d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1214215216217218327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 5 2015 08:17am
még mindig nem tudtam befizetni a tandíjat, mert neptunban nincs rá lehetőség, decemberben voltam vizsgaidőszak előtt a TO-n, hogy most mivan, akkor azt mondták, hogy feldolgozás alatt van még mindig minden, majd kapjuk
csoporttársam most mondta, hogy bement tegnap a TO-ra és tök meglepődött a csaj, hogy ő még nem fizetett és gyorsan megcsinálták neki és betudta fizetni
vajon eltudom sunnyogni ha már ennyire leszarják? :D
na mindegy holnap szerintem bemegyek en is, hogy mi az anyatok van, vicces, hogy nekem kell verni az asztalt, hogy fizethhessek.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2015 12:53pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 5 2015 03:17pm)
még mindig nem tudtam befizetni a tandíjat, mert neptunban nincs rá lehetőség, decemberben voltam vizsgaidőszak előtt a TO-n, hogy most mivan, akkor azt mondták, hogy feldolgozás alatt van még mindig minden, majd kapjuk
csoporttársam most mondta, hogy bement tegnap a TO-ra és tök meglepődött a csaj, hogy ő még nem fizetett és gyorsan megcsinálták neki és betudta fizetni
vajon eltudom sunnyogni ha már ennyire leszarják? :D
na mindegy holnap szerintem bemegyek en is, hogy mi az anyatok van, vicces, hogy nekem kell verni az asztalt, hogy fizethhessek.


mármint most az őszi szemeszterről van szó?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jan 5 2015 12:55pm
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 19:53)
mármint most az őszi szemeszterről van szó?



xd
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2015 12:56pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jan 5 2015 07:55pm)
xd


Csakmert nehéz elképzelni, hogy nem írták még ki neki az őszi tandíjat. Nekem már augusztusba ki volt írva. mia fasz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2015 01:00pm
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 20:53)
mármint most az őszi szemeszterről van szó?


te miről beszélsz?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 5 2015 01:15pm
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Jan 2015 16:17)
még mindig nem tudtam befizetni a tandíjat, mert neptunban nincs rá lehetőség, decemberben voltam vizsgaidőszak előtt a TO-n, hogy most mivan, akkor azt mondták, hogy feldolgozás alatt van még mindig minden, majd kapjuk
csoporttársam most mondta, hogy bement tegnap a TO-ra és tök meglepődött a csaj, hogy ő még nem fizetett és gyorsan megcsinálták neki és betudta fizetni
vajon eltudom sunnyogni ha már ennyire leszarják? :D
na mindegy holnap szerintem bemegyek en is, hogy mi az anyatok van, vicces, hogy nekem kell verni az asztalt, hogy fizethhessek.


szerintem kerdezz ra mielobb, mert van retorzio (talan nem vehetsz fel vizsgakat? de nem akarok hulyeseget mondani, tvsz-ben biztos benne van), ha nem perkalod be a tandijat, es le fogjak szarni, hogy nem te voltal a hibas.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2015 01:16pm
Quote (ecneB @ Jan 5 2015 08:15pm)
szerintem kerdezz ra mielobb, mert van retorzio (talan nem vehetsz fel vizsgakat? de nem akarok hulyeseget mondani, tvsz-ben biztos benne van), ha nem perkalod be a tandijat, es le fogjak szarni, hogy nem te voltal a hibas.


csak akkor nem tud felvenni vizsgákat ha tartozása van neptunban, de ahhoz kikell írni a tételt, és ha kilenne írva akkor levi már befizette volna
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jan 5 2015 01:17pm
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 19:56)
Csakmert nehéz elképzelni, hogy nem írták még ki neki az őszi tandíjat. Nekem már augusztusba ki volt írva. mia fasz


hát de azért ha vizsgaidőszak előtt aztmondták neki TOnál hogy feldolgozás alatt akkor valószínű hogy nem a februárban kezdődő félévről beszéltek amire még be se jelentkezett
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 5 2015 01:20pm
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 21:16)
csak akkor nem tud felvenni vizsgákat ha tartozása van neptunban, de ahhoz kikell írni a tételt, és ha kilenne írva akkor levi már befizette volna


en ebben nem lennek azert annyira biztos. nem akarlak megbantani, de neked van allando jellegu adminisztracios kinod, en inkabb utana jarnek, mint kesobb sirok, hogy jaj, buzi TO nem irta ki, amit be kellett volna fizetnem etc.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2015 01:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Jan 2015 15:17)
még mindig nem tudtam befizetni a tandíjat, mert neptunban nincs rá lehetőség, decemberben voltam vizsgaidőszak előtt a TO-n, hogy most mivan, akkor azt mondták, hogy feldolgozás alatt van még mindig minden, majd kapjuk
csoporttársam most mondta, hogy bement tegnap a TO-ra és tök meglepődött a csaj, hogy ő még nem fizetett és gyorsan megcsinálták neki és betudta fizetni
vajon eltudom sunnyogni ha már ennyire leszarják? :D
na mindegy holnap szerintem bemegyek en is, hogy mi az anyatok van, vicces, hogy nekem kell verni az asztalt, hogy fizethhessek.


az egesz egyetem arrol szol h te szaladgalsz minden utan
Go Back To Magyar Topic List
Prev1214215216217218327Next
Add Reply New Topic New Poll