Quote (vtibor @ 19 Dec 2015 09:49)
Inkabb wdt csinalok
Jo ez a jatek, elso bossbol 2 legendary targy rogton.
Megerne egybol hcban walkolni vagy nagyon rabaszok?
Ebben a reszben a walkot ennyire megkonnyitettek?
direkt beraktam expertre gondolva hogy majd jol szopok vele, de act3-ig siman elmentem valami toronyig ugy hogy csak mentem elore sehol nem idoztem vagy jatszottam ujra xp miatt.
raadasul act2 ota semmit se varialtam skillekkel meg runakkal sem, csak megyek mint a gep. igaz act2ben valami robbanos moncok egyszer leoltek de ott is en voltam a hulye hogy beszaladtam kozejuk, de ha hcban tolnam nyilvan nem kockaztattam volna.
mondjuk ettol meg elvezetes a jatek csak valahogy kemenyebbre szamitottam