Quote (szabika @ Jul 4 2012 10:15pm)
de srsly
a játékvilág 15 éve meg volt minden MMORPGben manával és senki sem sírt hogy "há de a tüzesnyílra ott van a szurok meg a tűz arra a nem kell mana, de a varázsláshoz igen!"
akkor most mért kellett ezt lekváros buktázni, ilyenekkel pl hogy a mana regen sámán, nem fog hatni az én wiz manámra?
nyomorék geci wd, bassza meg hogy föleg saját magát erösiti a saját spelljével, és nem a nyomorult wizardot
amugy megsugom hogy 30% damos sámánnal többet érsz, mint a manással
amugymeg, ez a változás még pont a jok közé tartozik