d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1214215216217218473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 10:08am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 06:07pm)
Dno amugy hogy miert predikalsz a ponilovadrol, te kezdtel el itt ciganyozni meg community problemazni, masoknak nem tetszik a velemenyed = cigany?
Legnagyobb achievemented egy szutykos uw.hu screenshot oldal volt kb, most ez igy jobb vagy maradjunk a temanal?
Megertem hogy szerinted normalis hogyha a pizzafutar megeszi a pizzadat mert O hozta ki, de vannak olyan pszichopatak akik szeretnek sajat maguk megzabalni azt a pizzat ha mar fizettek erte.

kid.


Add ki magadból. :)
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 10:09am




nemtudom ki ez a jay de szerintem az anti FFA emberek mutatják a jelet. milyen jelet? az owned jelet

This post was edited by netket on Oct 24 2021 10:09am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 10:10am
Quote (netket @ Oct 24 2021 06:09pm)
https://i.imgur.com/TXe5Uak.png



nemtudom ki ez a jay de szerintem az anti FFA emberek mutatják a jelet


Fidesz.
Legalkalmasabb.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 10:11am
Quote (-joey- @ 25 Oct 2021 00:08)
Add ki magadból. :)


Felveszed a cuccokat = cigany + community problem + gyoker

k3k
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 10:12am
Quote (-joey- @ Oct 24 2021 06:10pm)
Fidesz.
Legalkalmasabb.


akkor azt mondd el nekem hoex, hogy mivan hogyha egy lvl70es ww barb vagyok aki 100 órát játszott a játékkal, és veszek 1 hell rusht. mefinél ugyanúgy tolom a WW-ket mefire de nyilván a dmg 99%át a hammerpala csinálja aki rushol és a killt is ő csinálja. esik 1 csákó akkor nem vehetem fel?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 10:12am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 06:11pm)
Felveszed a cuccokat = cigany + community problem + gyoker

k3k


Sokáig fogsz még vergődni? Most már inkább játszanék F5 nyomogatás helyett, de nem bírom megállni, hogy ne röhögjek a tryhardodon.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 10:14am
Quote (netket @ Oct 24 2021 06:12pm)
akkor azt mondd el nekem hoex, hogy mivan hogyha egy lvl70es ww barb vagyok aki 100 órát játszott a játékkal, és veszek 1 hell rusht. mefinél ugyanúgy tolom a WW-ket mefire de nyilván a dmg 99%át a hammerpala csinálja aki rushol és a killt is ő csinálja. esik 1 csákó akkor nem vehetem fel?


Szerintem írjál erről egy tanulmányt, el fogom olvasni.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 10:15am
Quote (-joey- @ 25 Oct 2021 00:12)
Sokáig fogsz még vergődni? Most már inkább játszanék F5 nyomogatás helyett, de nem bírom megállni, hogy ne röhögjek a tryhardodon.


Meglehet hogy meg itt leszek egy darabig, de lehet hogy lemegyek a 24 orasba, veszek egy kolat es odaadom a penztarosnak mivel megdolgozott erte es lescannelte a vonalkodot.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 10:16am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 06:15pm)
Meglehet hogy meg itt leszek egy darabig, de lehet hogy lemegyek a 24 orasba, veszek egy kolat es odaadom a penztarosnak mivel megdolgozott erte es lescannelte a vonalkodot.


Inkább rusholjál pls. Kezdenék egy új karit.

De ha hozzá mersz érni a dropomhoz, letöröm a karodat.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 10:18am
Quote (-joey- @ 25 Oct 2021 00:16)
Inkább rusholjál pls. Kezdenék egy új karit.

De ha hozzá mersz érni a dropomhoz, letöröm a karodat.


Ha freebe kell akkor a hell hfet viszem, a tobbi a tied.
Ha viszont fizetni szeretnel erte akkor elfelezhetjuk a lootot ha szeretned.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1214215216217218473Next
Add Reply New Topic New Poll