d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1215216217218219327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 5 2015 02:33pm
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 19:53)
mármint most az őszi szemeszterről van szó?


igen
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 19:56)
Csakmert nehéz elképzelni, hogy nem írták még ki neki az őszi tandíjat. Nekem már augusztusba ki volt írva. mia fasz


pótfelvételi miatt megy a shit
Quote (ecneB @ 5 Jan 2015 20:15)
szerintem kerdezz ra mielobb, mert van retorzio (talan nem vehetsz fel vizsgakat? de nem akarok hulyeseget mondani, tvsz-ben biztos benne van), ha nem perkalod be a tandijat, es le fogjak szarni, hogy nem te voltal a hibas.


befogok menni hnap a TO-ra
retorzio nem hiszem h lenne, mert csomo embernek van igy sztem :D
nem tudom mi a faszt csinalnak igazabol, hogy ennyire nem haladtak sehova
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 20:16)
csak akkor nem tud felvenni vizsgákat ha tartozása van neptunban, de ahhoz kikell írni a tételt, és ha kilenne írva akkor levi már befizette volna

++++
Quote (Anarkin @ 5 Jan 2015 20:26)
az egesz egyetem arrol szol h te szaladgalsz minden utan


há bassszák meg he
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2015 02:38pm
Quote (Anarkin @ 5 Jan 2015 21:26)
az egesz egyetem arrol szol h te szaladgalsz minden utan


>amikor index volt az eltén
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2015 04:22pm
Quote (RRC @ Jan 5 2015 09:38pm)
>amikor index volt az eltén


uhh keci, rémálmaimban jöjjön elő
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2015 05:19am
Annyit failkodtam a felsőoktatással december óta h már leírni sem merem
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2015 05:24am
Quote (Vismajor @ Jan 14 2015 11:19am)
Annyit failkodtam a felsőoktatással december óta h már leírni sem merem


köszönöm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 14 2015 05:28am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2015 12:19)
Annyit failkodtam a felsőoktatással december óta h már leírni sem merem


de azert csak le fogod irni?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2015 05:28am
Quote (llllllllllll @ Jan 14 2015 12:24pm)
köszönöm


van mit
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 14 2015 09:14am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2015 12:19)
Annyit failkodtam a felsőoktatással december óta h már leírni sem merem


Engem erdekel.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 14 2015 09:15am
Quote (josheide @ Jan 14 2015 04:14pm)
Engem erdekel.


en is reg nevettem mar egy jot
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 14 2015 11:03am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2015 12:19)
Annyit failkodtam a felsőoktatással december óta h már leírni sem merem


Pls.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1215216217218219327Next
Add Reply New Topic New Poll