Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 19:53)
mármint most az őszi szemeszterről van szó?
igen
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 19:56)
Csakmert nehéz elképzelni, hogy nem írták még ki neki az őszi tandíjat. Nekem már augusztusba ki volt írva. mia fasz
pótfelvételi miatt megy a shit
Quote (ecneB @ 5 Jan 2015 20:15)
szerintem kerdezz ra mielobb, mert van retorzio (talan nem vehetsz fel vizsgakat? de nem akarok hulyeseget mondani, tvsz-ben biztos benne van), ha nem perkalod be a tandijat, es le fogjak szarni, hogy nem te voltal a hibas.
befogok menni hnap a TO-ra
retorzio nem hiszem h lenne, mert csomo embernek van igy sztem

nem tudom mi a faszt csinalnak igazabol, hogy ennyire nem haladtak sehova
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 20:16)
csak akkor nem tud felvenni vizsgákat ha tartozása van neptunban, de ahhoz kikell írni a tételt, és ha kilenne írva akkor levi már befizette volna
++++
Quote (Anarkin @ 5 Jan 2015 20:26)
az egesz egyetem arrol szol h te szaladgalsz minden utan
há bassszák meg he