d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1215821592160216121622299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 16 2015 10:47am
Quote (bajcli @ 16 Dec 2015 17:34)
season rebirthre gondolt sztem, de azzal nem tartasz meg semmit, csak nem lesz egyszerre 2 karid, hogy foglaljak a helyet, hanem a nonseasonbol csinal atmenetileg seasont


A season rebirth-tel sem marad meg a paragon. Annak az a lényege, hogy a ns karaktered lvl1-es season karakterré válik, a paragon pontjait elveszíti, az itemeket mailben kapja meg ns itemekként. Egy dolog marad meg, a játszott idő nem nullázódik.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 16 2015 10:53am
Quote (Genthor @ Dec 16 2015 04:47pm)
A season rebirth-tel sem marad meg a paragon. Annak az a lényege, hogy a ns karaktered lvl1-es season karakterré válik, a paragon pontjait elveszíti, az itemeket mailben kapja meg ns itemekként. Egy dolog marad meg, a játszott idő nem nullázódik.


akkor totál félreértettem az egészet, viszont attól függetlenül a patchbe sok életet nem látok
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 16 2015 12:45pm
Quote (sylke @ 13 Nov 2015 14:46)
berakták a d2 stormshield skinjét transmognak


Tiptoplel, legendary verziója is van.

inb4 minek farmolsz egy fehér itemet

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 16 2015 12:46pm
Quote (Genthor @ 16 Dec 2015 20:45)
Tiptoplel, legendary verziója is van.

inb4 minek farmolsz egy fehér itemet

http://i.imgur.com/9GKSvyL.png


kár hogy az itteni storm egy használhatatlan szar, de mellé még szerencsére kurva ocsmány is
na mind1
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 17 2015 07:34am
Xboxra felmasoltam es csinaltam egy paplovag karaktert.
kurva kemeny leszek, meg nem jatszottam eddig a harommal
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 19 2015 01:49am
Quote (vtibor @ 17 Dec 2015 15:34)
Xboxra felmasoltam es csinaltam egy paplovag karaktert.
kurva kemeny leszek, meg nem jatszottam eddig a harommal


Inkabb wdt csinalok
Jo ez a jatek, elso bossbol 2 legendary targy rogton.
Megerne egybol hcban walkolni vagy nagyon rabaszok?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 21 2015 01:17am
Quote (vtibor @ 19 Dec 2015 09:49)
Inkabb wdt csinalok
Jo ez a jatek, elso bossbol 2 legendary targy rogton.
Megerne egybol hcban walkolni vagy nagyon rabaszok?


Ebben a reszben a walkot ennyire megkonnyitettek?
direkt beraktam expertre gondolva hogy majd jol szopok vele, de act3-ig siman elmentem valami toronyig ugy hogy csak mentem elore sehol nem idoztem vagy jatszottam ujra xp miatt.
raadasul act2 ota semmit se varialtam skillekkel meg runakkal sem, csak megyek mint a gep. igaz act2ben valami robbanos moncok egyszer leoltek de ott is en voltam a hulye hogy beszaladtam kozejuk, de ha hcban tolnam nyilvan nem kockaztattam volna.
mondjuk ettol meg elvezetes a jatek csak valahogy kemenyebbre szamitottam
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 21 2015 01:20am
Quote (vtibor @ 21 Dec 2015 09:17)
Ebben a reszben a walkot ennyire megkonnyitettek?
direkt beraktam expertre gondolva hogy majd jol szopok vele, de act3-ig siman elmentem valami toronyig ugy hogy csak mentem elore sehol nem idoztem vagy jatszottam ujra xp miatt.
raadasul act2 ota semmit se varialtam skillekkel meg runakkal sem, csak megyek mint a gep. igaz act2ben valami robbanos moncok egyszer leoltek de ott is en voltam a hulye hogy beszaladtam kozejuk, de ha hcban tolnam nyilvan nem kockaztattam volna.
mondjuk ettol meg elvezetes a jatek csak valahogy kemenyebbre szamitottam


rakd fel t6-ra
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 21 2015 01:28am
Quote (InfamousMythos @ 21 Dec 2015 09:20)
rakd fel t6-ra


csak expertig tudom elso walk alatt nem enged magasabbat
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 21 2015 02:37am
Ez a topic innentől: vtibi kalandjai a Diablo 3-mal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1215821592160216121622299Next
Add Reply New Topic New Poll