még mindig nem tudtam befizetni a tandíjat, mert neptunban nincs rá lehetőség, decemberben voltam vizsgaidőszak előtt a TO-n, hogy most mivan, akkor azt mondták, hogy feldolgozás alatt van még mindig minden, majd kapjuk
csoporttársam most mondta, hogy bement tegnap a TO-ra és tök meglepődött a csaj, hogy ő még nem fizetett és gyorsan megcsinálták neki és betudta fizetni
vajon eltudom sunnyogni ha már ennyire leszarják?

na mindegy holnap szerintem bemegyek en is, hogy mi az anyatok van, vicces, hogy nekem kell verni az asztalt, hogy fizethhessek.