehet, hogy felnezek... csak tudnam mit kezdjek, mi lesz a meta
wizarddal kezdem imo, de majd thorns crusadert akarok, ptr-en jatszottam vele, nagyon fun


en wdzni fogok, azom volt mar regen + a nonseason wdmre lofasz gear nincs set dungeonhoz, es azokat akarom majd 4/4elni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 14 2016 02:56pm
lehet kezdek vmi wdt
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2016 03:15pm
Quote (sylke @ Jan 14 2016 09:56pm)
lehet kezdek vmi wdt


én szívesen játszanék veled
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 14 2016 03:16pm
Quote (TrollBoss @ 14 Jan 2016 23:15)
én szívesen játszanék veled


miért
Go Back To Magyar Topic List
Prev1216121622163216421652299Next
Add Reply New Topic New Poll