d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12142152162172185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2013 05:51am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 8 2013 12:20pm)
Nekem volt vele gondom, mert én meg igénylem hosszan. Utána meg már nem csinálta annyira intenzíven, ami érthető is, én is kicsit lepunnyadok utána. Az a legjobb, ha a két embernek kb ugyanannyi kell hozzá. A nők ugyanúgy tudnak gyorstüzelők lenni, és sokszor az pont ugyanolyan idegesítő.


a különbség az, hogy a nők kéesek a többszörös orgazmusra én meg nem :D

amúgy a mostani kapcsolatban szokott menni néha a pofavágás, ritkán végzünk egyszerre, és általában én vagyok az akinek elég lenne 5 perc, neki meg mindig kell 20++ (mondjuk reggelente, amikor még nem töltődtem fel 100-%-ra, vagy részeg vagyok vagy ilyesmi, akkor megy 45-90 perces menet is akár, van hogy el sem tudok menni csak simán elfáradok miközben ő már meg volt 2-3x is)

mondjuk elég sok nővel voltam és mind igényelte a hosszabb meneteket, akik a nők közt "gyorstüzelők" nekem több mint gyanús hogy megjátsszák.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 8 2013 05:53am
Quote (jarabekg @ Apr 8 2013 12:51pm)
a különbség az, hogy a nők kéesek a többszörös orgazmusra én meg nem :D

amúgy a mostani kapcsolatban szokott menni néha a pofavágás, ritkán végzünk egyszerre, és általában én vagyok az akinek elég lenne 5 perc, neki meg mindig kell 20++ (mondjuk reggelente, amikor még nem töltődtem fel 100-%-ra, vagy részeg vagyok vagy ilyesmi, akkor megy 45-90 perces menet is akár, van hogy el sem tudok menni csak simán elfáradok miközben ő már meg volt 2-3x is)

mondjuk elég sok nővel voltam és mind igényelte a hosszabb meneteket, akik a nők közt "gyorstüzelők" nekem több mint gyanús hogy megjátsszák.


én sem találkoztam gyorstüzelő csajjal, amennyire még emlékszem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 05:53am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 13:46)
nem bírok emberek közé menni
és a diszkósért is ugyanúgy fizetni kell, meghívod erre-arra meg alapból, hogy belépő meg buli
kb ugyanannyit költenék azzal is
és így legalább megspórolok jó pár felesleges kört és emberek közé se kell mennem


A diszkósat nem kell meghívni. Ha le akar feküdni veled, akkor le fog. Ha pedig nem, akkor pár fizetett ital után lelép.
Már amikor odalépsz tudja, hogy berakhatod-e valaha vagy nem.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 05:55am
ITT mindenki 3 órán keresztül bírja, és még le sem kókad
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 05:55am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 8 2013 11:53am)
A diszkósat nem kell meghívni. Ha le akar feküdni veled, akkor le fog. Ha pedig nem, akkor pár fizetett ital után lelép.
Már amikor odalépsz tudja, hogy berakhatod-e valaha vagy nem.


lehet
egyszer voltam diszkóban életemben

soha többet
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 05:56am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Apr 2013 13:55)
ITT mindenki 3 órán keresztül bírja, és még le sem kókad


mondjuk ebben semmi meglepő nincsen, tekintve, hogy a sub túlnyomó többsége huszonéves.

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 8 2013 05:56am
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 8 2013 06:00am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Apr 2013 13:55)
ITT mindenki 3 órán keresztül bírja, és még le sem kókad



A három óra stim, csak nem egy menetre :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 8 2013 06:02am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 8 2013 01:56pm)
mondjuk ebben semmi meglepő nincsen, tekintve, hogy a sub túlnyomó többsége huszonéves.


Jó is lenne, odaadnák a sört a matchban :(

on:
Quote (CyberPunk666 @ Apr 8 2013 01:36pm)
Dunno, engem semmi sem izgat fel jobban, mint amikor látom hogy élvezi.

++

meg amit jara irt kb az

This post was edited by cowding on Apr 8 2013 06:03am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 06:03am
Quote (Thomas Cross @ Apr 8 2013 12:00pm)
A három óra stim, csak nem egy menetre :D


ja
pár év alatt összejön a 3 óra szexszel töltött idő
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 06:03am
Quote (Thomas Cross @ 8 Apr 2013 13:00)
A három óra stim, csak nem egy menetre :D


:D
mókás vagy :D

:D

nekem meg le kéne menni a tescoba fültisztító pálcikáért :P :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12142152162172185001Next
Closed New Topic New Poll