d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1214521462147214821494114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2012 04:04pm
Quote (Sup3RN0Va @ Jul 4 2012 10:04pm)
pedig, így, hogy átnevezték a manát arcane-ra meg fury-ra meg hatred-re meg spiritre, sokkal jobb lett a játék!
ebből is látszik, hogy a blizzard mennyire a bestest!


ja, csak ezt csinálták vele
ebböl is látszik, hogy még hozzá se nyultál a gémhez!
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jul 4 2012 04:06pm
Quote (sylke @ Jul 5 2012 12:04am)
ja, csak ezt csinálták vele
ebböl is látszik, hogy még hozzá se nyultál a gémhez!


gyere gamelni te gheci!
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 4 2012 04:06pm
86-312
12%mf mojo

salvage vagy ér 100knál többet?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2012 04:07pm
Quote (Liliomtipro @ Jul 4 2012 10:06pm)
gyere gamelni te gheci!


nem mert meleg a gépem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 4 2012 04:07pm
Quote (H4xooR @ 5 Jul 2012 00:06)
86-312
12%mf mojo

salvage vagy ér 100knál többet?


en hasonlo damu dex int crit offhandet 3szor raktam fel ahra es nem vittek el, salvage imo
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2012 04:09pm
Quote (Anarkin @ 4 Jul 2012 22:50)
84-337 dmg, 5 crit source?


kevés, 100k sincs

Quote (Sup3RN0Va @ 4 Jul 2012 23:04)
pedig, így, hogy átnevezték a manát arcane-ra meg fury-ra meg hatred-re meg spiritre, sokkal jobb lett a játék!
ebből is látszik, hogy a blizzard mennyire a bestest!


nagyon clueless vagy
talan elobb jatsz a jatekkal, es az utan szakertsd meg

This post was edited by Moonflow on Jul 4 2012 04:10pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2012 04:15pm
Quote (Moonflow @ Jul 4 2012 11:09pm)
kevés, 100k sincs



nagyon clueless vagy
talan elobb jatsz a jatekkal, es az utan szakertsd meg


de srsly
a játékvilág 15 éve meg volt minden MMORPGben manával és senki sem sírt hogy "há de a tüzesnyílra ott van a szurok meg a tűz arra a nem kell mana, de a varázsláshoz igen!"
akkor most mért kellett ezt lekváros buktázni, ilyenekkel pl hogy a mana regen sámán, nem fog hatni az én wiz manámra?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2012 04:18pm
Quote (szabika @ 5 Jul 2012 00:15)
de srsly
a játékvilág 15 éve meg volt minden MMORPGben manával és senki sem sírt hogy "há de a tüzesnyílra ott van a szurok meg a tűz arra a nem kell mana, de a varázsláshoz igen!"
akkor most mért kellett ezt lekváros buktázni, ilyenekkel pl hogy a mana regen sámán, nem fog hatni az én wiz manámra?


wowban se csak mana van, deal with it
inkább a diablo volt szerintem kurvaidiótán megcsinálva, pl hogy d1ben tökmindegy volt, hogy harcos vagy rogue voltál, akkoris firewallt fostál meg holyboltot
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2012 04:19pm
Quote (szabika @ Jul 4 2012 10:15pm)
de srsly
a játékvilág 15 éve meg volt minden MMORPGben manával és senki sem sírt hogy "há de a tüzesnyílra ott van a szurok meg a tűz arra a nem kell mana, de a varázsláshoz igen!"
akkor most mért kellett ezt lekváros buktázni, ilyenekkel pl hogy a mana regen sámán, nem fog hatni az én wiz manámra?


nyomorék geci wd, bassza meg hogy föleg saját magát erösiti a saját spelljével, és nem a nyomorult wizardot
amugy megsugom hogy 30% damos sámánnal többet érsz, mint a manással

amugymeg, ez a változás még pont a jok közé tartozik
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2012 04:22pm
Quote (bajcli @ Jul 4 2012 10:18pm)
wowban se csak mana van, deal with it
inkább a diablo volt szerintem kurvaidiótán megcsinálva, pl hogy d1ben tökmindegy volt, hogy harcos vagy rogue voltál, akkoris firewallt fostál meg holyboltot


riftben sem
inb4 menj innen a tört wow szaroddal
Go Back To Magyar Topic List
Prev1214521462147214821494114Next
Closed New Topic New Poll